• Hledal jsem taktickou svítilnu na zbraň. Zařazení zboží v kategorii však ne zcela odpovídalo - bylo třeba projít pro jistotu všechny.

spokojenost!

Reakce obchodu IWD.CZ

Děkujeme za recenzi. LED svítilny jsou často zařazené ve více kategoriích, protože jejich použití může být všestrané.

Levý Ondřej

• -
    • Obrázky výrobků a popisy neodpovídají skutečnosti.

Široký sortiment.
    V květnu doprava poštou zdarma, měla by být trvale.

Reakce obchodu IWD.CZ

99% obrazků je přesných a totožných s nabízeným zbožím. Většinu jich fotíme reálně přímo na firmě aby nedocházelo k rozdílům. Ve Vaší objednávce byla jedna žárovka SAMSUNG http://www.iwd.cz/led-zarovka-samsung-5-8-w-mr16-370-lumen-25st-tepla-bila-12v.html a jedna svítilna ULTRAFIRE Q5 http://www.iwd.cz/led-svitilna-ultrafire-q5-focus-300-lm.html ... Předpokládám, že originál žárovka s originál fotkou SAMSUNG asi nebyla rozdílná a co se týče svítilny tak ta by měla naprosto odpovídat, pokud však nedorazila minulý týden nová série. Pokud se Vám prosím něco nezdá, rádi vyměníme.

Děkuji

Levý Ondřej

• Odbornost - dobrá radost
    • Nenašel jsem

k objednavce jsem vlozil poznamku, ze zbozi potrebuju mit dodane v urcite dobe. Obratem mi druhy den volali, ze zbozi v pozadovanem mnozstvi maji na sklade a jsou schopni vyexpedovat. Po expedici volali znovu, abych mel prehled, jak se objednavka vyviji. Velmi doporucuji.

• obstojná cena a rychlost dodání. Firma budí důvěru a proto jsem zvolil platbu předem.

doporučuji, kvalitní zboží a rychlé jednání

• dostupnost obchodu a rychlost vyřízení objednávky

doporučuji všem kupujícím

• - velký sortiment LED produktů i s příslušenstvím
    • - odpovídající ceny
    • - rychlé dodání
    • - objednané zboží nelze převzít osobně jinde než v Ostravě
    • - ceny za dopravu bez DPH

Reakce obchodu IWD.CZ

cena za dopravu je bez DPH uvedena pouze ve Všeobecných obchdoních podmínkách http://www.iwd.cz/vop, tam je také napsáno, že jsou to ceny bez DPH. Při objednávce však vidíte vše naprosto přehledně dle vybrané volby. Co se týče osobního odběru: je možný v Ostravě nebo kdekoliv v síti Uloženka.cz, Heureka Point ...

Děkujeme

Spokojen.

• Výborná komunikace a ochota řešit problémy. Chyba byla u mě, kdy jsem přehlédl typ objednané žárovky a výměna proběhla velice rychle s telefonickou radou, jaký typ ideálně zvolit

• Rychlá komunikace.
    • Nevím

• Skvělá komunikace a vstřícnost.
    • Dodávky nejsou vykryty zbožím ze skladu, ale čeká se na dodávku z celního skladu.

Určitě doporučuji.

Reakce obchodu IWD.CZ

bohužel ve Vašem případě pásky čekaly k proclení na skladě DHL v Mošnově. Všechny položky jinak skladujeme a expedujeme z centrálního skladu Plzeňská 466/359 v Ostravě, kde držíme zboží za více než 4 000 000.

Děkujeme

• Rychlost a bezkonkurenční ceny na trhu. Komunikativnost se zákazníkem.

• Tovar je kvalitný
    • U konkurencii som tento sortiment nenašiel
    • Hliníkových profil mi prišiel vkuse 2m, pričom som objednal dva metrové kusy a musel som to píliť.Mohli mi zavolať a spýtať sa či s tým súhlasím.

Okrem mojej pripomienky som bol spokojný.

Prostě se tady nemusím bát nakoupit, výborná komunikace na lince, něco vyměnit, vyreklamovat, prohodit - nic není problém.

• - Rychlost
    • - Osobní odběr

• Dobré ceny, rychlost dodání...perfekt

• Sehnal jsem žárovky, které jsem potřeboval, za velmi dobrou cenu.
    • Paní nebo slečna na pobočce byla nesmírně příjemná, žárovku předvedla, bylo na ní vidět, že ji práce baví.

• přijatelné ceny
    • pružnost

spokojenost

• ryclost dodání po objednání
    • --

důvěryhodný, co objednáš to dostaneš