• Nedostatečně informuje o zpožděném dodání zaplaceného produktu. Pokud pošlete dotaz s otázkou, jak dodání vypadá, dostanete odpověď, ze jste si měli přečíst, ze obchod bude výrobek teprve naskladňovat :), tak co prý chceme :). Neuvědomují si, ze budou hodnoceni? :) nemáte pocit zákazníka, které ho si obchod váží.

Reakce obchodu HITYshop.cz

Dobrý den, dobře si uvědomujeme, že jsme zpětně hodnoceni. Pokud se dodání zboží zpozdilo, tak nás to mrzí, ale věřte, že děláme maximum pro spokojenost zákazníka.
    S pozdravem tým HITYshop

• Velmi dobrá komunikace a ochota

Reakce obchodu HITYshop.cz

Dobrý den, mohu se zeptat, proč nás při hodnocení 80% nedoporučujete?
    Děkuji.
    R. Dobeš HITYshop.cz

• rychlé vyřízení objednávky
    • v popisu na stránkách obchodu nebylo uvedeno, že jde o čínské zboží

u zboží uvádět i zemi původu

Netusim kde je chyba, nic nedorazilo

• Zboží bylo do tří pracovních dnů doručeno
    • Zboží nám nevyhovovalo - chybí český návod a jeho parametry jsou skreslené a zbytečně složité.

Výhoda. Doručení včas, (do tří dnů)
    Nevýhoda. Český návod a složitost obsluhování.

• Přišlo mi jiné zboží. O 2 cm kratší a nápravy jsem se nedočkal ikdyž jsem vás informoval mailem.

Zboží přišlo včas, ale nebylo kompletní. Jejich pochybení jsme řešili hned po vybalení zboží, ale po sdělení, že žádáme nápravu, nám telefon položili. Chybu jsme jim vypsali dvakrát písemně, ale nereagovali ani jednou. Obchod nedoporučujeme v žádném případě, pokud nechcete dopadnout jako my.

Reakce obchodu HITYshop.cz

s výše uvedenou stížností nesouhlasíme! Naši zaměstnanci nejsou roboti a může se stát, že něco v zásilce chybí nebo dojde k záměně zboží. Nicméně vždy je tento problém vyřešen k maximální spokojenosti zákazníka. V opačném případě bychom byli sami proti sobě. Napište nám Váš problém na [email protected], určitě bude vyřešen.

HITYshop.cz

• nízká cena
    • velmi pomalá expedice

Zboží objednáno a zaplaceno 2.11. s příslibem doručení nejpozději do 6.11.
    Zásilka byla expedována až 6.11. po několika telefonických urgencích.

Zbozi neni dodano a zadna informace od 9bchodu nedorazila. Hlavne je zaplacene a nic se nedeje.

• zboží plně funkční
    • rychlost expedice i doručení
    • zboží bylo použité

Rád bych, ale nemohu doporučit firmu, která prodá použité zboží jako nové. Krycí fólie vykazuje oděrky a drobné škrábance, obaly ovladače i zdroje pomačkané opětovným zalepením. Originál balení od výrobce vypadá opravdu jinak.

• Přišlo ně to co sem objednával

Reakce obchodu HITYshop.cz

Dobrý den, je nám líto, že to nestačilo.

Bylo mi doručeno jiné zboží

Na stránkách inzerují kameru do auta s rozlišením FullHD, poštou mi dorazila kamera s rozlišením HDredy. Kameru jsem vrátil, zda mi dorazí peníze zpět uvidím. Obchod zajistil dopravu reklamovaného zboží zpět.

• prodávají šmejdy

Obchod : dobrý
    Produkt : katastrofa
    Nebýt současné krizové situace a nemožnosti nákupu v kamenném obchodě, nikdy bych cestu e-shopem u tohoto sortimentu nevolil!
    A ani už nikdy nezvolím! NEDOPORUČUJI

Velkou nevýhodou je nemožnost osobního odběru. Pokud se týče elektroniky, je mnohem jednodušší objednat a vyzvednout přímo na e-shopu Atos.

• Nevhodně zabaleno, prasklý okraj antény, zohýbané tyčky.

Při objednání byla udělaná doobjednávka, samozřejmě problém s přidáním zboží, které zabalili do folie. Samozřejmě u druhého produktu se muselo zaplatit přeprava a dobírka. Co k tomu dodat... Z čeho nejde udělat problém, udělame problém. Už nikdy více..

Reakce obchodu HITYshop.cz

Dobrý den, nemáme problém s doplněním objednávky, která ještě neprošla expedicí. Pokud bychom ale dobalovali zásilky již zabalené zásilky, na které je vytvořen přepravní štítek a navazující dokumenty, tak bychom nemohli zákazníkům nabídnout stávající rychlý servis. Chápu, že z pohledu zákazníka to vidíte jednoduše, ale tak by to šlo jen v případě, že kdybychom balili tak 10 zásilek denně.
    Děkuji za pochopení.

• Dorazilo jiné zboží než objednané
    • Špatná kpmunikace
    • Celková nespokojenost

Hrůza a děs. Zboží jsem si musel vyzvednout na jiné adrese než byla dodací.

• Zboží bylo expedováno v očekávaném termínu
    • Zboží odpovídá popisu
    • Zboží bylo dopravcem doručeno na jinou adresu než mělo

Zboží bylo dopravcem doručeno na adresu 200km vzdálenou od požadovaného místa doručení. Komunikace s dopravcem (DPD) naprosto tragická z důvodu špatně fungujícího portálu Track&Trace. Přesměrovat zboží na původně požadovanou adresu zabralo dohromady asi 2 hodiny telefonátů. Naštěstí kurýr byl velice ochotný, takže zboží dorazilo kam mělo v pořádku, jen s několikadenním zpožděním

• Spatny ovladac. Nutno koupit nahradni pro S formuler Turbo