• Dobré ceny
    • Skladové zásoby

Velmi flexibilní.

• dobrá komunikace a ochota

• sortiment
    • daleko od Moskvy a Prahy

Jděte do toho!

• komunikace velmi pomalá

• nízké ceny
    • Naprosto špatná domluva. Paní Vám zavolá, že zboží dovezou koncem týdne a přesný termín že ještě upřesní. Ve středu (což opravdu nepokládám za "konec týdne") Vám zavolá pouze řidič, že za hodinu je u Vás. Pokud nejste právě doma, Váš problém.
    • Navíc, přestože si zaplatíte složení zboží hydraulickou rukou až k domu, na místě se dozvíte, že obrovské auto s vlekem se u Vás neotočí, takže Vám složí zboží někde do stavebnin a k domu si ho musíte dopravit sami. Čekala bych upozornění a domluvu předem, když vypravují takové obrovské auto s vlekem, které potřebuje na otočení minimálně celé parkoviště.

Jsem tímto obchodem dost zklamaná. Paní u telefonu se neumí jasně vyjadřovat, neřekne žádné konkrétní datum a pak, když nejste doma hodí chybu na Vás.
    Doporučuji ostatním nakupujícím, když už zde budete nakupovat, raději třikrát zavolejte a sami se ujistěte. Ptejte se na všechny podmínky dopravy, i na zdánlivé maličkosti, jako je velikost dopravujícího auta...

Reakce obchodu I-střechy.eu

I když připustím možnost nedorozumění v průběhu dopravy zboží, zůstává z našeho pohledu základní problém, že si kupující zvolil platbu hotově při dodání zboží. Kupující si nechal zboží složit na zem a teprve potom sdělil řidiči, že nemá u sebe peníze. Abychom tuto situaci vyřešili, nabídli jsme odvoz zboží na naše náklady do blízkých stavebnin, do doby než zákazník zajistí platbu. Co se týká velikosti našeho nákladního vozidla, zde bychom rádi upozornili naše zákazníky, pokud od nás požadují složení materiálu, tak jej dopravujeme speciálními nákladními vozidly s hydraulickou rukou, které se pohybují pouze po zpevněných komunikacích. Děkuji za pochopení. Josef Pajda, jednatel společnosti, tel. 602 409 565, PaP Bohemia s.r.o.

• dobrá komunikace
    • rychlost dodání
    • dobrá cena

S nákupem jsem byla spokojena, doporučuji.

• rycholost
    • nízká cena
    • dobrá komunikace

Mohu jen doporučit

• Dobré ceny.
    • Řidič jezdí bez závozníka. Je potřeba výpomoci zákazníka při manipukaci s posuvnou rukou

Doporučuji.

• doprava zdarma