• bezvadná komunikace mezi prodejcem a zákazníkem
    • nevím o žádných

osobně jsem velmi spokojena

• pohodlný nákup
    • sice jsem objednali troje šaty, ale k dispozici byly pouze jedny a na webu se nabízejí stále, když jsme se dotazovali, jestli nebudou později, že bychom počkali, bylo nám oznámeno, že nevíte jestli kdy ještě budou (viz. váš email)

ne až tak spolehlivé nabídky

Reakce obchodu Happy fashion

Dobrý den, děkuji za vaše hodnocení. Ano, je pravda, že vámi objednané šaty nebylo možné objednat. Na našich stránkách jsou stále zobrazeny a je možnost je objednat, ale pouze ve velikostech, které jsou u dodavatele momentálně k dispozici.

• příjemná komunikace, rychlost

• Levné věci
    • Velký výběr
    • Málo věcí skladem

S obchodem jsem spokojená
    Určitě můžu doporučit

• vztříctnost, ochota a široký výběr
    • neznám

vřele doporučuji, jsem velice spokojená a na tento obchod se budu i budouctnosti ráda obracet. Děkuji moc!

• pohotová komunikace,fér jednání

-pěkné zboží, rozumné ceny, aktivní přístup
    prodávajících
    -doporučuji

• široký výběr zboží suprová komunikace vstřícnost ochotnost poradit

široký výběr zboží suprová komunikace vstřícnost ochotnost poradit nízka cena

• Vstřícnost, ochota, komunikace!!
    • nevím o žádných!!

Vřele doporučuji všem, jak jsem psala, ochota, vstřícnost zkrátka super obchod, nemám jedinou výtku. Přeji, ať se daří a máte hoooooodně spokojených zákazníků :)

• předlednost

• kvalita materiálu

atraktivni zboží za přijatelnou cenu.velikost souhlasi a šaty dobře sedi. mužu jen doporucit

• velký výběr, objednávka rychle vyřízena

doporučuji, žádné problémy s dodáním, dodací lhůta kratší než je uvedena při zadání objednávky

• Dlouho trvá dodání zboží.

Reakce obchodu Happy fashion

Děkujeme za vaše hodnocení. Doba dodání je 2-3 týdny. Ano, pokud na šaty chvátáte, je to dlouho, ale tento druh zboží je ve většině obchodů na objednání, stejně tak i u nás. Přesto máme více než 100 položek skladem, které vám můžeme doručit do dvou dnů.

• cenová dostupnost,originální modely

dopuručuji

Reakce obchodu Happy fashion

Děkujeme za vaše hodnocení. Na dodací době se snažíme pracovat.

• Velký sortiment
    • přízniví cena
    • neoznačené zboží které je vyprodáno a není na skladě

Dobrá cena, doporučila jsem kamarádkám tento obchod. Dobrá komunikativnost s obchodem.

Reakce obchodu Happy fashion

Děkujeme za hodnocení a za vaše doporučení. Bohužel se někdy stane, že se zboží vyprodá a my ho včas nestáhneme z nabídky. Snažíme se být co nepružnější, takováhle věc se nám stane málokdy, ale přiznáváme, že stane. V takové situaci ale zákazníka co nejdříve informujeme a nabízíme alternativní řešení, jak se určitě stalo i ve vašem případě.
    Za Happy fashion - Marcela Krejčí

• Siroky sortiment s dobrymi cenami
    • Nenarazila jsem na zadne

Vyber byl veliky,objednavka byla velice prehledna a jasna a dodaci lhuta byl kratsi nez uvadite,tak se mi to libi a moc dekuji

• Dobrá přehlednost
    • dobré ceny
    • Dlouhá dodací lhůta

Zatím nevím jaký názor na obchod mám.. s rychlostí potvrzení objednávky a následně se zpracováním objednávky jsem byla spokojená, ale je to již 10 dní a není žádná zpráva jak objednávka pokračuje (není ve statusu odesláno).

• Skvělá,rychlá komunikace a servis.
    • Zatím o žádné nevim

Velmi příjemná spolupráce a pro mě zjištění že stále je ve službách a podnikání někdo kdo ví jak se ke svým zákazníkům chovat ! Skvělé!!!

Reakce obchodu Happy fashion

Děkuji za krásné hodnocení, jsem ráda, že jste spokojená. I nadále se budu snažit dělat pro své zákazníky to nejlepší :-)
    Za Happyfashion - Marcela Krejčí

• vynikající ceny
    • dlouhá doba dodání

- V tomto obchodě jsem si objednala šaty, kvůli nejnižší ceně na internetu
    - Tento nákup byl můj první takže o nějakých zkušenostech se momentálně nedá mluvit
    - už jsem tento obchod pár přátelům doporučila
    - proč ano? určitě za originální oblečení, které jinde není. a proč ne pokud na něco spěcháte máte smůlu doba dodání je opravdu velkým mínusem.

• osobní vyzvednutí, okamžité vyzkoušení a možnost si doopravdy zboží prohlédnout a před tím, než jej zaplatím
    • žádný..:)

jednoduše doporučuji...:)