• obchod je v pohode ale tovar ,ktery ste odoslali byl nekvalitny a poskozeny
    • tovar ktery odosilate nebyl skontrolovan ,clovekem ,ktery ho balil a odesilal

Reakce obchodu Hubatá černoška

Vážený zákazníku, zboží kontrolují hned dva lidé, abychom nemuseli řešit podobné recenze :D Bylo by fér se nám ozvat, když s něčím nejste spokojen, takhle vůbec netušíme, která bije a jestli nám třeba nekřivdíte. Pošlete prosím info třeba do mailu, ať můžeme poslat případně nový produkt, nebo zkrátka ať víme, kde je problém. Ono je snadné dát "nedoporučuji obchod", ale možná zbytečně tím šlapete po snaze celého našeho týmu a nemáme při tom páru, co se Vám nezdálo. Díky moc.

• velké poštovné mě poštovné stalo víc než koupena věc

Reakce obchodu Hubatá černoška

Dobrý den, tak po takové recenzi si musím dát panáka, protože mi není jasné, proč si objednáváte produkt, který stojí méně než poštovné a ještě nás za to pak takto odsoudíte... To je vůči nám velmi nefér. Pokud se Vám nezdála výše poštovného, pak jste neměla nic objednávat. Vůči našemu týmu lidí je to prostě podpásovka takovéto hodnocení, s nímž těžko můžeme něco dělat. Jen doufám, že si někdo neobjedná modřící bonbon za 5 Kč a pak nás tu nezkritizuje, co jsme to za eshop. Bože, dám si ty panáky dva, jak mě taková křivda mrzí.

Brýle co jsem si koupila dorazily sice velmi brzo ale na jednich chybí jedna slzička!!!

Reakce obchodu Hubatá černoška

Slzička upadla i při čtení tohoto nedoporučení. Velmi nás to mrzí, ale chápeme, že pro někoho je to jen kliknutí na Heurece, pro nás je to malá tragédie a smuteční událost. Brečíme tu všichni a slzičky už kontrolujeme.

objednané zboží mělo mizernou kvalitu

• jednání

Čepice je nekvalitní a není hezká

• Pánská spací čepice měla mít univerzální velikost, ale byla malá i pětiletému dítěti.

Oděvy bez vyzkoušení nekupovat.

• Dlouhá dodací doba.

• zkusila jsem to - první nákup
    • kvalita zboží neodpovídá ceně

nic moc

• kvalita zboží byla poprůměrná

cena dopravy drahá

Shrnul bych to jednoduše. Byl to první nákup a už nikdy více si u Vás nic nekoupím. Objednám si dvě láhve s heliem na balónky a jedna přijde prázdná. Takový obchod a takový podvod. Určitě nebudu doporučovat známým nákup u Vás,protože není jisté zda dojde objednané zboží.

Reakce obchodu Hubatá černoška

Dobrý den, velmi nás mrzí, že místo, abyste nás kontaktoval, že máte nějaký problém a dal nám příležitost jej řešit, nás rovnou označíte za podvodníky. Byť jste mi zkazil celý večer, tak se ozvěte se do mailu a pošleme Vám tři nové hélia, abyste neměl důvod být s námi nespokojen..

Zboží bylo polamane, ale vzhledem k nutnosti jej pořídit jsem to neresila a koupila. Nelíbila se mi ale velmi nepříjemná prodavačka. Tak děsný přístup jsem dlouho nezažila. Radši si zde objednávat adresne doručení.

• kvalita zboží

Zkuste to jinde !

Reakce obchodu Hubatá černoška

Děkujeme za recenzi, kvalita zboží se dá řešit například jeho vrácením, pokud nejste spokojen/a. Žádné z prodávaného zboží sami nevyrábíme a prodává ho řada dalších prodejců, takže nás mrzí, že nespokojenost s jedním produktem hodnotíte jako nespokojenost s celou nabídkou našeho e-shopu.

