• Super komunikace

jsem spokojen doporučuji tento obchod.

• Perfektní domluva, hodně jsem se ptal a bylo by dobře doporučeno, takže za mě super.
    • -

Nakoupil jsme tu poprvé a určitě ne naposledy. Vyhovuje mi i možnost servisu, doporučuji!

Vzhledem k tomu, že jsem objednával pouze jednu maličkost tak nemohu hodnotit klady a zápory obchodu. Nicméně Uhlíky do brusky, které jsem si objednal mi byly doručeny NEKOMPLETNÍ(chyběla jedna pružina)!!!

Reakce obchodu Havel nářadí.cz

Dobrý den pane "Michal", každé zboží před odesláním pečlivě kontrolujeme, ale i tak uznávám, že jsme chybějící pružinu mohli přehlédnout. Zajímá mě, proč jste nás tedy nekontaktoval, že něco chybělo? Přeji pěkný den, Páleník Lukáš

• cena a spolehlivost
    • neznám

• Rychlost.
    • Nevím.

Mohu jen doporučit.

• Dobré ceny
    • Zatím neznám

OK

• Zbozi dorazilo rychle a v poradku. Rychla komunikace, muj dotaz byl temer obratem vyrizen.
    • Zadna jsem neshledala.

Spolehlivy obchod s kvalitnim zbozim. Doporucuji

• Výborná komunikace, velký sortiment zboží

Nakupoval jsme zde poprvé a určitě ne naposledy. Zboží došlo v pořádku, řádně zabalené. Výhoda je kamenná prodejna- možnost servisu. Určitě se tento obchod stane mým oblíbeným. Doporučuji!

• Rychlé dodání zboží.Cena zboží.

rychlost,spolehlivost

• Vysoké poštovné, u 2 ks uhlíků, poštovné 160,-kč.

Reakce obchodu Havel nářadí.cz

Dobrý den.Uhlíky posíláme pečlivě zabalené.Posílali jsme je dřív jen v obálce /levnější poštovné/ ale několikrát se stalo,že dorazily k zákazníkovi zlomené nebo rozdrcené.Zákazník při dokončení objednávky souhlasil i s poštovným.

• nebyl sdělen termín dodání zboží

• Komunikace s prodejcem,pomoc při výběru zboží,rychlé provedení opravy

• neinformuje zákazníka o odeslání zboží, když to samé udělala PPL a pouze volal řidič jestli jsme doma,že za chvíli dorazí, byl problém

mohu doporučit

• o zadnych nevim

• Dobrá komunikace s obchodem.
    • Rychlé dodání zboží.

Doporučuji.

• Dobrá komunikace,rychlé dodání zboží.

Doporučuji.

Bohužel čím dál častější fenomén českých e-shopů. Zboží uvedeno "skladem" a po objednání se zjistí, že bylo poškozené nebo ho zrovna někdo koupil apod. a musí se počkat na další dodávku.

Reakce obchodu Havel nářadí.cz

Dobrý den.V tomto případě byl obal zboží opravdu poškozen.Byl naprasknutý a proto jsme si nedovolili zboží v tomto stavu zaslat zákazníkovi.Zákazník odmítl možnost pozdějšího termínu dodávky zboží.