• Skvělá ochota komunikace
    • Velmi příjemná domluva
    • Velmi rychlé zhotovení i s dodáním
    • Dokonalé zpracování

Perfektni komunikace obchodu,velice rychle zhotovení a po te dodání.Jsem maximálně spokojena.

• Komunikace naprosto vynikající, rychlá, návrh na zakázkovou výrobu zaslán ještě téhož dne

Naprostá spokojenost, již podruhé jsem si zde nechávala vyrobit klíčenku dle vlastního návrhu. Blesková komunikace, ještě tentýž den zaslán foto návrhu s odsouhlasenim nebo doplněním jakéhokoliv přání nebo úpravy. Klíčenka velice kvalitní, nádherně zpracovaná, dodání do týdne, krásně zabaleno. Jsem nad míru spokojená a všem doporučuji

Úžasný přístup, skvělá komunikace a velmi rychlé vyřízení objednávky

Výborná komunikace, dobrá kvalita a rychlé dodání. Za mě super

Vše super :-)

• RYCHLOST, PŘÍJEMNÁ, VSTŘÍCNÁ KOMUNIKACE
    • RYCHLOST, PŘÍJEMNÁ, VSTŘÍCNÁ KOMUNIKACE

Hned po objednávce se pán ozval a do hodinky posílal náhled. Velice ochotný a super jednání.. díky moc

Krásné zboží, mimořádně ochotný, vstřícný a milý pan majitel. Určitě doporučuji.

• Neuvěřitelná rychlost a ochota
    • Příznivá cena

Na poslední chvíli jsem vymyslela vhodný dárek a měla jsem trochu obavy, aby balíček stihl dorazit. Ale bála jsem se zbytečně, vše dorazilo v pořádku a neuvěřitelně rychle :) Hrozně moc děkuju, dárek se hrozně líbil!!! Nebylo to poprvé, a ani naposledy, co jsem zde objednávala.

• Pan Janči komunikuje velmi rychle.
    • Když je problém, snaží se ho napravit, komunikuje. Toho si cením a i přes nějaká malá nedorozumění ráda znovu objednávám gravírování.

Objednávám zde už několik let, 2x se mi stalo, že výrobek přišel nedokončený - nedočištěný. Jednou jsem předmět poslala zpět pro nápravu, podruhé mi pan Janči pomohl na dálku problém vyřešit, předmět jsem sama doma dočistila a bylo vše v pořádku.

• Rychlé. Dobrá komunikace.

Zaujímavý tovar,dobrá komunikácia so zákazníkom, spoľahlivé dodanie.

• Skvělá komunikace, rychlé dodání

Strašně nekvalitní zboží. Špatně lepené, odlepují se se jednotlivé vrstvy, nedrží zavřené, slabý magnet, nejde otevírat, nedoléhají zavírací klopy ke kapse.
    Je to tak na vracení zboží a peněz.

• Skvělá komunikace
    • Rychlá a precizní výroba

Pan majitel je velmi ochotný člověk. Sháněla jsem dárek na poslední chvíli a nebyl problém si zavolat, upravovat design podle vlastních představ a flexibilně se domluvit na čase předání objednávky. Skvělé. Výsledný produkt skvělý a ještě k tomu ten sympatický přístup. Rozhodně doporučuji!

ok

Mila a vstricna komunikace, bleskova vyroba a dodani, vse na jednicku! Dekuji!

• Ultra rychlá komunikace, zboží vždycky na jedničku, neznám lepší gravírovací služby než u p. Jančiho!