• Zboží jsem objednal s osobním odběrem v Brně (po přečtení zdejšího hodnocení bych peníze dopředu ani neposílal). Den po objednání mi přišel tento e-mail:
    • Objednávka byla stornovaná
    • S pozdravem Lukáš Židek
    • Naprosto bez důvodu, bez žádného vysvětlení.

Tímto mi dali jasně najevo co si o nich myslet. Vřele nedoporučuji.

• dodací lhůta

objednat jinde pokud je to možné

• nulová komunikace
    • zboží nedorazilo - naštěstí mělo být na dobírku

Prostě podvodníci. Peníze poslané předem mají stejný efekt, jako jejich vhození do krbu. Nebudou peníze, ani zboží.

• nenašel jsem ani jednu !!!
    • nekomunuikuje

NEDOPORUČUJI !!!! Odeslal jsem bezmála 500,- Kč a od té doby se po nich zem slehla - na webu se následující den poté, co mi odešly peníze z účtu objevilo že e-shop je (prý "z technických důvodů ?!?) zastaven

• neposílá zaplacené věci? žádná nebo mnylná komunikace, vypnutý mobil...

ruce pryč

• nekupovat

podvodníci!!!!

• Zboží podle netu skladem, platba předem.Výsledek. Po zaplacení, šlo o deseti korunovou položku. Ale jako jediní ji měli skladem k okamžitému odběru. Což byl jediný parametr , který nás zajímal.. Výsledek: Objednávka byla potvrzena. Peníze odešly z účtu. Telefon nedostupný. Osobně jsem zašel v termínu provozu kamenné pobočky zboží vyzvednout. Jediný poutač zvonek v činžovním domě, kde mě dobrých 15 minut přes zvonění nikdo neotvíral. Po 15 minutovém vyzvánění mě mužský hlas ze zvonkového reproduktoru vyzval , abych přišel do prvního patra, kde mě oznámil, že zboží nemají a bude asi pět dní od objednávky a že si mám znovu přijít. Telefon který je nedostupný (jediný kontakt mimo e-mailu) asi kolega vypnul. Odpověď pána v trenýrkách. Výsledek dopíši.

Katastrofa. Totální amatéřina. Nebo záměr? Nedoporučuji. Podotýkám obchod jsem nenašel na Heuréce. Byla to vygooglená akce. Naše chyba.

• Hurá vrátili mi zpět peníze, už jsem v to ani nedoufal

17.12.2011 jsem psal, že se zřejmě jedná o podvod. 27.12. mi odepsal pan Židek (po mém emailu, že na něj podám trestní oznámení), že se omlouvá, ale měli problémy s dodavatelem zboží a peníze mi pošlou obratem zpět, což taky udělali i když jsem v to moc nedoufal.

Ponaučení pro příště, abych nic neplatil předem, ale pouze na dobírku.

• nejsou
    • I přes opakované upomínky nikdo nereaguje, peníze v čudu a zboží nikde. Rozhodně zde nenakupujte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nejhorší internetový obchod

• Žádné
    • Asi už neexistuje

Doporučuji nenakupovat,vůbec žádná komunikace,jen automatická odpověď s číslem účtu kam předem poslat platbu. Ještě že jsem tak neučinil.Připadá mi že obchod už neexistuje,nebo to je podvod a čekají kdo se nachytá.

• Nekomunikují,poslali jen zálohovou fakturu a zboží nedodali,mají vypnutý tlf,...

Na společnost IBKO budu mezi svátky podávat žalobu, pokud by se někdo rád přidal pište na [email protected] Jedná se sice o menší částky, ale proč si to nechat líbit?

• nefunkční tel. číslo, nulová komunikace

• jsou to zloději

nepoužívat, dávejte si pozor!

• cenově nejdostupnější produkt, který jsem hledal na internetu
    • Obchod nekomunikuje. Neodpovídá na maily a telefon je vypnutý.

Bohudík se můžu stavit osobně na prodejnu, která je v Brně, takže tam asi půjdu někoho seřvat. Ale zboží je zaplacené a nikdo neodpovídá. Problém. Vřele doporučuji nakupovat kdekoliv jinde

• Zřejmě se jedná o podvod. Zboží mi nebylo dodáno a nikdo z firmy mi neodpovídá na emaily. Na netu jsem zjistil, že tuto zkušenost má většina zákazníků. Takže dobrá rada, pokud nechcete o svoje peníze přijít jako já, tak raději nic neobjednávejte.
    • Zřejmě se obrátím na obchodní inspekci a pokud by někdo podával na firmu hromadnou žalobu, rád se připojím.
    • zřejmě se jedná o podvod !!!!!!

rozhodně nic nekupovat

• nevím
    • nikdo se mnou nekomunikuje, zboží mám půl měsíce zaplaceno a informace žádné

něco se nepovedlo

• pro mě je výhoda, že je možné zboží vyzvednout v brně
    • velmi špatná komunikace se zákazníkem

už bych si v tomto obchodě nic nikdy neobjednala. To zboží, které jsem si objednala nedorazilo a nikdo ani neraguje na moje mailové dotazy

• dobrá cena, skvělé místo pro vyzvednutí v naprostém centru Brna
    • vyzvedávací místo není kamenná prodejna, proto mírné komplikace jak s jeho nalezením, tak s komunikací

dobré ceny, rozumná komunika, zboží vpořádku a na čas

Dobrý den, dne 28.11. jsem si přes vaše stránky ibko.cz objednal baterie Ansmanna vč. nabíječky v ceně 593 Kč včetně dopravy. Jelikož vaše firma již nenabízela osobní odběr v Olomouci, dohodl jsem se mailem s panem Židkem, že do objednávky zadám osobní odběr v Ostravě, ale zboží mi bude zasláno poštou na adresu. Ještě 28.11. jsem provedl úhradu objednávky. Ten den jsem byl ujištěn p. Židkem, že zboží bude expedováno nejpozději 2.12.2011. do dnešního dne Mi zboží ale nebylo poštou doručeno.
    Na mé mailové reklamace nereagujete. Źádám vás o vyjádření, vrácení peněz nebo dodání zboží a to obratem. V opačném případě se budu muset obrátit na Českou obchodní inspekci.
    Petr Kubeša
    tel: 725 717 215

• zatím jsem žádné nenašla