• pěkné zboží
    • u kravaty byla dodací lhůta do 14-ti dní.. Po této lhůtě jsem psala e-mail, na který nikdo nereagoval, telefon také nezvedali. Kravata došla téměř za dva měsíce.

Nákup vhodný jen pokud zboží nutně nepotřebujete

• výborná komunikace
    • velké množství originálních šatů
    • příznivé ceny jak šatů, tak poštovného
    • přehlednost stránek

Jsem naprosto spokojená, kvalita šatů je úžasná, krásně sedí a dorazily přesně, jak jsme byly domluvené. S každou změnou jsem byla kontaktována a při mých mnoha dotazech jsem vždy dostala velice rychlou a přívětivou odpověď. Nebojte se zeptat i na velikosti či číslování, aby Vám šaty seděly. Mohu naprosto doporučit a když budu objednávat šaty, určitě opět zavítám do tohoto e-shopu :)

• velký výběr šatů Ever Pretty za skvělou cenu
    • velmi vstřícná majitelka, která umí poradit
    • i u neskladových šatů je rychlé zaslání (šaty jsem měla doma do týdne)

K nákupu mě přiměly zdejší velmi kladné recenze, tak se přidávám s další. Pokud se vám nějaké neskladové šaty líbí, většinou je možné šaty doobjednat, stačí zaslat dotaz. Šaty jsou dobře ušité a pěkné, za tu cenu paráda.

• Celý obchod je jedno obrovské +
    • Skvělá a velmi rychlá komunikace
    • Velký výběr šatů
    • Příznivé ceny
    • Nabízené šaty jsou z kvalitních materiálů a moc pěkně ušité

V obchodě jsem nakoupila celkem třikrát. V prvním případě byly šaty skladem a do dvou dnů jsem je měla doma. Ve druhém případě jsme si s pí Florianovou nebyly jisté, kterou velikost zvolit, objednala tedy u výrobce větší i menší variantu, poté šaty přeměřila a příslušnou velikost mi zaslala. Potřetí jsem si vybrala šaty u výrobce a přes tento obchod je objednala. Nebyl problém šaty od výrobce získat, ač se nenachází ve standardní nabídce obchodu :)

Nebojte se pí Florianovou oslovit, pokud si nebudete jisti s výběrem velikosti, velmi rychle reaguje a je ochotna poradit a udělat pro vás jako pro zákazníka maximum :)

• Výběr šatů
    • Výborná komunikace s obchodem

Zaujala mě cena šatů, které běžná žena užije párkrát, takže jsem to vyzkoušela. Naprosto výborná byla komunikace s obchodem co do výměny šatů za jinou velikost, nebývalá ochota a zájem majitelky. Šaty přesně odpovídají udaným velikostem - podle centimetrů postavy, sedí bezvadně. Jsou skutečně i pěkné, byť materiálově samozřejmě odpovídají ceně, což je očekávatelné, ale v různých obchodech už jsem narazila na horší (včetně zpracování) a mnohem dražší, takže celkově spokojenost.

• - katalog šatů
    • - podrobný návod na měření
    • - Velikost, která není v e-shopu k dispozici - je možné zjistit na dotaz. Sdělí datum nového dodání velikostí.
    • - Možnost výměny zboží, které nesedí.
    • - Poradí s velikostí i výběrem. Podá informace i o možnosti výměny šatů.
    • - Paní Floriánová - komunikuje e-mailem, mobilem.
    • - objednáno 18.9., doručeno 21.9.
    • - nic

Doporučuji tento obchod k nákupu společenských šatů.

• perfektní komunikace
    • velmi osobní přístup
    • rychlý obchod
    • nízké ceny
    • velký výběr šatů

Moc příjemný obchůdek, prodejce perfektně komunikuje, poradí s výběrem, o každém kroku hned informuje, šatičky jsou krásné. Doporučuji všem!