• !! NENAKUPOVAT !! FIRMA V ÚPADKU
    • Pokyn insolvenčního soudu:
    • Spisová značka: KSOS 38 INS 1747 / 2013 Vedená u Krajského soudu v Ostravě
    • Jméno/název: HOOPLA MEDIA s.r.o.
    • IČ: 28627334

funkce: jednatel
    bydliště: Pastelowa 20, 91226 Lodž, Polská republika
    ve funkci: od: 4.6.2010

Rozhodnutí o úpadku

Je-li osvědčením nebo dokazováním zjištěno, že dlužník je v úpadku nebo že mu úpadek hrozí, vydá insolvenční soud rozhodnutí o úpadku. Rozhodnutí o úpadku doručí insolvenční soud zvlášť dlužníkovi, insolvenčnímu správci, předběžnému správci, insolvenčnímu navrhovateli a osobám, které přistoupily k řízení. Dlužníku a insolvenčnímu správci se toto rozhodnutí doručuje do vlastních rukou.

Rozhodnutí o úpadku musí obsahovat:

výrok o tom, že se zjišťuje úpadek dlužníka nebo jeho hrozící úpadek
    výrok, jímž insolvenční soud ustanovuje insolvenčního správce
    údaj o tom, kdy nastávají účinky rozhodnutí o úpadku
    výzvu, aby věřitelé, kteří dosud nepřihlásili své pohledávky, tak učinili ve stanovené lhůtě
    výzvu, aby osoby, které mají závazky vůči dlužníkovi, napříště plnění neposkytovaly dlužníkovi, ale insolvenčnímu správci
    výzvu, aby věřitelé insolvenčnímu správci neprodleně sdělili, jaká zajišťovací práva uplatní na dlužníkových věcech, právech, pohledávkách nebo jiných majetkových hodnotách
    výrok, jímž se určí místo a termín konání schůze věřitelů a přezkumného jednání
    výrok, jímž se uloží dlužníku, který tak dosud neučinil, aby ve stanovené lhůtě sestavil a odevzdal insolvenčnímu správci seznamy svého majetku a závazků s uvedením svých dlužníků a věřitelů
    označení hromadných sdělovacích prostředků, ve kterých bude insolvenční soud zveřejňovat svá rozhodnutí

Insolvenční soud spojí s rozhodnutím o úpadku rozhodnutí o prohlášení konkursu, je-li dlužníkem osoba, u které tento zákon vylučuje řešení úpadku reorganizací nebo oddlužením.

Jestliže dlužník společně s insolvenčním návrhem, ve kterém jako způsob řešení úpadku navrhuje reorganizaci, předloží reorganizační plán přijatý alespoň polovinou všech zajištěných věřitelů, počítanou podle výše jejich pohledávek, a alespoň polovinou všech nezajištěných věřitelů, počítanou podle výše pohledávek, spojí insolvenční soud s rozhodnutím o úpadku i rozhodnutí o způsobu řešení úpadku.

Jestliže dlužník společně s insolvenčním návrhem podá návrh na povolení oddlužení, spojí insolvenční soud s rozhodnutím o úpadku i rozhodnutí o způsobu řešení úpadku.

V případě, že v insolvenčním návrhu není navrhován způsob řešení úpadku, rozhodne o něm insolvenční soud samostatným rozhodnutím vydaným do 3 měsíců po rozhodnutí o úpadku.

Způsoby řešení úpadku jsou:

konkurs
    reorganizace
    oddlužení

• Vůbec zde nenakupujte jak je již zminováno jelikož na reklamace se Vám nikdo neozve telefon nezvedají.I když je k tomu záručák je Vám pro servis v ČR k ničemu.Servis dává od toho ruce pryč.

Ted toho lituji že jsem zde něco koupil.Ale budu to řešit to Hoopla poláci nemusí mít ztrach

• naprosto NIC
    • dodají nějaký polský záruční list, který je Vám pro servis v ČR k ničemu!!!!
    • zboží sice dodají, ale potom nekomunikují
    • když už se Vám podaří se s nimi nějak spojit, jsou velmi nepříjemí a arogantní

V žádném případě nenakupujte v tomto obchodě. Jsou velmi neochotní a když potřebujete něco reklamovat, je nemožné se s nimi spojit. Telefony nezvedají, na e-maily neodpovídají. Raději kupte zboží někde o trochu dráž, ale budete mít jistotu, že když příjde na reklamaci, tak ji úspěšně vyřešíte!!!!

