Spokojenost

Skvělé a rychlé vyřízení objednávky

• Krásné hračky,výborná komunikace s o ,rychlost dodání blesková,z obchodu mám dobrý pocit
    • Nekvalitní balení,krabičky s panenkami přišly poškozené ve viditelně malé přepravní krabici,škoda

• Zboží nedošlo ve slíbeném termínu. Uhrazeno bylo okamžitě ale bohužel nebylo doručeno.

• Rychlé a seriozní.

- rychle a přesně vyřízená objednávka

- nevím o žádné nevýhodě

super obchod , rychlé dodání

Převzetí zboží od dopravce jsem si domlouval s řidičkou individuálně na pozdější dobu (cca 10 - 15 min). Systémově to tedy vypadalo, že se zásilku nepodařilo doručit. Na to konto mi okamžitě volal majitel obchodu, aby zjistil, co se stalo a aby se zboží stihlo doručit. Neuvěřitelný přístup. Mockrát děkuji. Budu všude chválit a přeju spoustu spokojených zákazníků!

• skvělá komunikace, vstřícnost

Perfektní obchod, kvalitní zboží, nejlepší komunikace, není co vytknout, mohu jen doporučit!

• Vše proběhlo rychle.

• Perfektní komunikace, osobní přístup, rychlé dodání

Bohužel při prvním letu upadla špička z rakety. Z druhé dokonce špička vylétla místo rakety. Při dalších startech postupně opadala vyrovnávací křidélka. Celkem zklamání pro mě a hlavně pro děti.

Reakce obchodu Hračky Itaspa

Vážený pane, díky za Vaši recenzi. Je to 1. negativní recenze na tento výrobek, ale všechno je jednou poprvé. Myslím si však, že jste nás mohl o závadě informovat a my bychom Vám reklamované zboží obratem vyměnili za bezvadné, abyste nebyl zklamán ani Vy, ani Vaše děti. Zdraví Vás Jan Říha - Hračky ITASPA

• Uz prešiel možno mesiac a nič mi neprislo 'som z vás sklamaný '

Reakce obchodu Hračky Itaspa

Vážený pane, právě jsem si přečetl Vaši recenzi. Je mi opravdu líto, že jste zboží dodnes neobdržel, ale poslali jsme Vám je hned po obdržení Vaší objednávky. Občas se stane, že se zásilka zatoulá, zejména u zásilek na Slovensko se nám to už stalo jednou nebo dvakrát. Proto by bývalo bylo mnohem přínosnější pro obě strany, kdybyste nám býval poslal zprávu, když Vám zboží nedošlo do 14 dnů, namísto psaní recenze o tom, jak jste z nás zklamán. Kdybychom bývali věděli mnohem dříve, že jste zboží neobdržel, mohli jsme mezitím zjistit, kde se balík nalézá a zboží jste už dávno mohl mít doma! V pondělí se pokusím zjistit, kde se balík nalézá a budu Vás informnovat. Zdraví Vás Jan Říha - Hračky ITASPA

• Velmi rychle vyřízení, vše v naprostém pořádku.

• Velký výběr
    • Super komunikace

Rychlé - levné - kvalitní

Komunikativní prodejce. Vše v pořádku. Dobře zabaleno , doručeno obratem.

Rychle dodani, prijemna komunikace. Vse bez problemu.

• Nekvalitní materiá
    • Dlouhá doručovací doba

Objednali jsme dětský bubínek, který jsem potřebovala mít doma do určitého data jako dárek. Po nějaké době, co se nic nedělo, v obavách, aby to stihlo přijít, jsem do obchodu volala, pán hned věděl, o jakou objednávku se jedná a sváděl chybu na dopravce, ale že už by měla být odeslaná. Za dva dny mi pán volal zpět, že nakonec odešla později, ale na to jsem mu sdělila, že pokud nepřijde do domluveneho data, že ji nepřevezmu. Do té doby byl pan milý, tady bylo vidět, že jsem ho trošku naštvala, (i když objednávku nemusel vůbec posílat, když věděl, že nepřijde včas) tak mi na to řekl, ať svému 11měsíčnímu dítěti vysvětlím, že ten dárek přijde později...Balíček přijel o den později, ale i tak jsem nakonec převzala a mrzí mě to, protože zboží je nekvalitní. Malej si s bubínkem hrál jedno odpoledne a najednou koukám a on tu kuličku od paličky ulomenou v puse a to s tím jinam než do bubínku nebouchal (seděl na gauči). Takže mužů být ráda, že ji nespolk a nic se nestalo, ale znovu už bych zde nenakoupila.

Vážená paní,
    1) nic jsem na dopravce nesvaloval, dopravce skutečně zásilku nevyzvedl včas a to dokonce 2x za sebou!
    2) na tyto bubínky jsme doposud NEMĚLI JEDINOU reklamaci a že by dítě, nota bene 11timěsíční při bubnování urazilo kuličku paličky, tak to považuji za zcela vyloučené, zvláště když zde uvádíte, že zčistajasna mělo kuličku paličky v puse!
    Zdraví Jan Říha - Hračky ITASPA