• kostým hippisačky- hrozný materiál a ještě horší střih,(po první taneční zkoušce - od pasu začaly utíkat oka- nebyl zaentlován)
    střih- není vidět předek ani zadek a tím kalhoty při pohybu se stahují dolů
    neodpovídající cena - maximálně předražené

tento kostým nemohu doporučit nikomu

Reakce obchodu Hubatá černoška

To nás moc mrzí, záměrně bereme kostýmy od osvědčených zahraničních firem jako anglická Smiffy´s a ve Vašem případě italský Widmann.

OBCHOD ASI DOBRÝ,ALE HELIUM NA OSLAVU NAROZENIN
    NENAFOUKLO ANI JEDEN BALONEK ZA TO ALE NEMŮŽE OBCHO,ALE DODAVATEL

Reakce obchodu Hubatá černoška

Rádi bychom zlepšovali své služby tak, aby všichni zákazníci byli spokojeni. Pokud si ale koupí produkt a nepřečtou jeho popisku ani informace přímo na výrobku, pak se můžeme snažit sebevíc a hold pak bude zákazník nespokojen. Zakoupené balení hélia je tak na jeden balonek. Z dotazu nevyplývá, zda zákaznice očekávala, že toho nafoukne víc, nebo zda nafoukla tři čtvrtě balonky a kritizuje nás tedy za to množství, které jí právě do jednoho balonku chybělo. K úniku mohlo zrovna tak dojít při nafukování a jak píšeme u produktu, je také podstatné, jaký typ balonku použijete. Bohužel pro zákazníka jsme obchod, který nestojí za doporučení ostatním. Mrzí to.

• Kontrola mnozstvi nabizeneho zbozi

Reakce obchodu Hubatá černoška

Netuším, co myslíte kontrolou množství nabízeného zboží. Na stránkách množství neuvádíme, takže pokud zákazník předpokládá, že máme neomezené zásoby každého produktu, jenž je označen "skladem", pak se těžko vysvětluje, že jej máme třeba jen ve dvou kusech. Nevím tedy, co nám vytýkáte, protože pokud má zákazník požadavek na více kusů, jsme schopni je zajistit u dodavatelů, pokud je nechce mít zítra doma. Ono je snadné někoho nedoporučit, ale nás takový přístup zákazníka mrzí.

• Komunikaci

Obchod mi nedal vůbec vědět, že požadované zboží mi nebude doručeno. Místo zboží, které jsem objednala a tudíž i očekávala mi přišlo úplně jiné a nevyžádané.

Reakce obchodu Hubatá černoška

Napište nám prosím podrobnosti mailem, protože vůbec netušíme, o čem píšete a proč bychom měli posílat něco jiného. Rádi bychom si to objasnili, díky, Hubajda

• Nabízené zboží vypadá ve skutečnosti jinak.

Reakce obchodu Hubatá černoška

Vnímáme to jako dost vážné obvinění a bylo by z Vaší strany fér nám sdělit, co tedy vypadá ve skutečnosti jinak... Všech cca 10 000 nabízených produktů to jistě nebude.

• žadné jen sliby a nic
    • nedodržovaní nabídky

že si z ezakazníků dělají srandu

Reakce obchodu Hubatá černoška

Děkujeme za přesné vyjádření, z něhož jasně vyplývá, co se stalo či mělo stát a co můžeme pro Vaši spokojenost udělat. Jsme z této recenze hodně moudří...

Nádoba přišla téměř prázdná. Už při obtěžkání byla velice lehká, což se projevilo po cca 5-ti násobném krátkém použití, kdy uvnitř nebyl už žádný plyn. Nedoporučuji!!

Reakce obchodu Hubatá černoška

Bylo by fér sdělit ostatním, o čem vlastně hovoříte. Pokud o héliu, pak hélium je PLYN. A plyn je lehký. Za to opravdu nemůžeme.