• Dobrá zkušenost

Se samotným obchodem jsem byl spokojen. Nespokojen jsem však byl s jeho smluvním dopravcem firmou Geis. Dopravce mylně informoval, že se určeného dne zakázka doručuje. Ve skutečnosti však nebyla naložena. Dopravce navíc neuvádí ani přibližnou dobu, kdy bude zásilka doručena. Stalo se tak, po mých opakovaných telefonických intervencích až na třetí pokus.
    Opakuji však, že samotný obchod mou objednávku vyřídil promtně, poštovné bylo bezplatné atd.

truhlíky levnější než v jiných obchodech

• tovar nedoruceny neodpovedaju na email

nezodpovednost k zakaznikovy

• velmi dobrá komunikace,zatim jsem nic nerozbalil ,takže nemohu komentovat rád se podelím po montáži skleníku

nakupují již častěji obdobné zboží na internetu a zatím mám velmi dobré zkušenosti ,ani tento obchod mne nezklamal a cením si velmi dobré komunikace z výše uvedného vyplývá,že bych jej doporučil i známím .

• Výborná komunikace

• solidní a rychlí

• Rychlé doručení

• rychlé dodání, kvalitní zboží

Super komunikace, bleskové zaslání

• Ochota při problémech s doručením od Geis
    • Nemožnost zvolit jiného dopravce

Až na problémy s Geis byl nákup v pořádku.

S nákupem jsem spokojen

• Bez problemu

• dobře se v něm nakupuje

• Nákup v tomto obchodu je bez problémů, ale přepravní společnost v Ejpovicích není vůbec kvalitní.Zásilku jsem chtěl zaslat poštou, ale byla předána GEIS PARCEL CZ. s.r.o.

V žádném případě bych nedoporučoval přepravu z Ejpovic.Do dnešního dne jsem zboží ještě neobdržel.
    Přeprava ze Strakonic do Českých Budějovic je velice dobrá.Ale doprava z Ejpovic je nekvalitní.Zboží nají v depu a ještě nebylo doručeno.(prý mají technické problémy!) Dodneška není známo, kde se zásilka nachází. Na sklad byla dodána dne 10.5.2017 v 6.55 a k dnešnímu datu nebyla doručena.

Služby velmi dobré, kvalita zboží v tomto případě špatná.

• Na objednané zboží jsem po doručení uplatnila reklamaci, protože jedna jeho část byla poškozená.
    • Prodejce se k reklamaci postavil velice vstřícně, poškozený kus dodal ve velmi krátkém termínu.
    • Celkově jsem s komunikací velmi spokojena, s vyřízením objednávky a následné reklamace také.
    • Mimojiné razí Hobbystore.cz velmi příjemný, osobní přístup - zákazník nemá pocit, že by s ním jednal anonymní operátor.
    • Ráda doporučím obchod ostatním. Eva Čermáková
    • Doporučuji pečlivě zkontrolovat zboží, které je určeno k distribuci.

Ráda doporučuji ostatním - vstřícná, milá komunikace, okamžité řešení reklamace, krátké dodací termíny.
    Díky, Eva Čermáková

• Přijatelné ceny.
    • Po prvním nákupu nelze provést objektivní ohodnocení.

Zatím spokojenost.

• Už se těším až mi lehátka dorazí! Objednal jsem i když nebyly skladem, tak čekám... do léta a dovolené daleko :-))
    • Jsou za skvělou cenu a mají krásný a praktický design.

Určitě všem doporučuji.