• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nesolidní jednání se zákazníky

nedoporučuji - nesolidní jednání, nemohla jsem si koupit pouze lištu bez obkladů pokud nejsem v databázi jejich zákazníků

Reakce obchodu Hobbycentrum

zákaznice si koupila v jiném obchodě obklad a tam ji už nechtěli prodat 1 kus lišty a tak oslovila nás. Po přijetí objednávky ji kolegyně ihned telefonicky kontaktovala a vysvětlila, že se omlouváme, ale momentálně poptávaný typ lišty je v omezeném množství a proto musíme lištu rezervovat pro zákazníky kteří k liště objednali i obklad. Nabídli jsme zákaznici, že ji dodáme lištu v následném naskladnění od výrobce v horizontu cca 3 týdnů, to paní odmítla a následně emailem stornovala objednávku. Nerozumím tedy proč paní píše nesmyslné hodnocení, které navíc není oprávněné. Paní to psychicky asi nezvládla a byla zbytečně neříjemná a arogantní a dnes se rádoby pomstila hodnocením, které asi odráží její momentální frustraci.

Alexander Kostovský

Veškeré položky byly skladem bez nutnosti objednávat na zálohu. Na druhý den se již mohlo montovat.

• Balení zboží

Doporučuji všem.

Reakce obchodu Hobbycentrum

děkujeme Vám za doporučení a zároveň se tímto omlouváme za případné nedostatky v balení.
    Snažíme se všechno zboží nachystat k expedici tak aby bylo pokud možno co nejvíce chráněné a zabaleno, bohužel to však při některém typu zboží je někdy komplikované.
    Ve většině případech je obal zboží poškozený vlivem špatné přepravy spediční službou. Proto je třeba aby zákazník při převzetí i opticky zkontroloval zda je obal v pořádku a případné nedostatky zapsal do přijímacího přepravního listu, který podepisuje dopravci.

Alexander Kostovský

Vše v naprostém pořádku a jsem spokojený, děkuji !

• Opravdu kvalitní výrobek
    • Doba dodání dlouhá cca 1 měsíc!
    • Cena dopravy

Pokud chcete kvalitní výrobek, tak mohu jen a jen doporučit!

Reakce obchodu Hobbycentrum

Děkujeme za pochvalu kvality výrobků.
    Doba dodání je samozřejmě závislá na druhu materiálu co si zákazník vybere.

U položek skladem je dodání ihned po úhradě zálohové faktury.
    Položky co mají status centrální sklad mohou být také ihned k dodání, jsou na skladě výrobce, popřípadě se svážejí v určitých termínech. Pokud objednáte zboží v období kdy nám již dorazil od výrobce kamion, tak další svoz zboží obvykle nějakou dobu trvá.

Jsme největší prodejci stavebních prvků přímo od výrobců, vybíráme si kvalitní výrobky do nabídky a vzhledem k šíři našeho sortimentu nemůžeme mít vše na našem skladě. Díky tomu však nabízíme zákazníkům i nejlepší ceny.

ALTOtec - Karel Veit

• Solidní jednání a dodržení dohodnutých věcí.
    • nemá slabiny

Byl jsem s obchodem spokojen

• Rozhodně rychlost a kvalitu
    • Žádne jsem neshledala

Velmi rychle a spolehlivé jednání a určitě se příště obrátím na tuhle firmu.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• šířka sortimentu
    • velmi dlouhé dodací lhůty i u zboží, které je na skladě
    • neposílá zboží na dobírku
    • při objednání zboží se zákazník nedozví cenu dopravy (nutno čekat na vystavení zálohové faktury do druhého dne)
    • při platbě převodem nutno čekat, až obchodu přjde výpis banky

