S nákupem jsem byl spokojený.Velmi vstřícný přístup!Dobré ceny.Rychlá reakce na moje dotazy ohledně zboží.

• Sortiment
    • Přístup k zákazníkovi

• Neumí gramatiku " plyvnout"!!!!! Ať se prodejce naučí česky a potom může prodávat.

Raději žádné

• Bezproblémový nákup byl doprovázen profesionálním přistupem. Prodávající rozumí fungování zboží, které prodává.

Já jsem byl spolojený. Rád si nechám poradit. Prodejcům, kteří vědí co prodávají dám rád přednost.

LOL obchodnik asi zapomel pravidlo cislo 1 v bysnysu.

Zakaznik ma VZDYCKY pravdu.

A vase hodnoceni....no co mam rict. 0 hvezdicek to asi musite delat schvalne. Prosim vsem aby si dali velky pozor na tento obchod.

S pozdravem,

Cizinec s UK

• - rychlé vyřizování objednávek
    • - extrémně arogantní a namyšlené jednání se zákazníkem v případě možných problémů

Dříve jsem zde kupoval docela často, ale po několika reklamacích u ne zrovna levných produktů už nikdy více. FiiO u mě bohužel skončilo, protože s tímto prodejcem nechci mít už nikdy nic společného (oficiální distributor značky v ČR). Podle zdejších komentářu vidím, že nejsem jediný, kdo má s tímto obchodem podobné zkušenosti. Opravdu nedoporučuji, pokud si vážíte vlastních peněz.

• Sluchátka doma do druhého dne. Pomoc s výběrem se hodila.
    • Nevím

Dobrý.

• Siroky sortiment
    • Neskutecne arogantni prodejce. Koukam, ze nejsem prvni co narazil na tento pristup pana a jsem rad, ze jsem objednavku v obchode neuskucenil. Nechapu, jak v dnesni dobe muze nekdo s timto pristupem podnikat.

Poohlednete se radsi po konkurenci. Mozna si priplatite korunu navic ale usetrite si nervy s timto podivnym obchodnikem.

Reakce obchodu HEADPHONES.cz

Je-li pro Vás "arogantní", že Vám byla zamítnuta reklamace, pak žel, i takové situace mohou v životě nastat.
    Škoda, že si musíte takhle anonymně plyvnout aspoň přes internet.

• slusne ceny, velky vyber, poradenstvi pred koupi
    • Arogantni pristup majitele pri reklamacich

napsat u modelu sluchatek, ze reklamace konkretni casti nebude uznana si snad prodejce vubec nemuze dovolit. At takovy vyrobek stahne z nabidky, kdyz vi, ze je problemovy

Reakce obchodu HEADPHONES.cz

Myslím, že je to přesně naopak. Zdá se mi korektní PŘEDEM upozornit, že u konkrétního modelu může být nějaký problém v případě nevhodného zacházení, jakož i na přísnější posuzovaní reklamací u některého z distributorů. Je to přece v zájmu zákazníka.

Proč stahovat z nabídky zajímavý model jen proto, že potřebuje solidnější zacházení? Přece existují i lidé, kteří umějí s věcni jednat slušně.

Jsou jistě i lidé, kteří si nepřejí být korektně infomováni o vlastnostech zboží a pro ně existuje většina ostatních prodejců.

• Víte-li, co chcete, pak je pan Hejtmánek jasná volba.

Maximální spokojenost.

• Možnost osobního převzetí a bez poplatku.
    • Fundovaná obsluha, která poradí a pomůže zužit výběr z nepřeberného množství sluchátek.
    • Příznivé ceny.
    • Pobočka jen v Brně.

OK

• Bezvadná komunikace s obchodem a velice rychlé vyřízení objednávky.
    • Vůbec nic mě nenapadá.

Doporučuji všem kdo má zájem o kvalitní a odborné služby.

• Rychlé jednání
    • Možnost objednat zboží, které není v běžné nabídce ale je u dodavatelů
    • Systém komentářů na webu, užitečné informace
    • 1 pobočka na republiku, poštovné/cestovné prodražuje nákupy :)

Uskutečnil jsem tuším 5 nákupů za posledních pár let a vždy spokojenost. Jediná komplikace co kdy nastala byla s doručením, kdy Pošta ztratila zásilku. Ale to těžko svádět na prodejce.

