• Kvalitní produkty, slušnost, profesionalita.
    • nevím

• Rychlost, bohatá nabídka.
    • Zatím žádné.

Spokojenost.

Reakce obchodu Křesťanské potřeby

Děkujeme za Vaši recenzi.

• Výborná komunikace ze strany obchodu.
    • Vyšli mi maximálně vstříc ohledně termínu dodání.
    • nemá žádné

Doporučuji, vše bylo v naprostém pořádku.

Děkujeme.

• Na web. stránkách není uveden počet daného zboží na skladu.

Reakce obchodu Křesťanské potřeby

Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Pokusíme se chybu napravit.

• Možnost objednat zboží v klidu a bez cestování.
    • Mohl by mít širší sortiment.

Zboží si prohlédnete, můžete porovnat i s jinými nabídkami, dodací lhůta je krátká.

OK.

• dobrá komunikace
    • netýká se přímo obchodu, jen mě mrzí výše poštovného vzhledem k velikosti a váze mé miniaturní objednávky

velmi rychlé vyřízení objednávky, zboží dorazilo v pořádku a je velmi pěkné

Reakce obchodu Křesťanské potřeby

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Většinou si u nás zakazníci objednávají balíky průměrně kolem 5 Kg. Cena balného, která je pro všechny stejná zvýhodnujě těžší balíky, které si objednávají zejména farnosti. V případě, že se zákazníku zdá poštovné vysoké, lze jeho výši domluvit e-mailem, dojde však k pozdržení dodávky objednaného zboží. Příště určitě napište e-mail a domluvíme se na nižším poštovném.

• Vše potřebné za příznivé ceny, výborné jednání.
    • Menší sortiment zboží.

Užitečný.

Reakce obchodu Křesťanské potřeby

Děkujeme za Vaše ohodnocení. Kdyžtak nám napište e-mailem o jaký sortiment by bylo dobré obchod rozšířit. Promyslíme to a budeme se snažit najít kvalitní dodavatele.

Reakce obchodu Křesťanské potřeby

Děkujeme za Vaše hodnocení.

spokojenost

Reakce obchodu Křesťanské potřeby

Děkujeme. Jsme rádi za Vaše kladné hodnocení.

• málí vývěr svící

jinak je vše v pohodě

Reakce obchodu Křesťanské potřeby

Budeme se snažit výběr svící rozšířit. V současné době se nově specializujeme na klasické oltářní svíce 3,2x35cm, I jakosti o váze 4ks do 1 kg. Děkujeme za podnět.

• o žádních nevím

super!!!!

Děkujeme

Doporučím tento obchod ostatním, velmi mile mě překvapila Vaše rychlá reakce na mé dotazy, díky moc, vážím si toho, že jste byli schopni mi sehnat zboží, které jste neměli v nabídce zboží.
    Byla jsem absolutně spokojena s Vašimi službami.

Reakce obchodu Křesťanské potřeby

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Jsme rádi, že jsme Vám mohli posloužit.

• rychlá komunikace
    • rychlá expedice
    • nevím

Reakce obchodu Křesťanské potřeby

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

• Rychlá a kvalitní komunikace. Navíc nabízí zboží, které je jinde nedostupné nebo o dost dražší.

Velice dobrý obchod. Všem doporučuji!

Reakce obchodu Křesťanské potřeby

Jsme rádi, že jste naším zákazníkem. Děkujeme za Vaše hodnocení. Obchod se pokusíme zpřehlednit.

• Nízké ceny u některého zboží a dobrá komunikace.
    • Zatím úzký sortiment zboží. Nejsou bezlepkové hostie, kadidlo a uhlíky do kadidla, levnější křestní svíčky.

Dobrá komunikace.
    Zboží je dobře zabaleno.
    Spolehlivost a rychlost.

Reakce obchodu Křesťanské potřeby

Děkujeme za Vaši recenzi. Budeme se snažit opravit všechny zmíněné chyby. Děkujeme, že jste naším zákazníkem a že Vám náš obchod posloužil.

• pozdní dodání

Reakce obchodu Křesťanské potřeby

Děkujeme, za Vaši reakci.
    Dodací lhůta - Každé zboží na objednávku je předem takto označeno a je známa i předběžná lhůta dodání dle obchodních podmínek. Navíc Vás ihned informujeme e-mailem o tom, kdy přesně bude zboží naskladněno. Omlouváme se, ale není možné zboží dodat ihned, pokud není skladem a je na objednávku. Toto není v silách žádného obchodu. Vámi objednané zboží musí být nejprve vyrobeno.
    Přehlednost - Sortiment je v obchodu rozdělen do různých katergorií, které se snaží být co nejpřehlednější. Uvítáme návrhy jak náš obdhod ještě více zpřehlednit, při zachování kvality informace o produktu.
    Kvalita komunikace - Náš obchod nabízí možnost platby dobírkou, převodem předem, případně fakturou u firem. Máme jasnou komunikaci, dle našich pravidel a zákonů ČR, není možné handlovat, nebo volit nestandartní platební postupy.