Překvapila nás neúměrně dlouhá doba dodání i u zboží, které měl obchod na skladě. Na vině je způsob vyřizování objednávek – nejprve je nutné čekat, až obchod zjistí cenu dopravy a pošle zálohovou fakturu. Přestože zákazník tuto fakturu zaplatí okamžitě, obchod čeká, až mu přijde výpis z banky (tj. neumí on-line zjistit, že už má peníze od zákazníka na účtě). Teprve potom začne zboží expedovat. Díky tomu trvá dodání zboží přes týden.
    Firma nezasílá zboží na dobírku, protože nedůvěřuje zákazníkům, že zboží převezmou a zaplatí.
    My osobně jsme se setkali i s neochotným jednáním při telefonickém hovoru, kdy místo, aby se nám obchod snažil vyjít vstříc, vnucoval nám, ať zrušíme svoji objednávku.
    Pokud je to jen trochu možné, doporučujeme nakupovat v jiném obchodě, kde si zákazníků více váží a umí dodat zboží rychleji a pohodlněji.

Reakce obchodu Hobbycentrum

Zboží na dobírku nezasíláme, ale to je patrné už v našem e-shopu při tvorbě objednávky. Je s podivem, že jste objednávku a naše obchodní podmínky akceptoval a nyní píšete nesmyslné a urážlivé recenze.
    Plastové palubky máme skladem a pro inteligentní zákazníky uvádíme pochod Vaší objednávky, aby si udělali úsudek o tom, jaká byla čekací doba v případě této objednávky.

5.5. - objednávka v 13:00 hodin, odeslána zálohová faktura a soupis objednávky ke kontrole.
    7.5. - platba byla připsána na náš účet, zboží bylo zabaleno, byla objednána přeprava spediční službou
    8.5. - STÁTNÍ SVÁTEK
    9-10.5. VÍKEND
    11.5. zboží je na cestě k zákazníkovi
    12.5. doručeno

Zboží bylo tedy zákazníkovi doručeno 4 následující pracovní dny od objednávky. Zákazník byl navíc v telefonickém kontaktu agresívní a tak mu bylo nabídnuto, že může objednávku zrušit. Recenzující nemá nyní úctu k práci našeho týmu a měl by se omluvit za takové pomluvy co napsal !!!

ALTOtec - Karel Veit

• dobrá komunikace
    • žádná aktualizace webových stránek
    • doba dodání zboží

Obchod asi spolehlivý, rychlá a dobrá komunikace. Na webových stránkách však u mnou objednávaného zboží měli uvedeno, že je SKLADEM a tak jsem nečekal, že doba dodání bude něco málo přes měsíc (zboží se muselo totiž objednat a nechat vyrobit). Z toho také vyplynulo, že je potřeba zaplatit předem zálohu 50% z celkové ceny.
    Závěrem, pokud chcete něco z obchodu objednat, tak se určitě předem na telefonu informujte, jaká bude doba dodání a to i v případě, že mají u zboží napsáno SKLADEM (tohle mě vytočilo asi nejvíc).

Reakce obchodu Hobbycentrum

U sortimentu z recyklátu došlo bohužel k vyprodání centrálního skladu. Jelikož nejsme výrobci tohoto sortimentu, tak jsme bohužel museli čekat, než se požadovaný typ zboží vyrobí. Proto také požadujeme zálohu a až následně dáváme zboží k výrobě, poněvadž zákazníkům není mnohdy pojem závazná objednávka zřetelný. Ještě před odesláním objednávky je zákazník informován o platebních podmínkách.

Jakožto největší prodejci stavebních prvků v zastoupení zahraničních výrobců se samozřejmě snažíme mít aktualizovaná data skladů, ale jak již bylo zmíněno, nemůžeme zaručit, že se zboží nevyprodá v okamžiku zpracování Vaší objednávky. Jak sám píšete, náš obchod je opravdu spolehlivý, komunikace i rychlé odbavení zboží je vždy na prvním místě, stejně tak jako nabídka nejlepších cen za zboží, které zákazníkům nabízíme. Rozhodně nehodláme nikomu záměrně zdržovat objednávku. V našem prodejním objemu to není ani možné.

ALTOtec – Karel Veit