• nákup z domu
    • přestože bylo zboží skladem, tak ještě nedorazilo

Zboží jsem zaplatila 28.7. a dnes, 9.8. jsem ještě nic nedostala. Obchod mně informoval, že obdrželi platbu a zboží předávají k odeslání. Slíbili doručení 4- 5.8
    a nikdo další se neozval. Doufám, že se tento týden dočkám.

• nabízí výrobky skladem a několik dní po objednávce najednou skladem již není......

Pokud někdo chce nakoupit určité zboží, doporučuji se nejprve dotázat, zda je zboží skladem......Ať nedopadnete jako já....

• cena zboží

za sebe mohu říct, že jsem spokojen, delší dodací doba sice byla, ale přišel originál za dobrou cenu, tudíž inparfumerii děkuji a přeji spoustu úspěchů

• Dobré ceny a velký výběr zboží, které třeba už v jiných eshopech není k dostání.
    • Slabiny se neprojevily, ale byl to první nákup a bez komplikací...

Spolehlivý eshop.

• Objednal jsem před deseti dny a pořád nic neobdržel.

• Cena, bohužel jsem se nechala unést cenou
    • Při platbě předem jsem stále bez zboží a zaplaceno už mám skoro deset dnů, myšleno připsání na účet. Obchod slibuje doručení tento týden. Tak snad jsem se nenapálila.

Byl to muj první nákup. Pro mne negativní zkušenost, svým známým bych nedoporučila. V budoucnu již neobjednám v tomto obchodě. Ale zase z jedné zkušenosti těžko soudit, nechci zbytečně obchod hanit.

• u popisu produktu - parfému není viditelné, že jde o tester a při rozbalení dodávky se pak budete divit. Doplněk popisu u parfému Euphorie "bez vršku" znamená že jde parfém bez krabičky a originál uzávěru - tedy tester - což jsem z toho nepochopila a není to z fotografie patrné. Další dva parfémy přišli v krabičce bez celofánu a celé pomuchlané.

Je lepší si připlatit jinde, než ušetřit tady pár korun. Nevyplatí se to.

• dlouhá doba doručení i když je zboží skladem
  • U zboží bylo uvedeno, že je skladem, po objednávce následně přišel mail, že zboží je nachystané. Za zboží jsem zaplatila a za 3 dny přišel mail, že zboží bude cca za měsíc. Tudíž jsem objednávku zrušila. Zatím žádná reakce od obchodu.

• Poytovne,neni osobni odbet

Jako dobry

• Zbozi ani po 10 dnech nedorazilo. Rusim objednavku.

Nedoporucuji.

• Zboží udávané jako "skladem" není skladem. Dlouhá dodací doba.

• Velmi zajímavá cena.Velmi dobrá kvalita.
    • Trošku delší doba dodání ale to bude ovlivněno nízkou cenou zboží.

Ráda se vrátím. I přes trošku delší dobu dodání se vyplatí si počkat.

• Výborné ceny.

Skvělé. Mohu doporučit.

• cena mnou vybraného zboží
    • nejsem si vědom

velice vstícný přístup pracovníka na telefonu

• příznivá cena vybraného zboží
    • dobu dodání skladového zboží

Jestli je Vám jedno za jak dlouho skladové zboží dorazí pak klidně objednejte, ale jestli potřebujete zboží dodat do 1-3 dnů jako je to obvyklé u jiných e-shopu při objednání zboží, které je skladem pak raději zvolte jiný obchod.

• - zajímavé zboží, které na ostatních e shopech není k dispozici
    • - hlavní slabinou je termín doručení

- vzhledem k délce dodání - průměrný

• nemožnost osobního odběru

prima

• nízké ceny
    • nekomunikují

Již nikdy více, nechápu jak je vůbec možné, že tento internetový obchod může ještě fungovat. Ani po 14 dnech od zaplacení zboží stále nemám. Již dvakrát jsem je kontaktovala, stále samé výmluvy a nesmyslné omluvy, nakonec jsem objednávku zrušila a jen doufám, že mi peníze pošlou zpět a nebudou se zase jen trapně vymlouvat.