• kvalitní zboží na skladě

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za recenzi. Spokojenost s naším obchodem nás velice těší, moc si hodnocení vážíme.

• Spolehlivý
    • Super přístup
    • Ochotní
    • Dárek za čekání

Hledala jsem nějaké super boby pro synovce a Danny takové nabízeli. Neváhala jsem a objednala. Je před Vánoci, takže jsem počítala s tím, že dodací lhůta se může prodloužit. Paní mi ještě ochotně volala a omlouvala se mi za zpoždění a že místo do zásilkovny mi to musí poslat PPL. Hned druhý den od telefonátu jsem měla boby u sebe a ještě s dárkem v podobě čokolády a pera. Prostě pecka, ochotní a kéž by takových obchodníků, jako jste vy bylo více. Moc děkuji! :) Balonová

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, velice si vážíme krásné recenze i času, který jste věnovala vyplnění dotazníku. Každého zákazníka si vážíme a spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Moc děkujeme a přejeme krásné Vánoce.

• Výborná komunikace, ihned odpovídají na dotaz. Informace o doací lhůtě předem.
    • Široká nabídka sortimentu, přehledné stránky.

Určitě doporučuji.

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Vážíme si hodnocení i vašeho času, který jste věnovala vyplnění dotazníku spokojenosti .

• Vstricne a rychle jednani
    • Bez problemu vyridili i dodatecne pozadavky na konkretni produkt (typ i barvu)

Reakce obchodu Hračky Danny

Velice děkujeme za recenzi. Moc nás těší Vaše spokojenost.

• spokojenost

Reakce obchodu Hračky Danny

Velice děkujeme za recenzi.

• Rychlé jednání

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši recenzi. Spokojenost s naším obchodem nás velice těší.

• Rychlé dodání a dobrá komunikace s dodavatelem.

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, velice si vážíme recenze a moc nás těší Vaše spokojenost s nákupem a dodáním zboží. Děkujeme .

• Velmi rychlé dodání, skvělá komunikace, zboží pečlivě zabaleno.

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Každé hodnocení je pro nás přínosem a velice si ho vážíme. Moc děkujeme.

• Velmi kvalitní zboží

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Velice si vážíme vašeho času, který byl věnován vyplnění dotazníku.

velký výběr přehlednost

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, velice děkujeme za recenzi. Moc si Vašeho hodnocení vážíme.

• zboží je lajdácky zabaleno

špatně zabaleno pomačkaná krabice s vláčkem

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, mrzí nás, že došlo při přepravě k poškození krabice s vláčkem. Po přečtení recenze, byla zákaznice ihned kontaktována a byla jí navržena výměna zboží, což paní nepokládala za nutné. Vláček byl již vyzkoušen a zboží je plně funkční. Ihned byla sjednána náprava a při balení se bude klást větší důraz na kontrolu a zabezpečení zboží, aby se zabránilo poškození při přepravě. Děkujeme za recenzi, která je pro nás velice důležitá.

Přehlednost zboží a jejich popis.

Reakce obchodu Hračky Danny

děkujeme za recenzi, která je pro nás velice důležitá. Moc si vážíme Vašeho času, který jste věnovala vyplnění dotazníku.

• Rychlost dodání zboží. Skvělé ceny. Spokojenost

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, které si velice vážíme. Vaše spokojenost s naším obchodem nás moc těší.

• Rychlé jednání

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, velice děkujeme za recenzi.

• Naprostá spokojenost se vším, jako vždy. Tady se nedá udělat chyba při výběru hraček a přístup obchodu ke každé zakázce je naprosto perfektní.

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, děkujeme za recenzi, která nás moc potěšila a velice si Vašeho hodnocení vážíme. Přejeme krásné prázdniny.

Super

Reakce obchodu Hračky Danny

Vážíme si Vaší recenze, moc děkujeme-

• Profesionální odborný přístup, rychlost dodání a dobrá cena.

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za recenzi. Vaše spokojenost s naším obchodem nás moc těší a Vašeho hodnocení si velice vážíme.

rychlost, ochota, dobre ceny

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za Vaši recenzi, která nás moc těší. Vážíme si Vašeho času, který jste věnovala vyplnění dotazníku.

• rychlá příprava zboží
    • dobrá komunikace
    • hezké hračky

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za krásnou recenzi. Spokojenost s naším obchodem nás velice těší a moc si vašeho hodnocení vážíme.

• vše v pořádku

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za recenzi, velice si jí vážíme.