• Dobré ceny
    • Naprosto neschopná obchodní zástupkyně Garbriela Liscová! Být majitelem firmy, tak jí vyhodím a vezmu si někoho schopnějšího a hlavně spolehlivého, který dodrží, to co slibuje.
    • Dobrý obchod dělají dobří zaměstnanci.

Zboží máme objednané asi 2 měsíce. Hrozně špatná komunikace, není to vůbec rychlé dodání zboží. O proti jiným obchodům by se měli stydět. Poprvé nám zaslaly objednávku, která byla skladem po týdnu. Ale stejně jsme jí nedostaly.
    Nejdřív objednávku zlomili dopravci, potom nám jí nebyla schopná obchodní zástupkyně zaslat, i když nám psala email, že do Vánoc bude.
    Takže bude tedy kdy??? Zřejmě nikdy.

• Dobré zboží za dobré ceny

Ušetřený čas.

• Velmi kvalitni provedeni a za velmi suprove ceny.
    • Zatim jsem zadne nenasel

Vice takovych e- shopu

• výborná komunikace, rychlá dodávka zdarma, bezproblémová změna objednávky, kvalitní zboží za dobrou cenu
    • žádné výhrady

Od e-domova jsem nakoupil dveře pro celý RD, komunikace byla vždy příjemná a rychlá, příjemný přístup k zákazníkům

• kvalita
    • spolehlivost
    • žádné jsem nenašel

Vřele doporučuji!

• velký sortiment, skvělé ceny
    • lepší popis zboží (barevných dekorů)

skvělý e obchod

dobrá komunikace,rychlé dodání

• OK, bez problémů.
    • nekomunikuje, zboží stále není připraveno

o objednávce přišel pouze automatický mail, že objednávka byla přijata a dalších 14 dní se nic neděje.

• Dobrá cena, ale zboží nedodané :-(

Obchod 2.6.2014: Potvrzuji přijetí Vaší objednávky. Zboží je na objednávku a termín dodání je cca do týdne.
    Jakmile bude zboží na pobočce v Brně, budeme Vás informovat.

Zákazník: Dnes 12.6.2014 a zboží stále nemám, nikdo se ani neozval. Tak nevím jestli čekat déle..

• Výběr zboží, rychlost dodání a ochota
    • při doplnění objednávky.
    • Nenašla jsem.

Doporučuji. Dobrý výběr zboží, rychlost dodání
    zboží, kvalita.

• Těžko hodnotit,když zboží ještě nedorazilo. Ale trpělivě čekám.Má dorazit do tří týdnů a to ještě není. Tak snad se dočkám.

• objednal jsem dveře včetně montáže a zaměření a jsem velice spokojen s rychlostí odezvy a vstřícností personálu
    • ne úplně přehledné informace o možných kombinacích u plných a skleněných dveřních výplních - toto je ale vyváženo možností si na showroomu osobně ověřit vše jak vypadá reálně ...

obchod doporučuji, i když jsem si na místě při finálním potvrzení objednal jiný model dveří a jinou barvu folie, než jsem si vybral původně přes web - speciálně odstín barvy a struktura povrchu to chce "ohmatat" ...

• ŽÁDNÉ !!!
    • KOMUNIKACE !!!

Objednané zboží bylo dodáno až po dvou týdnech od objednání.
    Několikrát jsem se musel na odeslání dotazovat a vše urgovat.
    Zboží došlo v jiných počtech než bylo objednáno.
    Komunikace ze strany obchodu mizerná.

• rychlost, neni problem udelat zmenu objednavky. po zaplaceni ihned zbozi zaslali.
    • zadnou

V Baumaxu bych potřebné kolejnice sice koupila levněji, ale bohužel nebyly. Nezbývalo tedy vybrat asi jen ze dvou nabídek na internetu. Po týdnu zboží sice dorazilo, ale vydrželo asi jen díky tomu, že kov je pevný materiál. Tenký plastový obal byl protržený, jelikož se nikdo s pečlivějším zabalením vůbec nenamáhal.
    Po zkušenostech s častým nakupováním na netu sice obchod doporučuji, ale e-shop celkově hodnotím spíš jako slabší průměr.