• Žádné
    • Vůbec nedodal zboží ani po urgencích.

Zdaleka se tomuto obchodu vyhnout.

• maximální neserióznost

poohlédněte se po jiném prodejci

• LŽOU,LŽOU A ZASE JENOM LŽOU!!!

JESTLI NECHCETE NALETET JAKO JA JSEM NALETEL,TAK U NICH NENEKUPUJTE

• Na stránkách bylo uvedena garance, že je na 100 % zboží skladem, proto jsem ho vybral v tomto obchodě, jelikož jsem spěchal. Pak se ukázalo, že nic skladem nebylo a čekal jsem mnohem déle, než v obvyklém e-shopu.

• Zboží které jsem od Vás obdržel neodpovídalo
    • nabídce.

To co nabízíte neodpovídá skutečnost-udaná váha řetězové pily byla 3,8kg. Po dodání a převážení skutečná váha 4,9kg.Pro mne to bylo jedno z kritérií, proč si objednat tento výrobek právě od Vás.

• Uvadi, ze je zbozi dostupne, ale pak neni

Zklamalo mě, že při přebírání zboží byla připočtena v ceně i doprava, přestože byla potvrzena "doprava zdarma" odpovídajícím robotem i následně člověkem vyřizujícím objednávku. Tato chyba následně (po tel rozhovoru) alespoň částečně kompenzována dodávkou dalšího zboží

• Žádné
    • -přímo katastrofická komunikace s klientem
    • - neprofesionalita personálu
    • - neschopnost dodat správné zboží ani po 14 dnech od objednávky ač bylo značeno jako "skladem"

Vyzvednout zboží jsem po upozornění, že je k vyzvednutí jela přes půl Prahy. Ač jsem se dostavila řádně v provozní době, na prodejně nikdo nebyl. Když jsem se dotelefonovala prodejci, sdělil mi, že je nemocen, ale že tam někoho pošle - chápu, stát se to může, ale čekala bych v takovém případě, že bude na dveřích o problému nějaká zpráva. Po dalším čekání mi dveře odemkl velmi neochotný pán, který mi vydal zboží, které jsem si neobjednala. Telefonoval tedy v mé přítomnosti nadřízenému a se slovy "Hm, tak to má tedy paní smůlu" hovor ukončil. Pak se na mne obrátil s tím, že objednané boty nemají, ale není to jejich chyba. Beze slova omluvy. Chování k zákazníkovi jsem tedy muži na místě vytkla načež mi odvětil "Já se vám tedy asi omlouvám.." Poté řekl, že kontakt na mne mají a budou mne následující týden v pondělí kontaktovat kvůli dodání správného zboží- to bych měla obdržet zřejmě v úterý. Jelikož mne nikdo nekontaktoval až do středy, zatelefonovala jsem do obchodu sama. Prodávající přislíbil, že objednané zboží by mělo být asi do pátku na prodejně a poté mi jej doručí, kam si určím. To bylo minulou středu, nyní je úterý a opět žádný kontakt. Nákup v tomto obchodu lze doporučit pouze silnějším náturám.

• Zajímavé nabídky
    • V nabídkách zůstává i zboží, které už není ani na skladě, ale ani u výrobce.

Ztráta času

• nabízí zboží, které nemá skladem ani není schopný jej dodat

Na eshopu jsem si vybral zboží, které se mi skoro nikde jinde nepodařilo nalézt, do zprávy pro obchod jsem jasně uvedl, že je objednávka urgentní a prosil jsem o co nejdřívější vyřízení a potvrzení objednávky. Z obchodu se mi ozvali po čtyřech dnech se zprávou, že zboží nemají na skladu a nejsou ani schopni jej naskladnit. Sám provozuji eshop a podobné jednání považuji za drzost a naprostou neúctu k zákazníku. Proto nedoporučuji

• nekomunikuje se zakaznikem

palcem dolu

Nebyli schopni vyřídit mou reklamaci. Zboží nepřišlo kompletní a nebyli schopni rychle reagovat na mou reklamaci a požadavek o zaslání chybějící části k objednanému zboží!

Reakce obchodu Hitmarket.cz

Dobrý den ,
    žádali jsme Vás o zaslání čísla produktu, které je třeba k vyřízení reklamace u našeho dodavatele. Toto číslo jste nám dosud nezaslala.