• Velice rychlí, super!

• Dorazilo zboží jiného vzhledu a odlišného druhu než bylo na obrázku u konkrétního produktu.

Vážená paní,
    máte jistě právo být nespokojená s dodací lhůtou, a to zejména v případě, že Vámi objednané zboží v sobotu 9. 12. 2017 ve 21:18 hod. jsme přes víkend připravili a mohli jej vyexpedovali "až" v pondělí ráno 11.12.2017, kdy dopoledne jej vyzvedl speditér.
    Opravdu by se dodávky zboží v tomto předvánočním období neměly opožďovat, zejména když se jedná o výprodejové zboží a navíc ve fázi stěhování firmy.
    Věřím, že toto vysvětlení je akceptovatelné.
    S přáním všeho dobrého a vzájemného pochopení zdraví
    Fintania Trade s.r.o.

• Nebyla mi zaslána informace, zda dorazila platba v pořádku a také, že objednávka je odeslána. Došel mail až z výdejního místa.

Vážená paní,
    na základě názorů zákazníků jsme snížili množství zasílání avíza informací na tento stav.
    A pokud jde o dodací lhůtu - Vaši objednávku z 6. 12. 2017 v 21:08 hod jsme následující den předali vyřízenou v 16.58 hod.na pražskou Uloženku. Nedomníváme se, že v tomto předvánočním čase by byl problém s dodací lhůtou na naší straně.

• Velmi rychle dodáno
    • Velmi příjemné jednání.

• rychlé jednání

• velmi rychlé dodání, super servis

Velmi rychlé vyřízení objednávky; objednané zboží bylo doručeno třetí den po objednání, dokonce v sobotu

• spolehlivost
    • ochota
    • nejsou

Spolehlivý obchodník s rychlým vyřízením objednávky

• široká nabídka
    • slušné ceny

• nízká cena za zboží (navíc byla i doprava zdarma)
    • chybí mi platba kartou nebo pomocí internetového bankovnictví online

Překvapila mě technologická zaostalost systému tohoto internetového obchodu oproti ostatním. Zboží jsem chtěl rovnou zaplatit z účtu, ať nemusím řešit dobírku, ale jde to jen převodem z účtu. Údaje k zaplacení jsem nedostal automatickým systémem hned, ale až druhý den mi paní z tohoto obchodu poslala potřebné údaje k platbě. Naštěstí jsem zboží obdržel asi i dříve než se platba připsala obchodu na účet.

Bez problému

• Dopravce nedopravil zboží na určené místo, nicméně předáno po několika dnech bylo na správné místo. Ale to je záležitost dopravce.
    • Ocenil bych informování (e-mailem) ohledně dodání zásilky.

Obchod nabízí žádané zboží na slušnou cenu.

• Dobrá cena a rychlost.

• měli to co jsem potřeboval (asi jako jedinní)

• přehledný a zajímavé zboží, které se běžně nesežene,
    • viz níže

objednala jsem si drátěný závěsný klip barevný ten nejmenší a místo toho jste mi poslali velký a černý, který mi není nic platný k tomu, co jsem měla v úmyslu. Ale nechci to posílat zpátky na výměnu, ani nevím jak bych tu malou krabičku zabalila. Mrzí mě to, ale už s tím nic nenadělám. Ostatní bylo v pořádku. Edita Dubská.

• Zboží, které jsem jinde nenašla.

Dobrá komunikace, rychlé dodání, široký výběr.

• Kvalitní zboží a cena
    • Na úloženku málo míst, musel jsem ze Štětí jet vlakem na Mělník a táhnout se s deskami přes celé město na nádraží a potom totéž ve Štětí

• Široký sortiment výběru zboží.
    • Výborná komunikace.
    • Rychlost dodání.
    • Doprava zdarma.
    • Dobírka bez poplatku.

Obchod doporučuji.

• při osobním odběru na Uložence nelze platit kartou :/

Reakce obchodu helap.cz

Ano, je to škoda, Váš návrh na zlepšení zašlete prosím na provozovatele, tj. Uloženka s.r.o., se sídlem Na Hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha 4, [email protected].
    Fintania Trade s.r.o.

Obchod v pořádku, ale zaslání od GLS nezafungovalo: - nedali mi vědět, kdy zboží dorazí
    - volali mi, že jsou na cestě, když jsem nebyl doma
    - domluvili jsme se na dodání jiný den
    - místo toho mi přišla sms, že je to v parcel shopu
    - nevhodná otevírací doba parcel shopu
    - když jsem požádal o druhé prodloužení lhůty, protože jsem se tam nestihl dříve dostat, GLS to odmítla
    - musel jsem zboží objednat znovu a zvolit jinou službu.