parádní spolupráce

Reakce obchodu hmnabytek.cz

děkujeme za recenzi a doufáme, že vám budou hodiny dělat dlouho radost.

HMnabytek

• Velice náročná montáž pro nezkušeného. Nutno dělat ve dvou a trvá to cca 7 hodin. Škoda, že firma nenabízí montáž i ve vzdálenějších místech.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

ano montáž sklápěcí postele zabere 2 lidem cca půl dne. Montáž od nás, by Vás vyšla zbytečně draho - pokud by k Vám měli jet montážnící 200 km tam a 200 km zpět.. Lepší je si zavolat někoho z okolí, abyste nemusela zbytečně přeplácet za dopravu na místo.. Věříme , že bude s postelí naprosto spokojení a že Vám bude dlouho sloužit a dělat radost.

HMnabytek Team

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nepisou u některých věcí co mají vystavené, že už se nevyrábí.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

děkujeme za recenzi. Bohužel u nábytku DESJO výrobce právě zrušil některé segmenty a než jsm estačili aktualizovat nabídku, tak jste požadoval právě tyto kousky.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• super komunikace, hned druhý den mi volali
    • zboží bylo skladem, tak nám ho 3.den doručili

Reakce obchodu hmnabytek.cz

doufáme, že děti měli velkou radost z nábytku.

hezký den

Objednal jsem jiné zboží

• komunikace

Vše v pořádku, komunikace ze strany obchodu na 100%

• Nedodržená uváděná dodací lhůta - nízká aktivita informovanosti zákazníka
    • Vlastní montáž nábytku - návod hrozný, nelícování a použití vrtačky

Nedodržená uváděná dodací lhůta - dodací lhůta se posunula o měsíc později. Aktivita obchodu informovat zákazníka, kdy bude zboží nefunguje - zákazník je musí kontaktovat. V případě, že zboží není doručeno včas je slušnost se o informaci, kdy to bude doručeno zákazníkovi, postarat a zákazníka informovat.
    Zboží dorazilo, pěkná práce by se dalo říci v případě, že zboží je již smontováno (přece u částky 39 000 kč, se to očekává), anebo aspoň nabídnout možnost montáže nebo na tento fakt upozornit. Spojovací materiál v návodě nic moc - není to blbu vzdorné jako v ikea a bylo tam toho navíc (ekologie zaplakala). Spojovací materiál je vidět, krytky se nedaly dát všude - docházelo ke kolizi dveří. Spodní ozdobní lišty - nesedí, nelícují (není to však vidět) a chyběli předpřipravené dírky pro montáž, takže kromě šroubováku jsme museli vzít i vrtačku a dírky si do laku navrtat samy. Potěšení z vitríny, na kterou jsme čekali víc než měsíc po dodací lhůtě, vymizelo.
    Zajímavé je, že i v dotazníku v části datum doručení Vám to nabízí Listopad / Prosinec 2021 a dnes je již únor 2022.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

při objednání jsme s Vámi telefonicky mluvili.. věděla jste , že se Vám ozveme jako každému našemu zákazníkovi, jakmile nám zboží přijde na sklad a že budeme volat 2-3 dny předem. V detailu výrobku je napsané, že zboží je v DEMONTU a ne smontované. A montáž nabízíme, je to napsané i na našich stránkách na několika místech.
    Kvalita spár a ostatnch věcí závisí na kvalitě mottáže, dodržování úhlů, úhlopříček ap. je to i popsáno na našich stránkách v sekci rady a tipy a pokud někde nějaký milimetr uchází tak na 2 m to je 0,5-1 cm a to pak jde vidět.
    Mezi objednáním a doručením byli svátky - to sjme Vás upozorňovali, že to o ty svátky bude déle trvat, že výrobci mají dovolené..Bohužel to přišlo o 2 týdny později než mělo, což bohužel v dnešní době nejsme schopni vůbec ovlivnit.
    Doufáme , že vitrína Vám dobře slouží a bude sloužit
    HMnabytek

• Příjemné jednání, vše přišlo v pořádku a poměrně brzy. Pochvala i řidičovi, slušný a ochotný.

• dobrá cena
    • doba dodání odpovídala předpokládané době uvedené na webu, dokonce byla o něco málo rychlejší
    • dražší doprava

• Komunikace obchodu
    • Příjemné vystupování
    • dobré ceny
    • kvalita zpracování zakoupeného výrobku

Kupovali jsme zde postel, vypadá moc hezky, ale... složení byl tedy očistec. Různá prkna spolu přesně nepasovala - někdy rozdíl na délce třeba i 3mm, čímž pak přesně nedosedají další plochy a vznikají mezery. Předvrtané otvory taky nebyly úplně OK a přítel je musel převrtávat nebo provrtávat.

Výborná komunikace, včasné dodání zboží s dopravou zdarma, naprostá spokojenost s postelemi včetně roštů a matrací

Velmi spokojen, krátký dodací termín a korektní komunikace.

Byl jsem překvapen s kvalitou zboží i s dobou doručení

Velice solidní jednání, ozvali se ihned po objednání zboží a sdělili mi podrobností.

rychlost, spokojenost

Dobrá komunikace,objednávka dorazila včas