• Rychlost dodávky
    • Šíře nabídky

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za provedenou objednávku, vážíme si toho, že jste si pro nákup vybral právě náš obchod. Máme radost, že jste spokojený s rychlostí dodání hodinek - je-li vybrané zboží skladem, nic nebrání jeho okamžitému odeslání.
    Přejeme, ať nové hodinky dělají pouze radost!

• Dárek k nákupu
    • Přehledný eshop

Reakce obchodu Helveti.cz

Lukáši, veliký dík za další provedenou objednávku. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojený a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s vybranými hodinkami :)

• Přehledný obchod
    • Skvělá komunikace
    • Dárek k nákupu
    • Zboží dorazila velmi rychle

Reakce obchodu Helveti.cz

Lukáši, chtěli bychom Vám poděkovat za doporučení a připojenou recenzi. Vážíme si toho, že jste se při výběru hodinek obrátil právě na nás a máme radost, že Vás potěšila možnost výběru dárku k nákupu. Přejeme dlouhotrvající radost z nových hodinek!
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Opravdu super obchod. Perfektní jednání.
    • Bleskové vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček. Na co nejrychlejším vyřízení objednávky si zakládáme, jsme proto moc rádi, že jste s námi byl nejen v tomto ohledu spokojený :)
    Přejeme, ať hodinky skvěle slouží.

• Rychlost vyrizeni objednavky

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za nákup a udělené doporučení. Jsme moc rádi, že jste byl s rychlostí vyřízení své objednávky spokojený a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Spolehlivost rychlost a profi jednání

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu, doporučení a také to, že jste si pro nákup hodinek vybral opět právě nás. Vaší věrnosti si velmi vážíme.
    Přejeme, ať nové hodinky skvěle slouží.

• - vstřícné jednání
    • - okamžitá odezva na vyřešení objednávky
    • - krátká dodací lhůta
    • - bez připomínek

Reakce obchodu Helveti.cz

Rádi bychom Vám poděkovali za další provedený nákup, doporučení a připojenou recenzi. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojený a uděláme maximum pro to, aby Vaše spokojenost s naším obchodem trvala i nadále.

• Slušné ceny

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za provedený nákup i čas, který jste si našel pro naše ohodnocení. Jsme rádi, že jste byl s vyřízením své objednávky spokojený a přejeme, ať Vám nové hodinky dobře a dlouho slouží.

• Rychlost dodání, kvalita zboží

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček a doporučení, jsme moc rádi, že jste byla s vybraným produktem a rychlostí vyřízení své objednávky spokojená.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Rychlé dodání, přijatelná cena, kvalitní zboží.

Reakce obchodu Helveti.cz

Mockrát děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojená s rychlostí vyřízení své objednávky i vybranými hodinkami. Co se týká cen zboží, dodržujeme doporučenou maloobchodní cenu, která je nastavena výrobcem, potažmo oficiální distribucí pro ČR. S touto cenou se tak setkáte u všech autorzovaných prodejců značky.
    Přejeme, ať nové hodinky přinesou mnoho radosti.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Super ceny, skvely pristup obchodu, bleskurychle vyrizeni a dodani internetove objednavky (do 24h jsem mel hodinky u sebe), kamenna prodejna

Reakce obchodu Helveti.cz

Ještě jednou Vám děkujeme za provedenou objednávku, jsme moc rádi, že jste byl s jejím vyřízením spokojený. Je-li vybrané zboží skladem, nebrání nic jeho okamžitému odeslání. V takovém případě bývá opravdu další den doručováno na vybranou adresu :) Vašeho doporučení si velmi vážíme a budeme rádi, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte.
    Přejeme, ať nové hodinky přinesou velkou radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Rychlé dodání hodinek a dárek.
    • Žádná není.

Vše ok.

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, doporučení a také to, že jste si pro nákup hodinek vybral právě náš obchod. Moc nás těší, že jste byl s celkovým vyřízením své objednávky spokojený.
    Přejeme, ať Vám nové hodinky dělají pouze radost!

• Rychlost dodani

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám, pane Černíne, že jste si našel čas pro ohodnocení našeho obchodu. Moc nás těší Vaše doporučení a také zmíněná spokojenost s rychlostí dodání vybraného produktu.
    Za Hleveti.cz - Darina Vokrojová

• Super komunikace
    • Vstřícnost
    • Kovová část na řemínku byla lehce poškrábaná, přislíbena výměna za 4 týdny

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc Vám děkujeme nejen za provedenou objednávku, ale také udělené doporučení. Ještě jednou se moc omlouváme, že nám uniklo ošoupání kovových oček na textilním NATO řemínku hodinek. Řemínek Vám samozřejmě vyměníme, bohužel aktuálně není v ČR skladem a musíme počkat na dodání nového kusu přímo od výrobce.
    Doufáme, že i tak Vám hodinky přinesly radost.

• Rychle doručení
    • Spousta zboží skladem
    • Profesionální jednání

Reakce obchodu Helveti.cz

Pavle, jsme moc rádi, že jste byl s naším přístupem a rychlostí vyřízení své objednávky spokojený. Jsou-li vybrané hodinky v momentě objednání skladem v našem obchodě, nic nebrání jejich okamžitému odeslání. Ještě jednou děkujeme za vloženou důvěru. Doufáme, že vybrané hodinky přinesly radost.

Reakce obchodu Helveti.cz

Mockrát děkujeme za udělené doporučení, jsme rádi, že k Vám vybrané hodinky rychle dorazily a přejeme, ať přináší pouze radost.

• Služba zákazníkovi
    • Rychlá expedice zboží
    • Pečlivě zabaleno
    • Krásný stav zboží

Není co vytknout, zde nic nebrání bezproblémovému nákupu. Obchod vřele doporučuji.

Reakce obchodu Helveti.cz

Michaelo, velký dík, a to nejen za provedený nákup, ale také Vaši recenzi a doporučení. Máme velkou radost, že jste byla s naším přístupem spokojená a doufáme, že vybrané hodinky předčily Vaše očekávání. Ať Vám dělají jen radost. :)

• Bohatý výběr
    • rychle dodání

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu a také za doporučení. S radostí čteme, že jste spokojený s naší nabídkou. Budeme se těšit na případný další nákup.