Zboží vůbec neodpovídá ceně jedna lavička je poničena manžel musí opravit a natrit jsem dost zklamaná

Reakce obchodu Hřiště Piccolino

velmi nás mrzí, pokud produkt nebyl v pořádku. Prosíme, kontaktujte nás, zboží Vám obratem vyměníme.
    S přáním hezkého dne

• Rychlost, spolehlivost

• Zboží skladem
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • nebylo možné platit kartou

• rychlost doručení

Na jedničku :-) Skvělý přístup a ochota.

Zatím spokojenost

Rychlé dodání a vše super. Dřevěná houpačka i hrazda v hezké kvalitě za tu cenu.

• Houpačka dorazila v jiné barvě než bylo objednáno

Reakce obchodu Hřiště Piccolino

velmi se omlouváme za způsobenou chybu. Prosíme, kontaktujte nás, houpačku Vám obratem vyměníme.
    Děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne

• rychlé odeslání zboží
    • pečlivě zabaleno
    • kvalitní zboží
    • přehledný web
    • žádná

rychlé vyřízení objednávky

• Špatná komunikace

Objenala jsem pouze kusy skladem a osobní vyzvednutí. Po 14 dnech žádná odezva.

Reakce obchodu Hřiště Piccolino

Vaši objednávku jsme přijali 26.03.2021. Zvolila jste osobní odběr a jako způsob platby jste zvolila bankovní převod, ovšem částku jste neuhradila. Až po naší telefonické avizaci , že platba nebyla doposud uhrazena jste nám sdělila, že částku uhradíte až při osobním odběru v hotovosti. Je nám velmi líto Vaší negativní recenze, ale v tomto případě ji opravdu nemůžeme za oprávněnou.

• přišlo do týdne
    • balil to nějaký kůň, moc práce si s tím nedal, trámy zabalené jen do igelitu takže při dopravě odřené rohy a protrhaný obal, a z kování přišel lichý počet závěsů, šrouby chyběly a plasty jiný model.. ale na funkci to nemá vliv, jen když tam nechám skoro desítku, čekal bych větší péči
    • těžké kovové kování volně pohozené v krabici s plastovým periskopem, štěstí že přežil bez úhony

Reakce obchodu Hřiště Piccolino

velice nás mrzí nedostatky, které vykazovala Vaše zásilka. Děkujeme za Vaše upozornění, přijmeme veškerá nutná opatření, aby k podobným nedostatkům již nedocházelo.
    Přijměte naši omluvu a přejeme hezký den

• rychlý nákup

Nakupovala jsem poprvé, tenhle nákup byl perfektní.

Bez připomínek

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlá, pružná domluva
    • Montáž dostupná v krátkém termínu

• rychlé jednání, spolehlivé, dobře zabalené, houpačka je skvělá a přesně taková jak byla popsána v popisu, jsem spokojená

Vše proběhlo v pořádku

• Doprava zdarma
    • Podložka ke slkuzavce jako darek
    • Ac jsem zapomněla zadat platbu a zaplatila objednávku po týdnu nebyla objednavka zrušena. Jen bych ocenila nejaky email s upozorněním o neuhrazení.

Po vytvoření objednávky a zadani platby jsem si přečetla recenze obchodu a mela jsem dost obavy. Ale balicek dorazil během par dni. Zatím jsme skluzavku nerozbalili, takze nemohu hodnotit kvalitu zboží. Avizovaná podlozka k tlumení dopadu zdarma byla ke klouzačce opravdu pribalena, ac v ostatnich hodnocenich jsem se docetla, ze nedorazila.

Domeček opravdu vypadá jak na fotce a dceři se velice líbí. Jednotlivé díly jsou označené a montáž je snadná. Přehledný manuál a dá se stáhnout i aplikace s kterou je montáž ještě snazší. Domeček byl sice skladem, ale trochu jsme si museli počkat na dopravu. Mohli nás na to upozornit samy, ale po zkontaktování obchodu dobrá komunikace. Řidič při doručení velice ochotný a předal i instrukce k péči o domeček. Celkově hodnotím obchod velice pozitivně (seberu jen jednu hvězdu za komunikaci ohledně zpožděné dopravy).