• Velký sortiment včetně různých specialit
    • Znalost problematiky
    • Vstřícnost
    • Kamenná prodejna v Brně

Moje zkušenost s obchodem je vynikající. Kupoval jsem zde už dvakrát a vždy jsem dostal velmi dobrou radu a s nákupem jsem byl naprosto spokojen. Prodejce je technický typ a zřejmě si lépe rozumí s techničtějšími zákazníky a naopak - jinak si nedokážu vysvětlit zdejší negativní recenze. Za mě osobně doporučuju.

• CHtěl jsem koupit naušníky z webu za 350Kč. Pán mi poslal nabídku za 490Kč.
    • Spolu s velmi arogantním jednáním pana prodejce po telefonu.

Pro mne konečná u tohoto obchodu.

Reakce obchodu HEADPHONES.cz

Popisovaná situace vůbec nemohla nastat. Za 350 Kč jsou náušníky na 2 zcela určité řady sluchátek. Ty stačí jen objednat a stojí přesně 350 Kč. Není důvod na ně vypracovávat nabídku.
    Pokud pán poptával jiné náušníky, samozřejmě stojí jinou částku a s nabídkou na webu pak logicky nemají nic společného, když se na webu nevyskytují.
    (K "arogantním" telefonátům také nevidím žádný důvod.)

• +profesionalna komunikacia so zakaznikom so strany predajcu (pan Hejtmanek odpovedal bez problemov na vsetky moje emaily a promptne reagoval)
    • +tovar zabaleny tak aby nebol poskodeny
    • +bezproblemove a rychle dodanie
    • +autorizovany predajca soundmagic pretoze ako som cital na internete vela predajcov predava faky a ani o tom asi nevedia
    • +vyber zo sirokeho sortymentu a rozne modely ale to je uz asi vseobecne znama vec :)
    • - v mojom pripade vobec nic aj ked som cital zopar horsich recenzii kde som pochopil ze predajce nema rad spekulantov, ved ako sa hovori ako sa do hory vola tak sa z nej ozyva

Pri platbe na Slovensko som sa trochu obaval platby v plnej vyske pred dodanim tovaru, kedze v mojom pripade to bola prva skusenost s takouto platbou a aj s headphones.cz ako internetovym obchodom. Precital som si recenzie kde som nenasiel najmensiu zmienku o tom ze by tovar niekomu neprisiel vobec co moje obavy potlacilo uplne :).
    Kedze tovar prisiel perfekne zabaleny (v trvrdej krabici) predajca moju doveru naplnil do bodky a teraz spokojne uzivam nove sluchadka.

• kamenná prodejna
    • velký výběr
    • možnost vyzkoušení sluchátek v obchodě
    • rychlé dodání a žádné poplatky za poštu

Velký výběr zboží a prodejce na správném místě, který rozumí tomu, co dělá. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit

• široký výběr
    • kvalita
    • rychlý dovoz
    • dobré ceny
    • žádné poplatky za poštu ani dobírku

Sluchátka skladem, objednala jsem a ihned dorazila. Koupě naprosto bez problémů, sluchátka ve výborném stavu. Navíc jsem si skvěle vybrala své Kossy, takže spokojenost. :-)

• siroky vyber, dobre ceny

jak jsem zde cetl o arogantnosti prodejce ,tak musim nesouhlasit,perfektni pristup a profesionalita

Jeden z mala obchodu, ktery vi co prodava

objednavka vzdy do druheho dne doma

• kamenná prodejna
    • internetové ceny
    • majitel je odborník (někdy vám však dokáže, že vy rozhodně ne)
    • mírně odrazující prodejce

Nakupoval jsem zde už asi čtvery sluchátka a byl jsem velmi spokojen. Navíc mi pan Hejtmánek jedny sluchátka kvalitně a za dobrou cenu opravil. Je pravda, že jeho přístup k zákazníkům by mohl být vlídnější. Přesto, pokud přijdete na prodejnu s jasnou vizí a v nekonfliktním rozpoložení, můžete odcházet spokojeni.