• Proc nabizite zbozi ktere nemate

Obchod nabízí zboží,které již nemá na skladë.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

TOP

TOP

• Zatím netuším
    • Nedostal jsem potvrzený termín dodání. Jediné co jsem obdržel je potvrzení přijetí objednávky. Zda zboží dojde zítra nebo v příštím století z potvrzení obchodem netuším, neb na internetu jsou různé informace o termínech a moje vybraná varianta z nabídky mi nebyla potvrzena. Otázkou je, zda jsem zákazník či rukojmí.....

Měl by se polepšit !!!

• Opravdu široká nabídka.
    • Nabídka na eshopu nemusí odpovídat možnostem dodání.

Působí solidně, ale když je zboží nedostupné, pak při osobním kontaktu může dojít k zádrhelu... Komunikace probíhá stylem: "Ptejte se na co chcete, na co chci vám odpovím..."

• Odpověděli mi na můj e-mailový dotaz.
    • Nedodrželi dodací lhůtu, ačkoliv slibovali u daného zboží doručení do tří dnů, nakonec to trvalo celý týden!!
    • Ani by mě o pozdějším doručení neinformovali, pokud bych se sama neozvala.
    • Slibovali po mé urgenci doručení do dvou dnů, nakonec prsten přijde až 3.den.

Rozhodně nedoporučuji!!!!!

Objednejte zboží u spolehlivějšího dodavatele.

• Jen nesouhlasil počet baterii do budíku.

• poměrně široký výběr, ale nejsem si jist s jakou dostupností
    • Na webu uvádějí určitou dostupnost zboží i když nejsou schopni ji dostát. Zboží, které jsem si objednal a ukterého byla dostupnost 3-5 dní, nebyli schopni dodat a tak na moji žádost zrušili objednávku

Jsem zklamaný, mohlo se sice jednat o vyjímku, ale já osobně už zde nakupovat nebudu

• rychlost, spolehlivost, přehledné stránky

doporučuji !

• okamžité info při zaregistrování, přijetí objednávky a dále každé změně statusu objednávky
    • rychlost vyřízení, dodání do dvou dnů jak bylo deklarováno
    • nemám výhrady

Při pročtení recenzí jsem byla mírně v rozpacích, zda tento obchod využít...
    Moje zkušenost je ale naprosto excelentní a mohu jen doporučit.

• nákup bez zbytečného běhání

nákup proběhl bez problémů zboží kvalitně zabaleno.Žádné negativum,mohu doporučit

• uvedené dodací lhůty neodpovídají skutečnosti
    • kommunikace

Objednávku jsem zrušil, neboť ani po 7mi dnech nebylo jasné, kdy dojde k jejímu vyřízení. Na stránkám obchodu bylo uvedeno skladem - dodání 3dny.

• Objednal jsem hodinky za 11700kč, byly skladem tak jsem je hned převodem zaplatil. Skladem ale nebyly, dodací lhůta 1 měsíc. Hraničí to s podvodným jednáním, nalákat lidi, kteří to chtějí hned oproti jiným prodejcům, kteří mají dodací lhůty. Hodinky po 3 týdnech čekání stále nemám. Komunikace mizerná, nevěřím ani jednomu slovu tohoto prodejce.

Vyhněte se tomuto obchodu velkým obloukem, jinde to mají i levnější.

Po objednání zboží přišlo potvrzení objednávky. Po 10ti dnech jsem telefonicky urgovala dodání a objednávka vůbec nebyla nalezena.
    Po telefonu jsem objednala znovu a doufám, že zboží dorazí. Bohužel jsem ho potřebovala dřív.

• Ma tovar, ktory som v inom obchode nenasla.

Zatial som nakupovala iba raz a bola som spokojna. To co som si objednala naozaj dorazilo. Skutocnost zodpoveda fotkam.

• velký výběr
    • vyhledávač