• Součástí balení měl být kryt telefonu,ale bohužel tam nebyl.

Vstřícná komunikace
    Ochota vyhovět zákazníkovi
    Obchod mohu doporučit

• Cena ,pristup
    • Netusim

Dopoeucuji

• Koupil jsem zboží které hned přestalo fungovat a reklamace v tomto obchodě úplný nezájem nejhorší prodejce jakého jsem mohl poznat.

cena

Reakce obchodu IQC

opravdu nás mrzí Váš připad. Měli jsme velký zájem reklamaci vyřešit, ale při posudku od servisu, kde je jasně prokázaný, že telefon nesplňuje podmínky na uznání (viz příloha v mailu) tak nemůžeme vyjít vstříc.

• Objednal jsem pouzdro na mobil a je perfektni.
    • mel jsem cekat 10 dní

• dobré ceny

• Dobrá komunikace
    • Včasné dodání
    • Na nic jsem nenarazil...

• Moje obchodování s IQC bylo 100%. Před objednáním přes internet jsem s nimi hovořila telefonem a byla jsem ubezpečena, že zboží odesílají hned po obdržení platby. Ochotné a vstřícné jednání prodejce mě přesvědčilo, že se jedná o seriózní obchod a tak jsem si objednala mobilní telefon. Jakmile obdrželi platbu, přišel mi email, že zboží předávají PPL a číslo, pod kterým jsem mohla zásilku sledovat. Druhý den jsem telefon obdržela. Nějakým nedopatřením se stalo, že zásilka nebyla kompletní a tak jsem se telefonicky opět spojila s IQC a hned druhý den chybějící komponenty zaslali.

DOPORUČUJI.

• Cena a Sortiment
    • Nevim

Objednal jsem si dvě paměťové karty za cca 900 Kč a zaplatil jsem předem na účet. Vzápětí jsem obdržel telefonické ujištění, že jak peníze na účet připsány, karty ihned pošlou. Následně jsem obdržel další telefon, že karty nemají a pošlou mi peníze zpět a pak už nic, nereagují. Nemám ani karty, ani peníze :-(.

Ano, peníze jsem nakonec zpět na účet obdržel. Nicméně podstata zůstala:
    1. Na e shopu bylo garantováno zboží na skladě, které na skladě nebylo
    2. Byl jsem telefonicky ujištěn, že zboží mají a jakmile zaplatím, zboží ihned pošlou, zboží nebylo
    3. Nekomunikace, přes mé písemné žádosti

Reakce obchodu IQC

Můžeme Vás ujistit, že nejsme podvodníci. Při sdělení, že paměťové karty nemáme a jejich naskladnění bylo naplánováno až za delší dobu, tak jsme fin. Prostředky odeslaly zpátky. Můžeme zaslat i potvrzení na mail.

• široký sortiment
    • solidní cena
    • výborná komunikace obchodu
    • rychlost dodání zboží

po všech stránkách nejvýhodnější e-shop s IT produkty