Byla jsem velmi spokojena s nakupem, zbozi dorazilo na cas, v poradku, prodejci na zakaznicke lince byli velice milí a zboží jsem sehnala i za dobrou cenu, urcite doporucuji.

• Rychlé doručení
    • Přátelský personál

Objednal jsem si na e-shopu Interion postel a musím říct, že jsem spokojen. Zákaznický servis byl nesmírně přátelský a pomohl mi s výběrem. Postel dorazila v termínu, v pořádku a přesně odpovídá popisu. Určitě doporučuji a příště rád objednám znovu.

• Rychlost, ochota

Super komunikace, jednání pri "reklamaci" zboží a vrácení peněz. Mohu jen doporučit. Takové jednání by měl mít každý e-shop.

Nejdřívě jsem se bála negativního hodnocení tady na Heurece, proto jsem nevěděla, jestli objednat zboží nebo ne. Ze zvědavosti jsem zavolala na jejich zákaznickou linku, kde mi to okamžitě vzala velmi příjemná slečna. Po domluvě ohledně zboží jsem se i zeptala, co stojí za těmi hodnoceními a i když bych to tu asi neměla psát, nedá mi to - ve zkratce jsem se dozvěděla, že bohužel neměly dvě objednávky skladem, lidem se nechtělo čekat a tak udělili negativní hodnocení. Upřímně mi to nepřijde jako velký problém, proč by měl mít obchod tak škaredé hodnocení a jsem ráda, že mě to od nákupu jídelních židlí neodradilo. Měly být skladem, přišly cca za 5 dní ode dne objednání, vypadají dobře, měla jsem i možnost využít slevový kód. Celkově jsem spokojena a nakoupila bych určitě i příště.

Až na nepřesné údaje z webu bylo jednání korektní

• nefungovaly telefony

tak, našla jsem vyhovující polici sice knihovnu ale do koupelny, kde jsou celý den otevřené dveře, čili větrání by se mi líbila velmi. no v nabídce bylo napsáno dodávka do dvou týdnů. Realita byla jiná tak jsem objednávku zrušila. Takový přístup k zákazníkovi se dneska nenosí. Přeju obchodu aby brzy zkrachoval a neobtěžoval zákazníky.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Stále tvrdošíjně nabízejí skladem ihned k odeslání zboží, které nemají a nikdy mít nebudou. Komunikace s nimi je čistá ztráta času. NEDOPORUČUJI.

Hezký den, pane Balcare,

jsme rádi, že jste si objednávku u nás udělal znovu, abyste nám mohl udělit i druhé negativní hodnocení.

Věříme, že vám tato skutečnost udělala radost. Zároveň věříme, že naše slušné zákazníky dané hodnocení neodradí od nákupu na našem eshopu.

Omlouváme se ještě jednou a mrzí nás, že jsme si z Vás "dělali prdel" i že jste musel být sprostý a vulgární.

objednané zboží nebylo dodáno

Hezký den, pane Balcare,

omlouváme se za vzniklou situaci, kdy jsme neměli Vámi požadované zboží skladem. Tuto skutečnost jsme Vám dali vědět formou emailové komunikace - kde jste odmítl alternativní zboží, i možnost jiné domluvy.

Filip Janás

velmi dobrá komunikace a ochota, jen bych podotkla jednu věc, plánek na papíru sice je velmi dobře popsán, ale samotný materiál ne, což je velice složitý rébus přijít na to, kam co patří, za mne by nebylo na škodu jednotlivé díly označit také čísly, pak by byla montáž opravdu velmi jednoduchá, děkuji

Hezký den,

Děkujeme moc za kladné hodnocení. Moc to pro nás znamená a jsme rádi, že si vážíte naši práce. Jsme rádi také za vaši připomínku, pokusíme se na ni zapracovat.

Filip Janás

Totalne neschopny chlivaci, předkupníci!!koupil jsem od nich postel i dva stolky a postel snad 5ta jakost nepasuje do sebe jsou vsude mezery, kdyz jsem se obratil na prodejce s Reklamací bylo mi odepsano že reklamaci neuznavaji že jsem si postal spatne smontoval a ze se mám obratit na výrobce ze oni mi pošlou 350,-Kč korun zpet jako smír. Kdyz jsem se s nimi dohadoval vše jsem předal ČOI a pro změnu zablokovali telefony kdyz jsem se pisemne dotazoval na to, že se jim nemohu opět dovolat bylo mi odpovězeno ze vypinaji české telefonní linky NEMAM PROBLEM KOMUKOLI KONFRONTACI POSLAT NIKOMI NEDOPORUCUJI NEKUPUJTE NIC BUDETE LITOVAT!!!

Hezký den, pane Svatoši,

jak oba velmi dobře víme, reklamace Vám nebyla neuznána, pouze jsme Vám nemohli dokázat reklamaci na základě vámi předložených fotografií. K dokončení řádné reklamace jsme Vás žádali k doložení více fotografií nebo k zaslání zboží na adresu našeho skladu. Ani jednu z těchto akcí jste neudělal a naopak nám začal vyhrožovat a domáhat se Vámi domnělé slevy.

Ani jednou jsme vám v průběhu naši konverzace neřekli, že máte komunikovat s výrobcem zboží a zároveň jsme vám ani neřekli, že vám dodavatel pošle 350,- Kč jako smír. I přestože souhlasím, že jsme Vám původně slevu v této výši nabídli, (jedná se o cca. 12 % ceny objednaného zboží) s danou nabídkou jste nás "poslal do prdele".

Telefonní čísla nebyla vypnuta, pouze jsme v průběhu léta fungovali na jiném telefonním čísle. Opakovaně jsme se Vám omluvili, že standardní číslo není v té době v provozu a odkazovali jsme Vás na číslo zákaznické linky, na které jste odmítal volat. Emailově jsme komunikovali v rámci minut.

I přesto děkujeme za Vaši objednávku,

Tým Interion,

Rychlé doručení zboží

Filip Janás

Delší čekací doba jinak ok

• Profesionální přístup
    • Ochota
    • Poctivost
    • Zboží skvěle zabalené, využil jsem jejich dopravu
    • Delší doba dodání, ale za to úplně nemůžou

Filip Janás

• Skvělá komunikace obchodu, velmi rychlé dodání objednávky.

• Dobrá cena
    • Dodání dříve, než bylo předpokládáno

Filip Janás

• skvela komunikace s obchodem, kratka dodaci lhuta

Ing. Helena Kubínková, majitel
    E-mail: [email protected]

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• dobry

spokojenost

Ing. Aleš Kubínek, majitel
    E-mail: [email protected]

• Výborná komunikace s obchodem, dodání zboží před dohodnutým termínem.

Ing. Aleš Kubínek, majitel