Jsem spokojená

tým Intimia.cz

Jsem velice spokojena,jak s jednáním tak ze zbožím.

dobrý den,

děkujeme za nákup a recenzi.

tým https://www.intimia.cz/

• příjemné ceny
    • velký výběr

výhoda nakupování z domova

tým Intimia.cz

• špatná komunikace při výměně, vratce zboží

Reakce obchodu Intimia.cz

dobrý den, děkujeme za recenzi. Kontaktovala jste nás tento týden, že se vám balíček vrátil zpět jako nevyzvednutý. Když jsme vás požádali o kopii podacího lístku zaslala jste kopii s adresou, která neodpovídá naší adrese.

Následně jsme vám zaslali kopii faktury, kde je uvedena adresa pro vrácení zboží, vratkový formulář, ale i výňatek z OP: Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od kupní smlouvy, musí spotřebitel zaslat zpět nebo je předat na adrese: Intimia.cz s.r.o., Poděbradská 7, 190 00, Praha."

I přesto jste travala na svém, že jste vše zaslala správně, ikdyž dle podacího lístku tomu tak nebylo.

tým Intimia.cz

• Neprodává zvlášť spodní a horní díl plavek

Reakce obchodu Intimia.cz

dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi.

Samostatné spodní nebo horní díly samozřejmě také naleznete v naší nabídce: https://www.intimia.cz/plavky/damske-plavky/horni-dily-plavek/

• Delší doba dodání

Zboží super. Dodání trvá déle.

Reakce obchodu Intimia.cz

dobrý den, děkujeme za nákup a recenzi.

Zakoupila jste si u nás pět produktů, které byly ihned k odeslání, ale jedna z položek byla k dodání do třech týdnů viz. informace přímo u produktu. Nakonec byla celá zásilka dodána do týdne.

Intimia.cz

• chybi mi u některých typu spodního prádla pohled i ze zadni strany. Proto i vracím část dodaného zboží.

Reakce obchodu Intimia.cz

dobrý den, děkujeme za nákup a recenzi.

U obou vámi zakoupených produktů jsou na našem e-shopu fotky i ze zadní strany.

• Rychlá komunikace
    • Velký výběr zboží

Jsem velmi spokojena s dodanym zbožím,i kdyz dorazilo déle nez původně mělo (avšak dodavatel me okamžitě o problému informoval,cimz jsem velmi spokojena s komunikaci obchodu i naslednym dodanim zboží). Dekuji také za darecek k objednávce a tesim se na další nakup.

dobrý den,

děkujeme za nákup a recenzi. I my se budeme těšit na další nákup.

tým Intimia.cz

• Velký výběr zboží, krátká dodací lhůta
    • Nic mě nenapadá

Viz hlavní výhody

tým Intimia.cz

• přehlednost, široká nabídka sortimentu, rychlé dodání zboží,cena odpovídá kvalitě
    • nešlo by balit trochu diskrétněji????????

viz.výhody

děkujeme za nákup a kladnou recenzi.
    Pásku, kterou zmiňujete budeme nahrazovat jinou, ale musíme dodělat starou zásobu.

• Žádné.

Perfektní komunikace, velmi operativní. Super doba dodání. Mohu jen shrnout, že doposud jsem se nesetkal s takovým obchodem.

tým Intimia.cz

• velký přehledný výběr a rychlé dodání

pohodlný nákup z domova rychlé dodání zboží,tento obchod ráda doporučím

tým Intimia.cz

zboží nebylo dlouhou dobu skladem

děkujeme za nákup a kladnou recenzi.

Vámi objednané zboží bylo objednáno 8. února a 10. února bylo odesláno dle informací u produktu "Zboží je na centrálním skladě a bude do dvou dnů připraveno k odeslání".

tým Intimia.cz

• Uvítala jsem nízkou cenu.
    • Myslím, že není v Pardubicích.
    • Při osobním odběru by to bylo ještě levnější.

Obchod mohu doporučit, našla jsem tady zboží kvalitní a přitol levné.

dobrý den,

děkujeme za nákup a recenzi.

Pro příští nákup můžete využít výdejní místa společnosti zásilkovna.cz, např. jen v Pardubicích je těchto výdejních míst šest. Při úhradě objednávky předem toto doručení stojí 29 Kč.

Tým Intimia.cz

Objednala jsem si zboží, o kterém mi bylo po týdnu sděleno, že není skladem. Bez omluvy. Jako náhradní řešení jsem požádala o zaslání zboží v jiné barvě. To bylo zasláno až za další týden s tím, že jako omluva bude součástí balíčku i malá pozornost. Balíček dorazil a opět "bez omluvy". Bohužel nemohu tento obchod doporučit. Toto jednání mě velice zklamalo.

dobrý den,

bohužel, ale vaše recenze není pravdivá.

Dne 22.12. vám byl odeslán omluvný e-mail, že došlo k chybě na skladě a zboží již není, byla vám nabídnuta možnost vrácení peněz. Souhlasila jste, že vám stačí, zboží v béžové barvě odeslat 30. prosince (viz. e-mail dole). Tento balíček vám byl odeslán 29.12, tedy dle domluvy.

tým intimia.cz

dobrý den,

ano kalhotky v béžové barvě vám dokážeme odeslat, ale až cca kolem 30. prosince. Bude vám to stačit?

tým Intimia.cz

• - rychlá komunikace a vstřícnost
    • - velký výběr zboží
    • - dobré ceny

V obchodě jsem nakupovala poprvé a hned se mi povedlo odeslat špatnou objednávku. Naštěstí komunikace s obchodem byla výborná a objednávku mi ihned změnili, což mě velmi mile překvapilo.
    Široký sortiment zboží a přehledné stránky se mi také velmi líbily. Zboží jsem zatím nevyzvedla, ale pokud bude i to v pořádku, určitě zde nakoupím znovu.

• Kvalitní zboží, dobré ceny
    • Nepříliš komfortní e-shop

Dobré zboží za dobré ceny. E-shop má své "mouchy".

dobrý den,

děkujeme za nákup na e-shopu Intimia.cz.

Budeme rádi, pokud nám žašlete Vámi zmíněné "mouchy", abychom je mohli vyladit na e-mail [email protected].

tým Intimia.cz

• Obchod vůbec nedal vědět, že již zboží nemají. Musela jsem zavolat já a zjistit si sama, co se děje.

dobrý den,

od začátku listopadu až do 20. prosince jsme zaznamenali rekordní nárůst objednávek a všichni z našeho týmu, kdo má ruce pomáhal balit. V tom shonu jsme však bohužel přehlédli informaci od výrobce, že váš župan již nedodá a tak jsme vás informovali pozdě.

Omlouváme se za komplikace.

tým Intimia.cz

V tomto obchodě jsou příznivé ceny a výborná kvalita zboží. Balíček byl zabalený do černé fólie - diskrétní balení.
    Mohu všem jen a jen doporučit.