• Zakoupil jsem u této společnosti pračku 07/2012 po třech měsících nastala porucha a při snaze kontaktovat společnost kvůli reklamaci mi nezvedali telefon a neodpovídali na email.

velká nespokojenost

• Vůbec mne neinformují o stavu objednávky. S dodáním se musím vždy připomínat. Někdy ani neodpoví na první mail. :(

Ostatní objednávky mohou být možná v pořádku, pokud mají zboží skladem, ale sám tuto zkušenost nemám, tak nemohu doporučit nebo nedoporučit.

• nízké ceny produktů
    • uhrazené zoží mi po měsíci nebylo doručeno a kontaktní telefony jsou nedostupne???

Nedoporučují - nevím, zda se nejedná o podvod

• žádné. Hřeší na to, že zboží prodává levněji než konkurence.
    • za současných okolností by neměl fungovat. a Hlavně by neměl být ani veden na servrech jako je např. heureka.cz! hodnocení se dá lehce manipulovat a tak si člověk řekne že 60% vlastně není až zase tak špatné a za ušetřených 500 to může stát. NESTOJÍ !!

Katastrofa! Budou Vám lhát do telefonu jedna radost pořád dokola. Emaily se vracejí jako nedoručitelné a na peníze jsem čekal skoro měsíc. V průběhu toho byla několikrát účetní nemocná a na dovolené. Potom nefungoval systém a nebo neměl do systému ten zaměstnanec přístup. Prostě Vám budou lhát. Nemá cenu to pokoušet. Malinko si připlatíte ale bude klid!

• špatná komunikace, měl by zákazníky informovat o délce dodací lhůty, eventuálně se omluvit a napsat, že zboží prostě momentálně není a neví se, kdy bude

• Slibovat
    • Slíbit mohu cokoli
    • Neumí volat zpět
    • Arogance v telefonu

Po 10 dnech jsem urgoval mailem i telefonicky objednávku zboží skladem, přislíbeno zpětné volání a domluva kdy dojde zboží. Po dalších 7 dnech opět jsem jim volal a taková arogance v telefonu, kterou předvedl jakýsi chlap na drátě mě odradila od dalšího urgování a objednal si to jinde ...

• u konkrétního zboží cena
    • dodací lhůta je děs

po jedné objednávce nemohu hodnotit,zatím nic moc

• nabizejí co nemouhou splnit

raděj kuopit někde jinde

• zajimavé ceny
    • dlouhá dodací doba

Pokud na věc nespěcháte, doporučuji.

• nízké ceny zboží, které ale nemají a ani nebudou mít skladem
    • - nabízejí zboží, které nemají skladem (a ani nehodlají mít), po upozornění, že na stránkách, stále uvádějí dostupnost 2dny, mi docela drzý pán řekl, že tohle je věc majitele ne jeho
    • nulová komunikace- musela jsem se třikrát informovat, jak to se zbožím vypadá a stále odpověd odkládali

ani nezkoušet objednávat, budete jen čekat a zboží vám stejně nepřijde

Už bych si nic nekoupil zboží nedorazilo komunikace žádná no prostě oničem.Nedoporučím nikomu!!!!!!!

• dodací lhůta, vůbec nevím, kde zboží je a zda nebude třeba zrušit objednávku. od potvrzení objednávky žádný kontakt.

Nikdy víc.

Výhodná cena. Komunikace s obchodem velmi dobrá. Obchod doporučuji.

• ŽE JE BLÍZKO BIDLIŠTĚ A MŮŽU SI VYZVEDNOUT ZBOŽÍ OSOBNĚ

• příznivé ceny
    • nákup přes internet
    • dodací lhůty
    • malá komunikace obchod - zákazník

obědnal jsem zde kvůli přijatelné ceně, ale opravdu mě zklamala dodací lhůta, protože ani dnes jsem ještě zboží neobdržel a byl to dárek, který se měl předat 8.7.2012. Takže hodnotím obchod kvůli dodací lhůtě a komunikaci se zákazníkem za velmi průměrný.

• dodadci lhuta a komunikace

cekam a cekam uz mesic a nic

Obchod, domluva i platba proběhly v pořádku.