• Rychlost a dodání objednaného zboží s rozvozem k zákazníkovi - Brno a okolí

• Dobré ceny, komunikativnost

Nakupuji zde již několikátý rok a zatím vždy spokojenost, nemám důvod měnit

O.K.

• kvalitní pochoutka (darek zdarma)

Skvělý obchod - ochota, rychlost, kvalita + bonusové vzorky:) Děkuji a doporučuji!

Velký výběr,dobré ceny,rychlé dodání !

Super obchod
    přehled
    dobré ceny

• Super a rychla doprava

• neuvěřitelná rychlost
    • ke granulím pamlsek jako dáreček

super jako vždy, objednávám granule každý měsíc, vždycky za 2 dny je mám doma, což je úplně super rychlost.

V obchodě již nakupuji několikátý rok k naprosté spokojenosti. Obchod se specializuje především na krmiva pro psy a kočky. Ceny jsou celkem rozumné, vždy přidají kapsičku či dárek jako pamlsek, ale i celková komunikace je v pohodě. Ale i základní sortiment dalšího chovatelského vybavení mají. Pro mne i výhoda, že bydlíme nedaleko a vyzvedávám si zboží osobně. Paní příjemná a milá.

Velký výběr,dobré ceny,rychlé dodání !

• Dosud spokojenost. Kupuji vždy 20kg jídla a dostával jsem drobný dárek. Tak jsem se při poslední objednávce rozhodl nakoupit také mrkvové vločky, ale když přišly, byly prolezlé moučnými červy. Nahlásil jsem problém a zatím jsem nedostal reakci. Pevně věřím, že to firma při příští objednávce vyřeší.

• komunikace
    • klasické - zboží skladem není skladem

Objednané odpočívadlo deklarováno jako skladem. Po objednávce jsem obdržel info, že odpočívadla nejsou ani u dodavatele. Souhlasil jsem s odložením do doby, než budou. Po třech týdnech dorazila informace, že odpočívadla sice budou, ale v jiné barvě. Po dohodě byla objednávka zrušena.

Reakce obchodu haffi.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci - nicméně poopravíme - u zboží nebylo napsáno, že je SKLADEM, nicméně: "Dostupnost - na dotaz". To rozhodně neznamená, že je produkt skladem.... Ihned jsme Vám psali (aniž byste se sám dotázal), zda chcete čekat, že odpočívadla nejsou a budou až po novém roce. Po novém roce jsme Vám pak hned psali, že dodavatel odpočívadla sice naskladnil, ale bohužel jen v jiné barvě. Víc bohužel udělat nemůžeme. HAFFI.CZ

Vše v pořádku. Sice neměli požadované množství na skladě, ale obratem mě informovali, tak jsem poopravila objednávku. Jsem s obchodem spokojená.

• Neuveritelna rychlost

• Rozvoz po Brně zdarma
    • Ochota a vstřícnost personálu

Bezproblémový obchod

• Neuveritelna rychlost

Od jinud uz neobjednavam, naprosta spokojenost, jako vzdy :)

Nakupujeme zde pravidelně už několik let a jsme maximálně spokojení.

• Rychlé dodání, krmivo Essential u tohoto obchodu vyjde nejlevněji.