• rýchle dodanie milá komunikácia veľký výber som spokojná

• Tovar, ceny, rychle dodanie, vyborna komunikacia, ceny uvedene aj v €
    • Neviem o ziadnej

• Rychlá komunikace

Velmi kvalitní e-schop , originální zboží , veliký výběr zboží, komunikace výborná, před 18 měsíci jsem si již kupovala kabelku a teď jsem si koupila dvě . Jsem velmi spokojená.

• Vše proběhlo naprosto v pořádku, nemám co vytknout.

Zboží bylo v pořádku a velmi rychle doručeno. Komunikace s obchodem výborná.

• Komunikace, kvalita zboží, cena
    • Žádná

Zboží dorazilo v domluveném termínu, řádně zabaleno. Kabelka MK je krásná, ještě hezčí než na fotkách. Obchod doporučuji všemi deseti.

• Komunikace obchodu.
    • Rychlost doručení zboží.
    • Objednání zboží u dodavatele, když není skladem.
    • Balení zboží.
    • Přehlednost stránek obchodu.

Obchod bych ohodnotila velice kladně. Nejlépe hodnotím komunikaci obchodu, zboží jsem objednávala o víkendu v pozdních odpoledních hodinách. Odpověď přišla okamžitě. Všechny otázky k objednaným hodinkám byli během pár minut zodpovězeny. Zboží bohužel nebylo skladem, což mě nemuselo vůbec znepokojovat. Zboží obchod ihned objednal u dodavatele. Podle informací obchodu dodací lhůta 5-10 dní pracovních dní. K mému údivu hodinky na poště již za 4 pracovní dny. Zboží pečlivě zabaleno, aby se nepoškodilo. S manuálem v češtině přímo od obchodu. Zboží originál, s vysačkama, nepoškozené a neotevřené balení. Přehlednost stránek obchodu, bez problému. Veškeré informace o mé objednávce v emailu, nemusela jsem pátrat kde je balík, kdy dorazí, atd. Obchodu nemám absolutně co vytknout, obchod bych doporučila úplně všem. Ještě sem se zde dočetla v komentářích negativně hodnotící poštovné, hodinky stály necelých 10000,- ale když mám tolik peněz na hodinky proč dělat tolika povyku kvůli 100,- za poštovné?

• Super komunikace
    • krasne zbozi, urcite se vratim
    • Nema, jsou super

• rychlost, výborná komunikace obchodu, kvalita zboží

Rychlé jednání, kvalitní výrobek za dobrou cenu.

• důvěryhodný

Rychlé dodání. Dobře zabaleno. Kabelka úžasná.

• mají zboží, které se ne vždy dá pořídit v kamenných obchodech
    • výrazně levnější zboží než v kamenných obchodech
    • dodržení dodací lhůty

Objednala jsem si kabelku u které bylo napsáno doručení do 10 dní a kabelka mi dorazila 9. den od objednání. Takže jsem sice byla netrpělivá, ale předem jsem věděla jak dlouho si budu muset počkat. Kabelka dorazila zabalená v bublinkové fólii v krabici a během přepravy se ji nic nestalo.

• Super komunikace, ve všem mi vyšli vstříc. Dokázali nemožné

Rozhodne doporučuji ! Jen Škoda poštovného.

• výborná komunikace přes e-maily
    • kabelka přišla pečlivě zabalená
    • do tohoto e-shopu se ráda vracím

V tomto obchodě jsem nakupovala i v minulosti a pokaždé jsem byla spokojená.

Nakupovala som v obchode prvý krát a bola som veľmi spokojná. , Objednávka bola rýchlo vybavená, výborná komunikácia a rady, ktoré mi pomohli pri výbere veľkosti. Super obchod nakúpim aj inokedy u nich

• Kabelka je krásná, snad ještě hezčí než na obrázku
    • Opravdu perfektně zabalená
    • Dorazila za 9 dní. Jelikož při objednání avizovaná doba dodání 5-10 dní vše v pořádku.
    • Komunikace obchodu v pořádku.
    • Očekávala jsem, že kabelka Kors bude mít dust bag, mají ho už i levnější kabelky. I v recenzích kupující psali, že ho dostali. Škoda, jinak bych dávala 100 %.

Reakce obchodu Hanymany

Dobrý den, děkujeme za recenzi, těší nás Vaše spokojenost s nákupem na Hanymany.cz. "Dust bag" je u Vaší kabelky uložen ve středové zipové kapse. Přejeme krásný den! Hanymany.cz

• Rychlé dodání, spolehlivé, perfektně zabalené

• Ochota, spolehlivost, okamžitá reakce