Umí dobře poradit, jednání a dodání bylo opravdu velmi rychlé a jsem moc spokojený.

Dobré odpoledne,

děkuji za Váš čas k napsání recenze. Jsem ráda, že jste byl spokojen nejen s nákupem u nás, ale také i s našim poradenstvím. :)

Přeji, ať se hodinky stanou Vašim nerozlučným pomocníčkem při sportování. :)

Spokojenost

• široká škála hodinek
    • dlouhá záruka

Barvy hodinek na fotkách vypadají o hodně světlejší než v reálu. Modré hodinky mi na první i druhý pohled přišly po vybalení z krabičky černé.

Dobré odpoledne,

děkuji za recenzi. Mrzí mě, že produktová fotografie neodpovídala realitě. Naši fotografové se snaží fotit hodinky, jak vypadají reálně, avšak není v jejich silách zachytit každý model. :(

Přesto věřím, i dle našeho telefonického rozhovoru, že Vám hodinky budou i nadále dělat radost. :)
    Poštulková Veronika, Hodinky 365

Opravdu velký výběr hodinek, objednávka rychle vyřízena i dodána. Naprostá spokojenost.

Dobré odpoledne,

velmi ráda čtu další kladnou recenzi, za kterou Vám moc děkuji. Jsem ráda, že jste s výběrem a následným nákupem u nás byl spokojený. :)

Přeji, ať Vám hodinky dělají radost,

• Velký výběr hodinek
    • Dobré ceny

• Rychlost dodání..

• celková spokojenost

• rychlost, vše jak má být
    • již podruhé objednáno a vždy vše v pořádku

• Zkrácení řemínku neřešitelné. Paní mi volala, že si musím přikoupit článek řemínku navíc, aby mi řemínek prodloužili. Deset minut jsem se jí snažil přesvědčit, že potřebuji řemínek zkrátit a ne prodloužit. Nakonec jsme se ve dvou hovorech domluvili, že prověří délku řemínku ve skladu a zavolá mi znovu - již nezavolala. Řemínek si budu muset nechat ZKRÁTIT jinde.

Dobré odpoledne pane Pavle,

moc se omlouvám za toto nedorozumění, vzniklé komplikace mě opravdu mrzí. :( Náramek si můžete nechat zkrátit u kteréhokoliv hodináře, zkrácení Vám pak následně v tomto případě samozřejmě proplatíme.

Přeji, ať Vám hodinky slouží ještě dlouhá léta,
    Nikola Juráková, Oddělení péče o zákazníky, Hodinky 365

• Zboží dorazilo celkem rychle tím to končí
    • Přeprodávají zboží z Číny. Nekoupil bych si tam už nic po tom co jsem si objednal řemínek k hodinkám skoro za 700 a kvalitou je jak za 20kč z aliexpresu.

Opravdu nedoporučuji. Koupil jsem si řemínek k hodinkám Garmin a po necelých dvou měsících se začíná trhat. Nehledě na nesmyslnou velikost kde quickfit ke garminu je přidělaný k normálnímu pásku další osičkou a nástavcem takže řemínek je o cca 3cm delší a i přes celkem velké zápěstí jsem ho zapl na poslední dírku. Kdyby řemínek stál 200kč tak nad tím asi mávnu rukou ale za tyhle peníze bych čekal mnohem víc. Udělal jsem chybu že jsem ho nevrátil do 14 dní. Dejte si pozor při nákupu dražších hodinek ať vám nedorazí nějaká čínská kopie za x tisíc korun jako mně tento řemínek.

Dobré dopoledne,
    velmi mne mrzí, že s tímto řemínkem nemáte dobrou zkušenost. Nicméně na základě našeho dnešního rozhovoru jsme se shodli, že tento řemínek spolu dořešíme reklamací. :)

Kristýna Rusz Gambalová, DiS., Oddělení péče o zákazníky, Hodinky 365

• Spolehlivost, rychlost, kvalita, cena

• Výborná spolupráce, ochota, vlídné a spokojené jednání.

Velká spokojenost, profesionalita, ochota.

Dobré dopoledne paní Jano,

moc Vám děkuji za pozitivní recenzi, těší mě, že jste byla s objednávkou spokojena. :)

Přeji krásný zbytek víkendu,

• kvalita,rychlost

• Skvělá komunikace, vstřícnost, kvalitní zboží a rychlost dodání. Za mě velká spokojenost

• Spolehlivost
    • Výborná komunikace

100% spokojený!! Doporučuji! :-)

Dobré odpoledne Tome,

děkuji Vám za pozitivní recenzi. Moc mě těší, že jste s objednávkou u nás byl spokojený. :)

Přeji krásný zbytek dne,

• Skvělé videa k hodinkam
    • Přehledné, jasné www stránky
    • Žadnou jsem neobjevila

Super
    Kluci sympaťáci

• Moc děkuji obchodu Hodinky-365.cz za jejich vstřícnost, laskavost, porozumnění a profesionální přístup k přání zákazníka. Sliby nejsou jen planá slova, ale ohned mě kontaktovali telefonicky a vše jsme vyřešili lehce po telefonu k mé největší spokojenosti, za což všem lidem v Hodinky-365.cz moc a moc děkuji! Obchodu přeji do budoucna jen vše dobré a úspěchy!
    • Hodinky jsou skutečně originální a skutečně nové. Ne jenom jako, jako je tomu u jiných prodejců.
    • Tak nevýhoda žádná není! Jen superlativy!

Vřele doporučuji obchod všem těm, kteří chtějí lidký, profesionální a individuální přístup, kde pozorně vyslyší vaše přání. Odměnou vám budou originální hodinky, s jasným původem a prostě bez otazníků. I přes vaše přání vám dorazí skvělé hodinky velmi rychle.

Dobré odpoledne,

já děkuji Vám za velmi milou recenzi. Jsem moc ráda, že jste byl s objednávkou u nás tak spokojen. Přeji ať Vám hodinky dělají jenom radost i nadále! :)

Krásný zbytek dne,
    Nikola Juráková, Oddělení péče o zákazníky, Hodinky 365

• velké množství hodinek dostupných skladem
    • možnost vyzvednutí osobně na prodejně
    • profesionální přístup prodejce

Dobré odpoledne,

děkuji za Váš čas pro napsání recenze. Jsem ráda, že jste byla s nákupem u nás spokojená. :)

Přeji hezký den,
    Poštulková Veronika, Hodinky 365

Velký výběr hodinek i náhradních řemínků.

Rychlost