+ rychlost dodání
    - cena, výrobek absolutně nefunkční, video na prezentaci je úžasné skutečnost je otřesná, po vyzkoušení putovalo vše rovnou do koše

Reakce obchodu IQ hračky

děkujeme za zpětnou vazbu na nákup i produkt.
    Zajímalo nás jaká je skutečnost, tak jsme si jednu hračku vyzkoušeli a co do funkčnosti na ní neshledáváme nic špatného... 40x natáhnout, sevřít motýlka do dlaní a vypustit. Vyletí asi 1m vysoko a pak se snese. U našeho popisu žádná videoprezentace není, takže bohužel nevím s čím jste to srovnával.
    Obecně platí, že pokud s výrobkem nejste spokojen, tak je možné ho v zákonné lhůtě na naše náklady vrátit případně pokud je vadný, tak jej reklamovat.
    Mrzí nás, že vaše zkušenost byla v tomto případě negativní.

Tým eshopu IQhracky.cz

Úplná spokojenost.

• neskutecne rychle vyrizeni

OK

• Měli to co jsme sháněl za přijatelnou cenu

Všechno proběhlo naprosto v pořádku

• Vše v pořádku. Hračka, svítící astronaut se mi líbí.

• Rychlost přípravy zboží.
    • Rychlá komunikace.

Vždy vše super

rychlost dodání

první nákup - vše O:K:

• Hodně rychlé dodání
    • V pořádku zabalené
    • Vše bez problému
    • Líbí se mi zaměření e-shopu na typy hraček
    • Není nevýhoda, ale web vypadá hodně zastarale , což je škoda :)

Objednávala jsem tři věci - jednu "větší" a dvě maličkosti. Ještě v ten den předáno dopravci, druhý den dopoledne v zásilkovně. To byla fakt pecka. Dorazilo, co mělo a v pořádku zabalené. Fungování e-shopu na jedničku.

Co už se mi nelíbilo byla hlavní hračka - podle e-shopu jejich top hračka RC Sluneční soustava za 1 049 kč. Na to, že to má být "TopSeller" nemají k tomu žádné fotky, pouze fotku krabice a ovladače. A na to, kolik to stojí, přišlo slabě svítící plastové slunko, které celé bez problému uchopím do jedné ruky, 8 tenkých základních kovových tyček a modely planetek sluneční soustavy, kdy některé z nich byly až mikro velikosti. :) . A samozřejmě ovladač. :) Když jsem to dali celé dohromady a konečně pustili, tak se to celé klepalo, křečovitě točilo a nebylo to stabilní. Nic moc kvalita, čekala jsem něco trochu lepšího. Kdyby mi dítě nepotrhalo krabici, tak odstoupím od kupní smlouvy. Dnes jsme přivrtali na strop a skoro to nejde v rámci pokoje vidět. A to máme normální výšku stropu. :) Musím zahrnout do hodnocení, jelikož podle mě e-shop zodpovídá za to, co prodává a měl by si za tím stát. Zvlášť, když jde o top produkt.

Zbývající dvě věci - maličká baterka s projekcí vesmírných objektů za necelých 250 kč OK, samolepková knížka taky OK.

Reakce obchodu IQ hračky

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Pokusíme se stručně reagovat...
    Tento typ recenze není přímo určen pro hodnocení nakoupených produktů, k tomu účelu slouží produktový katalog Heureky. Na tomto místě by se měl zákazník dozvědět, zda eshop jako takový a jeho služby fungují dle obecného či individuálního očekávání. Tyto informace Vaše recenze též obsahuje, za což děkujeme.
    K hodnocení produktu RC Sluneční soustava... tento produkt nabízíme již mnoho let a skutečně patří k těm úspěšnějším v naší nabídce. Proto je označen za tzv. "Top seller", což je dáno i počtem prodaných kusů. Parametry produktu jako je velikost, určení a funkce jsou součástí popisu produktu. Obrázky produktu nabízíme všechny, které dává výrobce k dispozici. Každý může tyto parametry vnímat jinak podle svých potřeb a představ a v případě, že mu nevyhovují, tak produkt nekoupit nebo vrátit.
    Co se týká plynulosti pohybu planet, tak z naší zkušenosti musí být pohyb plynulý a téměř nehlučný (slyšet má být pouze jemný zvuk motorku). Pokud se tak ve Vašem případě neděje, tak se může jednat o závadu a je možné hračku reklamovat. V tom případě nás kontaktujte přes email [email protected].

Přejeme hezký zbytek svátků a vše nejlepší do Nového roku.

Tým eshopu IQhracky.cz

• Již několik objednávek, rychlost dodání, celkově spokojenost.

Výborné!

Obchod proběhl v pořádku, doporučuji.

Rychlost, komunikace, ceny

• rychle vyřízeno

• Velký výběr hraček.

Rychlost, pečlivost, dobrá komunikace.