• PŘEHLEDNOST
    • NEMÁ VÍCE VÝDEJNÍCH MÍST

JEDINÝ OBCHOD KTERÝ NABÝZEL KONKRÉTNÍ VÝROBEK
    VŠE PROBĚHLO RYCHLE I PŘI PLATBĚ PŘEVODEM
    OBCHOD URČITÉ DOPORUČUJI

• JE TO RYCHLI A POHODLNY NAKUPOVAT PRES NET.JEN OBLECENI BYCH URCITE NEKOUPILA.
    • TENHLE ZADNY

DOPORUCUJI

• nízké ceny, slušný výběr
    • nedošla mi jedna položka, kterou ale následně obchod zaslal s omluvou, že na ni zapomněli

nebyla jsem spokojena

• rychlé vyřízení, příjemná komunikace, velký výběr
    • na žádné jsem nenarazila

vřele doporučuji

• mají psáno skladem a ve skutečnosti skladem zboží nemají

Už nakupovat nebudu, to raději si připlatím tam kde opravdu zboží mají skladem, sice jsem hned ten den mluvila s paní a ona mi sdělila, že vše není skladem i když tak psáno bylo, ale ujišťovala mě, že v pondělí vše přijde z jiných obchodů, v pondělí mi večer přišlo, že mi hned druhý den ráno budou volat. No a co zase poslali email s tím, že vlastně co mělo přijít tak nemají a volání to je přeci drahé. Takže jsem volala já, fakt jsem byla naštvaná, protože si to dáte na dobírku, aby to bylo co nejdříve doma a pak tohle. Co Vám zbývá když to máte k narozeninám. A prý dělají inventuru v půlce měsíce :-) a ajťák na tom pracuje. Takže zboží objednané v pátek na dobírku došlo ve středu a ještě tedy bez plno věcí co jsem chtěla a byli údajně skladem, sice a to je asi jako omluva mi tam přidali dvoje balení nažehlovacích korálků, ale to už nic nezachrání. Prostě pokud máte času dost a nepotřebujete všechno co jste si objednali tak Vám firma vyhoví jinak nedoporučuji.

• Vstricnost a solidnost
    • zadneD

Doporucuji

vše bylo v pořádku, ještě jsme si upřesňovali barvu hračky, ale bohužel přišla stejně černá místo bílé.

• dobrá komunikace s prodavačkami a ochota

tento obchod už jsem doporučila kamarádkám pač jsem sním spokojená

• Hračky ,které nabízíte nejsou v běžném obchodě nekdy k dostání

naprostá kvalita obchodu

• slušná cena

naprostá spokojenost

• - Levne hracky, opravdu mily personal.

Eshop doporucuji, objednam z domu, pote vyzvednu na prodejne.seriozni jednani.

• Dobrá a rychlá komunikace
    • Příznivá cenová relace

Rychlost,příznivé ceny,mohu jen doporučit

• špatná komunikace ze strany obchodu. potvrzení obj. bylo hned, ale kdy bude zboží odeslané, nebo že nebude včas do termínu, to jsem se dozvěděla pozdě.
    • Kočárek došel modré barvy, ikdyž jsem vybrala růžový.nedostala jsem ani informaci, ani na stránkách nebylo info, že může být jiná barvy.

amatérský

• Možnost osobního odběru

Zbozi jsem objednala a dodnes jsem ho neobdrzela a nemam uz ani zajem. Po nekolika telefonatech, ktere mi nikdo ze strany obchdodu nezvedal jsem to vzdala a hracku zakoupila jinde.Nekomunikuji ani pres email. Rozhodne nedoporucuju!!!

• Dobra cena

• naprostá spokojenost
    • ---

doporučuji. Přijemný personál

Už bych nic v tomto obchodě nekoupila.
    Objednala jsem stavebnici a přišla s reklamačním listem od jiné zákaznice, že nefunguje a oni ji klidně poslali mě.
    Poslala jsem ji zpět a čekám na vrácení peněz.

• levné hračky
    • nevím

obchod má příznivé ceny, oproti jiným eshopům