• Upozorňuji, že se jedná pravděpodobně o obchod v likvidaci nebo přímo podvod. Objednané a zaplacené zboží nedorazilo, s obchodem nelze komunikovat ani po telefonu ani emailem.

• ----------
    • Objednal jsem pruty a navijaky a 14 dni se mi nikdo neozval. Kdyz jsem volal tam ja tak telefonni çislo ktere je uvedene v kontaktech neexistuje. Ještě že jsem to objednal na dobirku a nezaplatil převodem. Jinak bych neuviděl ani pruty,ani navijaky,ani penize.Tak že LIDI BACHA!!!!!
    • Neodpovědnost a španty přistup k zakaznikovi!!!!

Velmi špatny

• dobrá cena
    • čeština by mohla převažovat a detajl výrobku rozepsat.

Zboží přišlo v pořádku,ale nebylo tam co jsem si objednal a zaplatil to!

Dlouhé dodací lhůty ikdyz je zboží skladem u mně to trvalo 14 dní.Nedorazila kompletní objednávka...Nakoupil jsem nad 1000Kč abych neplatil poštovné poslali jen za 660Kč...Krmení které jsem si objednal a nejvíc jsem se má něj těšil vůbec nepřišlo!!!.Přišlo to co jsem si vůbec neobjednal!!!A aby toho nebylo málo chyběla faktura.Takže první zkušenost odrazujici

• Velmi lukrativní doprava-né...
    • Žádné jsem nenašel...Snad jen-lepší zabalení zboží...

Doporučuji všem-nákup v tomto e-shopu.Vynikající ceny...Nenechte se dobrovolně okrádat až o 100 procent ceny zboží.Neumožnujte dobrovolně vydělávat ,,šmejdům,, na předraženém poštovném.Služba ,,POŠTOMAT,, je super...Radek... :-)))

• Určitě cena a vstřícný personál
    • Shop není zcela přeložen z polštiny, což pro někoho může být problém

Obchod určitě doporučuji, i když jsem měl obavu z neserióznosti obchodu, tak jsem to "risknul" a určitě jsem neprohloupil. Ceny v obchodě jsou velmi nízké a zboží je naprosto v pořádku. Obsluha obchodu reaguje na dotazy velmi rychle.

• - rychlé reakce na dotazy
    • - rychlé vyřízení
    • - zboží v pořádku
    • - není to žádný chyták (ceny jsou reálné)
    • - možná někomu může vadit, že zboží je z Polska
    • - popis produktů je strohý, nutno nastudovat jinde :)

Můžu doporučit, dobrý obchod a slušné jednání se zákazníkem.

• cena produktu, ochota prodejce
    • nedostatečný popis produktů

celkově spokojenost, obchod doporučuji