až na slabinu v komunikaci, neodpovídají na emaily, jinak vše Ok. Doporučuji

• možnost osobního odběru na zvolené adrese - víc možností
    • až moc amatérský obchod (přebírala jsem na Dlouhém lánu) - jen je to nezvyklé, ale na na škodu

• přehlednost, rychlé jednání

• líbí se možnost výběru zboží.
    • Dodání zboží.
    • Komunikace.

Nevidím důvod proč ho nedoporučit,každý má své požadavky.

• rychlý pohodlný nákup z domu
    • odběr v místě bydliště
    • rychlost dodání
    • našla jsem snadno požadované zboží
    • příznivá cena
    • nevím

• jedinou výhodou je,že si nakoupím doma v pohodlí
    • mnou objednané zboží mi ještě nedorazilo a na můj meil mi obchod poslal tento dotazník...tak nevím co si o tom mám myslet...mimochodem je to deset dní od mé objednávky!

Pevně doufám,že mi ojednané zboží v pořádku dorazí,chápu,že je před vánocema a asi toho teď máte moc.Jestli se naskytli nějaké komplikace a vy zboží nemáte,byla bych ráda,kdyby jste mi dali zavčasu vědět,abych se mohla poohlídnout po jiném.Moc děkuji a přeju hodně spokojených zákazníků!

• Zboží jsem objdenala skoro před 14 dny a doteď mi nic nedošlo, ikdyž bylo zboží na skladě!

Ikdyž píší že mají zboží na skladě, tak ho asi nemají když ani po 14 dnech zboží doma nemám!

• možnost výběru zboží z domova
    • široká nabídka
    • příznivé ceny

celková spokojenost

• Vse co potrebujete pro deti ,spostu naucnych veci
    • nevim o zadnych

Doporucuji super obchod pro deti s kvalitnima vecma

• Široký sortiment zboží
    • Neskutečně dlouhá dodací lhůta
    • špatná komunikace s kupujícím

Zboží jsem objednal dne 19.10. jako dárek k narozeninám (snad) s dostatečně dlouhým (9 dní) předstihem. Slíben byl termín dodání nejpozději 24., 25.10., nicméně 23.10. přišel e-mail, že se objednávka "vyřizuje" a od té doby pak již nic. Při urgenci dodávky u pana K. Svobody byl slíben nový termín do konce daného týdne, ale také možná až další týden.
    Ze zkušenosti vím, že i-netové obchody doručují striktně, někdy i dříve, než slíbily, ale v tomto případě jsem hluboce zklamán. Navíc se ani nikdo neobtěžoval dát vědět, jak to ve skutečnosti s objednávkou vypadá. Ve vztahu k dítěti, které mělo být hračkou obdarováno, je to neskutečný a neomluvitelný trapas.

• výhody jsem nemohla poznat, protože obchod nebyl uskutečněn, ale kladně hodnotím alespoň komunikaci obchodu, hned druhý den mi dali vědět
    • zmatek v tom, že neví co mají a nemají na skladě, na stránkách uvádějí že zboží je skladem, ale ve skutečnosti není k dispozici

v mém případě negativní zkušenost, komunikace obchodu ale byla v pořádku

• dobré ceny zboží,pestrý výběr.
    • né zrovna moc krátká doba k vyzvednutí objednaného zboží,možnost vyzvednutí objednaného zboží v Praze pouze v uložence za příplatek 35 kč.

jinak celkem dobrej obchod,kterej doporučuju ostatním

• vyzvednutí v ÚLOŽENCE
    • jelikož jsem zboží chtěla použít jako dárek, vadilo mi, že přímo na krabici byl nalepen velký lístek s mým jménem, ale nevím, jestli jej tam nalepili v obchodě, nebo v "ÚLOŽENCE" - myslím si, že by měl být lístek maximálně přichycen nějakou snadno sundatelnou páskou a přilepený ne po celé ploše, nebo by v lepším případě mělo být zboží zabaleno.

- dobrá cena

• perfektní komunikace, profesionální jednání
    • nevím o žádných

perfektní komunikace i přesto ,že byl víkend, profesionální jednání, rychlé dodání zboží

Jsem max. spokojen.

• Přehledné nakupování,velký výběr
    • dlouhá doba dodání na pobočku k osobnímu vyzvednutí

Doporučila bych jej,jen nevím jak dlouho by trvalo doručení poštou

• Je schopen dobře komunikovat se zákazníkem a vždy se dohodnout!
    • žádné jsem zatím nezjistila

Na tento obchod si zatím nemohu stěžovat.

• zboží jsem jinde nenašla
    • obdržela jsem jinou barevnou variantu, než kterou jsem objednala

Vadí mi vysoké poštovné i při platbě předem.