• Zboží bylo doručeno, ale bohužel nefunguje. Obchod na svých stránkách nemá podmínky pro vrácení zboží. Neuvádějí ani telefonní číslo. Na dotazy mailem nereagují.

Reakce obchodu Hodky.cz

omlouváme se, že jsme na email nereagovali obratem. Důvodem byla skutečnost, že jsme měli v době jarních prázdnin dovolenou, přičemž tato informace byla zřetelně uvedena na stránce obchodu. Nicméně všechny informace vztahující se k vrácení zboží, jsou také uvedeny na stránkách obchodu v sekci často kladených dotazů, na které odkazujeme, předtím než nás budete kontaktovat.

www.hodky.cz

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Hodinky nefungují, nikdo z obchodu neodepisuje na emaily...

Pane Gleindek,

je super, že nám pošlete email a za hodinu na to už dáváte negativní recenzi na Heureku, že na email nikdo nereaguje :)

www.hodky.cz

Hodinky byly odeslány velmi rychle, jsem se vším spokojená. děkuji

• Velmi nízká cena oproti konkurenci
    • Hodinky přišly pouze v bublinkové fólii

Jedná se o můj první nákup hodinek online, tudíž popravdě nevím, jestli se jedná o standard, ale hodinky přišly pouze v bublinkové fólii. Očekával jsem nějakou krabičku. Jelikož hodinky budu dávat jako dárek, musím nyní krabičku dokoupit.

• Rychlé jednání,vstřícný přístup, dobré ceny proti konkurenci

Dobrý a přehledně udělaný eshop.
    Našel jsem co jsem potřeboval...hodinky dorazily včas..vše bez problémů. Doporučuji

• Super informace jak o zaplaceni, nasledne predani prepravci

ok

zatím zboží nedorazilo a otázka je, zda dorazí. dále tento obchod nemá možnost dodávky na platbu při příjmu zboží, ačkoliv řada jiných to má. (dobírka) dále když jsem dodávku urgoval, jejich reakce nebyla vůbec příjemná

Pane Stránský,

důvod, proč jsme vám hodinky poslali o 3 dny později, byl ten, že jsme leželi s horečkami s Covidem.

O tom, že zboží bude odesláno později včetně důvodu, jsme vás (tak jako ostatní zákazníky) však včas informovali a opakovaně jsme se vám omluvili, přičemž jsme měli za to, že uvedenou situaci dovedete pochopit.

Patrně ale potřeba napsat negativní recenzi u vás byla silnější...

• Výborná cena

Vadné zboží nelze vrátit - obchod nekomunikuje!

Reakce obchodu Hodky.cz

prvních 14 dní po vánocích jsme měli dovolenou, přičemž tato informace byla zřetelně uvedena na stránkách obchodu.

Pokud byla záležitost vrácení hodinek urgentní, mohl jste nás kontaktovat telefonicky, nebo zboží rovnou vrátit na adresu eshopu.

www.hodky.cz

• Takhle by měl fungovat každý eshop. Velká spokojenost.

• Profesinalita
    • prozákaznický servis

Poradili mi při výběru hodinek. Vysvětlili mi důvody v rozdílech cen mezi jednotlivými e-shopy a také rozdíly mezi tzv. šedý dovoz a oficiálními prodejci. Můžu jenom doporučit.

• Výborná komunikace

Po vybrání hodinek. Přišel mail s informací o platbě a po připsání peněz na účet hodky.cz odeslané do tří dnů přes zásilkovnu. Pěkně zabalené nádherné hodinky pro manželku. Všem vřele doporučuji :-)

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.