Zmenit dopravce

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Co se týká dopravy, velice nás mrzí prodlení v doručení. Bohužel jste si objednal těžší zboží a těsně před Vánoci, takže vzhledem k velkému vytížení se doručení o 2 dny prodloužilo. Udělali jsme ale maximum a urgovali depo, aby Vám zásilku co nejdříve doručili a nakonec se to podařilo doručit hned následující den. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace. S pozdravem tým JADAL.cz.

• Dodání zboží "Antikorozní ochrana na bázi nanotechnologie Nanoprotech GPN Anticor Professional - 300ml (GNPAPRO300)" bylo na vyhledávačí doporučeno, včetně dopravy, jako nejlevnější.
    • Doprava a výběr z výdejního boxu mi vyhovoval nejlépe.
    • Vše bylo OK.

ochotný personál

• Rychlé vyřízení objednávky

Můj první obchod, zboží přišlo v pořádku a precizně zabalené.

Vše v pořádku, rychlé dodání

Nákup v pohodě z domova

Jelikož to byl první nákup, mám jen jednu zkušenost. Velmi dobrou!

Spousta zbytečných zpráv a přitom extrémně dlouhá doba doručení na zboží skladem.

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše negativní recenze. Kontrolovali jsme celý průběh Vaší objednávky a nemůžeme souhlasit s tvrzením, že by zboží bylo skladem (odvápňovací prášek Kärcher), protože je u něj transparentně uvedena dostupnost 2-4 pracovní dny. Tuto dostupnost jste mohl vidět jak u produktu v e-shopu, tak následně v košíku, dále je uvedena ve Vašem e-mailu v přijetí objednávky a také v dalších mailech informujících o zpracování objednávky. Objednávku jste provedl ve středu večer 15.11., hned ve čtvrtek ráno 16.11. jsme vám objednávku potvrdili a poslali platební údaje, v pátek 17.11. byl svátek, následně byl víkend, ale hned v pondělí jsme Vám zboží odeslali a v úterý bylo u Vás. Tzn. celý proces, včetně obdržení balíku, trval na neskladové zboží celkem 3 pracovní dny, takže opět nesouhlasíme s tvrzením "extrémně dlouhá doba doručení". Dále uvádíte "spousta zbytečných zpráv" - dostal jste od nás několik mailů, abyste byl o každém našem kroku o zpracování objednávky informován: 1. Přijatá objednávka (zasílá systém automaticky hned po Vašem objednání, abyste si zkontroloval veškeré Vámi vyplněné údaje), 2. Čeká na platbu (dostal jste pokyny k platbě), 3. Objednávka je zaplacena (potvrzení o platbě), 4. Připravena k expedici (zboží je zabaleno a připraveno k předání dopravci), 5. Odeslaná (obdržel jste odkaz na sledování zásilky přepravce). Děkujeme za pochopení, za tým JADAL.cz Jakub.

Maximální spokojenost s popisem dopravního spojení na prodejnu a s rychlostí vyřízení mojí objednávky.

• rychlé odeslání
    • neobvyklý náhradní díl skladem

• Dobrá komunikace s obchodem. Zboží přišlo v pořádku do dvou dnů.

Přehled, rychlost dodání do pár minut jejich dopravou, ochota,komunikace když sem dal špatně adresu atd určitě super obchod

• Objednané dorazilo v pořádku a rychle.

Vše OK, možnost volby dopravy.

Fungovalo jak mělo.

• Rychlé vyřízení