Rychle dodano

Reakce obchodu HeliumKing.cz

Děkujeme za doporučení a budeme se těšit na další nákupy v e-shopu HeliumKing.cz :)

• Objednavku slibojou dorucit vcas ale ucite to nedorazi zklamaly mne

Dobrý den.

Balíček jsme odeslali v den objednání. Zpoždění vzniklo na straně kurýra, což nás velmi mrzí, ale ovlivnit to nevíme.

• rozmanitost sortimentu
    • u některých věcí poněkud vyšší ceny

Velmi rychle dodani

• Velký výběr

Všechno super, děkuji

Super nápady.

Reakce obchodu HeliumKing.cz

• Rychlost! Co slibují, dodrží.

Spokojenost na 100%

Reakce obchodu HeliumKing.cz

kvalita byla špatná, velikost neodpovídala. před týdnem jsem požádala o vrácení peněz a stále nic.

Dobrý den.

Balík s vráceným kostýmem nám byl doručen mezi svátky, peníze byly vráceny do pár dní.

Vše

Obchod, koupě, rychlost
    Akorát jsem byla zmatená od koho mu zásilka přijde. Zda z heliumKing. Cz
    A nakonec to došlo z partydeco jinak vše v pořádku

Reakce obchodu HeliumKing.cz

Rychlé dodání, bez problémů.

Reakce obchodu HeliumKing.cz

• Zboží bylo doručeno velmi rychle, krásně a bezpečně zabaleno a kvalita byla lepší, než jsem očekávala.

Reakce obchodu HeliumKing.cz

Nakupovala jsem již několikrát a vždy rychle, dobře a kvalitně

Rychlé vyřízení a doručení

• Rychlost.