První nákup, vše proběhlo bez potíží, objednávka, dostačující a velmi dobrá komunikace obchodu, precizní zabalení proti poškození, rychlé dodání. Doporučuji.

Objednala jsem si nabízenou EDT CK one summer 2014,obchod potvrdil objednávku,týden se nic nedělo,na můj dotaz,co je se zásilkou,přišla odpověď,že zboží nemají a že se omlouvají. Kdybych se nezeptala,tak sami by vědět nedali.
    Od takového obchodu víckrát nic nechci.
    Vrchol všeho je tento dotazník spokojenosti,kdy mi píšou,že jsem si údajně objednala nějaké stíny Guerlain a mám vyjádřit spokojenost s obchodem.
    Se mi zdá,že jsou nějak mimo!!!!!

Reakce obchodu itebo.cz

Dobrý den, moc se omlouváme, takové jednání se již určitě nebude opakovat. Budeme rádi, když si náš přístup prověříte znovu.

• ochota
    • spolehlivost
    • kvalita
    • bezkonkurenčnost

Od té doby, co mají nový eshop, je všechno přehledné a rychlé!!! Naprosto doporučuji

• Rychlost odeslâní

Tento obchod vřele doporučuji.

• Naprosto bezkonkurenční ochota,domluva a rychlost,vše naprosto perfektní

velká spokojenost,nakoupím znovu

Rychlý nákup, dobrá cena, ochata na prodejně, vše perfektní, doporučuji

Celkem, vše v poradku. Jen mi poslali jine zbozi, kondicioner, tak sem cekala , ze kdyz si budu chtit objednat ten kondicioner znova, tak mi aspon odpusti postovne. Bohuzel ne. Tak sem si uz nic neobjednavala.

• zboží které jsem jinde nenašla.
    • Nikdo semnou nekomunikuje! objednala jsem před 10 dny a nevím zda je objednávka alespon na cestě. na email nereagují.

Reakce obchodu itebo.cz

Dobrý den, za Vaše zkušenosti se velmi omlouváme, děláme vše pro to, aby se již neopakovaly.

Vše O.K.

• Kvalitní výrobky...
    • špatná návaznost - výsledek,zklamaný zákazník

Je to jednoduché, zboží objednala, ale nedostala.Telefon mě nikdo nezvedal , poté už raději vypli.
    :-(

Reakce obchodu itebo.cz

Dobrý den, omlouváme se za špatnou zkušenost s naším internetovým obchodem. Prodlevy v doručení a nedostupný telefon byly v důsledku plánované rekonstrukce naší kamenné prodejny. Telefon byl mimo provoz. Nyní je pevná linka zrušena. Používáme pouze mobil. Žádný z těchto problémů se v budoucnu již určitě nebude opakovat.

• Dobrá cena
    • Dobrá kvalita
    • Dodací lhůta dostačující
    • Nic mě nenapadá

Podle mého názoru spokojenost 100%

Reakce obchodu itebo.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Budeme se i nadále snažit náš internetový obchod zdokonalovat, aby se Vám zde opět spokojeně nakupovalo.

• Nabízejí zboží, které nemají
    • Nekomunikují
    • Nevrátili peníze za neuskutečněnou objednávku

Absolutně nedoporučuji! Už při objednávce jsem uvedla, že chci zboží doručit k určitému datu, jinak požaduji storno a vrácení peněz. Zboží neměli, nedoručili a na mé 4 emaily se obtěžovali reagovat pouze jednou a navíc nepravdivě. Přestože mají v obchodních podmínkách, že vracejí peníze do 14 dnů, ani po 3 týdnech je nemám a obracím se proto na Českou obchodní inspekci. Nakupuji na internetu často, ale musím říct, že s takovým jednáním jsem se ještě nesetkala!

Reakce obchodu itebo.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za špatnou zkušenost s naším internetovým obchodem. Vše bylo opravdu způsobeno rekonstrukcí naší kamenné prodejny a Vámi napsané skutečnosti se již nebudou v budoucnu opakovat.