• opravdu rychle vyřízená objednávka!!!!!

Spokojenost,rychlé dodání.

• Zboží nedodali ani mi nedali vědět, že ho nemají.

• Již X let nevyráběné zboží skladem! Rychlé zaslání i komunikace.

nemám.

• To je asi zbytečné.

špatna domluva a nereagovani na mail.

• Od 2.12.2020. kdy jsem zboží zaplatila, nedošlo nic a kdybych se nezeptala, ani by se neobtěžovali mě nějak informovat. 11.12.2020 mi napsali, že "..to ze skladu trvá" a zase nic. Objednávku jsem tedy zrušila o požádala o vrácení peněz na účet. Doufám, že to nedopadne "zase nic". Absolutní nezájem o zákazníka, laxnost, zklamání. Rozhodně nedoporučuji objednávat zboží u tohoto obchodu.

• zboží dorazilo rychle a v pořádku
    • komunikace obchodu-přišel pouze mail s číslem účtu na zaplacení objednávky, ale dále žádné potvrzení přijetí platby nebo informace o odeslání zboží

Obchod mě bezprostředně po objednání upozornil na to, že část zboží není k dispozici a domluvili jsme pozdější dodání. Obě zásilky přišly, komunikace s prodejcem byla bezproblémová.

• superrychlé doručení
    • o ničem nevím

Obchod nekomunikuje.

Na zboží už čekám hezkou řádku dnů a zásilka stále nedorazila. Krom toho se musí platit převodem pokud chcete platit předem, což samo o sobě prodližuje dobu dodání. Obchod neodpovídá na mail. Budu asi muset požádat banku o reklamaci platby. :(

přehledný eshop, dobré ceny, rychlé dodání

• Peníze vrátili ihned
    • Zboží jsem objednala a zaplatila, až potom přišel imeil, že už zboží není a nebude

Obchod nabízí zboží které se nevyrábí. Komunikace na bodu mrazu!!!

rychlé a spolehlivé doručení

• Dobré ceny

Čekala jsem na zboží 8 dní, pak jsem jim napsalala a dozvěděla jsem se, že zboží už nemají a že mi to zapomněli napsat. Kdybych jim nenapsala, tak asi čekám doteď.

Zásilka byla dodána rychle,v bezvadném stavu

Výborná komunikace, rychlé dodání.