Nákup proběhl zcela v pořádku.

Děkuji za dárky. Skvělý obchod, rychlé vyřízení.

• objednané tonery nefunkční
    • dodává nefungující objednané žboží

komunikace dobrá, největší problém v tom, že zboží zakoupené v obchodě nešfunguje

Reakce obchodu IT-zone

Originální tonery byli bohužel od výroby vadné. Paní byla vrácena celá částka vč. kompenzace vzniklých nákladů.

• Přehledné stránky, dobré ceny.
    • V mém případě dlouhá dodací lhůta,(možná způsobena novoročními svátky, ale pak chyběla případná komunikace).

Celkově doporučuji.Až na delší dodací lhůtu vše OK.

celkově spokojený. nakoupil jsem již vícekrát

• pohodlí
    • fyzická prohlídka zboží

zatím nevím

Vše ok mohu jen doporučit.

• RYCHLOST VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY

• špatné webové stránky, částečně se špatně zobrazují a není to mým PC

Reakce obchodu IT-zone

Již je zpracovávaná nový web, který již bude v pořádku na všech prohlížečích.

• rychlost, cena
    • upřednostnila bych bezhotovostní nákup - bankovním příkazem

Pohoda

• pružnost, spolehlivost, výborná komunikace

doporučuji,ačkoliv máme zatím pouze jednu zkušenost, vše proběhlo absolutně v pořádku

• Čas expedice! V 17:11 potvrzen příjem objednávky - následující den v 11h doručeno!

Okamžitá reakce na dotaz o termínu doručení. Následně pak dodací doba zkrácena na minimum. VÝBORNÝ!

• Škoda že není možnost osobního vyzvednutí v kamenné prodejně. Kabel za 60 Kč posílat PPLkem za dalších 120 Kč zdá se mi poněkud mimo... Což takhle tu obálku poslat poštou? Určitě ekonomičtější řešení a bez čekání na dopravce.

Komunikace obchodu výborná, ale jak již je zmíněno dříve, chtělo by to možnost osobního vyzvednutí...

• Rychlost, široký sortiment
    • na poprvně jsem žádné nenašel

výrobek těchto parametrů s takovou cenou jsem jinde nenašel
    myslím, že mohu doporučit, byl jsem velmi spokojený

• komunikace

fungující obchod

• stránky
    • bez komentáře

• Nejvíce mi vadí lživé odpovědi. IT Zone - kontakty - kopie:
    • po - pá : 9.00 - 16.00 - telefoní linka dočasně mimo provoz, prosím obracejte se přes mail a ICQ . Děkujeme
    • ICQ: 369-617-476 /
    • E-mail: [email protected]

Lhaři a podvodníci.
    Na mail dodnes neodpověděli. Můžu klidně zveřejnit obsah, zaslani a potvrzení o doručení.

Reakce obchodu IT-zone

Dobrý den. Prosíme o zaslání této kopie. ICQ je v uvedeném čase vždy v provozu a na maily je vždy odpovězeno.

• nekomunikuje

Dodávka bez CZ návodu, obchod nemá funkční telefonní číslo (odpojené), na mail nereaguje

Dobrý den.
    Velice nás mrzí Vaše hodnocení, i přesto, že na shopu není uvedené tel. číslo (tedy nemůže být ani odpojené) a napsal by jste na mail [email protected] s problémem, byl by řešen, pokud tomu tak nebylo, nebyl mail doručen. Žádný mail není ponechán bez odpovědi !!! Pokud můžete, napište a Váš problem bude řešen. Připouštím, že u některých zařízení (především speciálních) neexistuje český návod, ale snažíme se vyjít maximálně vstříct s případnou pomocí se zařízením. Pokud Vám toto nevyhovuje, můžete odstoupit od smlouvy a budou Vám vráceny peníze v plné výši včetně dopravy.

• Ochota, zboží nebylo na skladě, ale obratem objednali a dodali.
    • Komunikace, ochota.

Doporučuji, ochota, komunikace se zákazníkem.