• Zajímavý sortiment

NÍZKÁ CENA
    Rychlá komunikace,spolehlivost co se týká obchodu doporučuji.
    Bohužel moje špatná volba odsavače,raději bych separator stáhl z prodeje,kazí jméno HOME§HOBY.!!!
    Separátor Kaminer 18l na odsávání popela s automatického kotle nedoporučuji i ,když jsem si dokoupil malý hepa filtr + ochraný kryt,při odsávání se hned ucpal a snižil se tím tah ODSÁVÁNÍ, až to přestelo odsávat uplně!!!! Nejrychlejší vyčištění KARTÁČ,METLIČKA a LOPATKA.

• cena a rychlost

Objednané zboží zřejmě již nebylo skladem, tak poslali dražší verzi za cenu objednaného.Zásilka přišla třetí den od "kliknutí" na objednávku. Byl jsem spokojen a příště určitě nakoupím zde.

Reakce obchodu Home&Hobby

Dobrý den, děkujme za Váš názor. Bohužel jsem udělal chybu a při ručním přepisování objednávek a následném balení. Došlo k záměně zásilek s pí. Dařílkovou viz. předchozí recenze. Bohužel tento den odcházelo více jak 30 zásuvek a nebylo možné zjistit kde k záměně došlo.
    L. Zelený - jednatel Home&Hobby, spol. s r.o.

zboží dorazilo v pořádku, krbice byla rovněž neporušená, avšak uvnitř byl požkozený obal zboží.

Reakce obchodu Home&Hobby

Dobrý den, děkujme za Vaší objednávku a následné hodnocení. Za poškození obalu, který jistě nemá vliv na funkčnost výrobku se tímto velice omlouvám.

L. Zelený

• ---
    • ---

vse ok, sice prvni nakup, ale priste bych nakoupil znovu

Reakce obchodu Home&Hobby

Dobrý den, děkujeme za Vaší objednávku. Jsme potěšeni Vaším hodnocením. Těšíme se na Vaše další objednávky.

L. Zelený

• rozmanitost zboží,rychlost vyřízení objednávky

jsem velice spokojen s kvalitou zboží a rychlostí vyřízení objednávky.

• Cena,rychlost.spolwglivosr
    • Žádné jsem nezaznamenal

Dobrý

• dobrá cena

Reakce obchodu Home&Hobby

• Přehlednost obchodu, rychlé dodání zboží.

Obchod určitě doporučuji.

• nejlevnější nabídka
    • netuším

max spokojennost

Reakce obchodu Home&Hobby

Libilo se mi vase lehatko se striskou,
    ktere tady v Susici nebylo k sehnani.

• dobré ceny,rychlost dodání

mohu jen doporučit

• standartní e-shop
    • nenašel jsem slabiny

Nevyskytl se žádný problém, zboží dorazilo v pořádku. S obchodem jsem již nic dalšího nepotřeboval řešit, takže ani nevím jak by se chovali v případě nějaké reklamace apod. Celkově spokojenost.

• Přehledné.

Doporučuji.Rychlé jednání.

Reakce obchodu Home&Hobby

Dobrý den, děkujeme za Vaší objednávku.Jsme potěšeni Vaším hodnocením. Těšíme se na Vaše další objednávky.

Měli to co jsem scháněl za nejlepší cenu.

Reakce obchodu Home&Hobby

Dobrý den, děkujme za Vaší reakci a těšíme se na další objednávky.

• Vadí mi, že u zboží není český návod, což podle českých právních předpisů musí být. Doporučuji toto napravit.

Reakce obchodu Home&Hobby

Dobrý den, nebyl-li u zboží český návod, zaslali bychom Vám ho emailem. Bohužel jsme o tom nevěděli.

• přehlednost nabídky
    • přijatelná cena
    • důvěryhodnost
    • rychlost vyřízení objednávky
    • o žádných doposud nevím

doporučuji k nákupům

Reakce obchodu Home&Hobby

Dobrý den, děkujme za Váš názor a těšíme na další objednávku.

ok

Reakce obchodu Home&Hobby

děkujme za Vaší reakci. Škoda že jste neuvedl/a proč hodnotíte pouze 80%. Tyto informace jsou pro nás velice důležité, abychom mohli napravit případné chyby.

Při dodání zboží došlo k záměně zásilek, takže služba PPL se u mě otočila 3x.

Reakce obchodu Home&Hobby

Dobrý den, za záměnu zboží se velice omlouváme. učinili jsme patřičná opatření, aby k této situaci již více nemohlo dojít.

• výborná komunikace, rychlé dodání!

Reakce obchodu Home&Hobby

Dobrý den, děkujeme za Váš názor a těšíme se na Vaše další objednávky.