• Rychlost vyřízení

Reakce obchodu Habeo

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste s naším internetový obchodem spokojena. Těšíme se na další nákup. Hezký den!

• Velmi rychlé dodání

Reakce obchodu Habeo

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi! Jsme velmi rádi, že jste spokojená. Těšíme se na další nákup. Hezký den!

• Vstřícnost

Vše ok, ihned řeší problém s dostupností, budu se vracet

Reakce obchodu Habeo

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste s námi spokojen. Těšíme se na další nákup. Hezký den!

Naprostá spokojenost. Dobrá komunikace.

• Dobré ceny
    • Velký výběr
    • Ochota při komunikaci

Reakce obchodu Habeo

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste s námi spokojená. Těšíme se na další nákup. Hezký den!

Chovatelské potřeby a krmiva za rozumné ceny

Reakce obchodu Habeo

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi! Máme radost, že jste spokojená. Těšíme se na další nákup. Hezký den!

Rychlost dodání a bezpečnè zabaleno.

Reakce obchodu Habeo

Přehlednost, dobrá komunikace, rychlé dodání

Reakce obchodu Habeo

Velký výběr z pohodlí domova a rychlé dodání

Dobré ceny. Rychlé dodání.

• Okamžitá reakce a rychlé odeslání
    • Nevtiravá komunikace

• Rychle a spolehlivě
    • Nelze hradit na dobírku

Objednáno a rychle dodáno.

Reakce obchodu Habeo

Měl jste objednávku na vyzvednutí v Alzaboxu. Platbu dobírkou u Alza a Wedo boxů opravdu neumožňujeme a to z toho důvodu, jelikož žádný box Vám nevezme hotovost. Do boxu poslat na dobírku znamená, že ji stejně budete muset uhradit převodem, jen malé procento má k dispozici platbu kartou. Ze začátku, když jsme platbu dobírkou měli povolenou se nám množily stížnosti zákazníků, že jim balíček nejde vyzvednout nebo čekají dlouho než platba proběhne.

Navíc se nám začaly balíčky vracet jako nevyzvednuté. Z toho důvodu jsme se rozhodli u boxů platbu dobírkou zakázat. Pokud si zboží objednáváte s tím, že si jej opravdu v boxu chcete vyzvednout, tak nevidím problém v tom uhradit objednávku hned a ne že jej zaplatím o tři dny později s doběrečným o 40 Kč dráž. Už to nedává logiku.

k úplné spokojenosti

• Na druhý pokus dodání za dva dny.

• Pěkný e-shop, velký výběr zboží, hezké webové stránky a ochotní prodávající

Jsem velmi spokojená s obchodem - mluvila jsem i telefonicky s milou paní z obchodu a ochotně se mi snažila poslat rychleji zboží, které jsem nutně potřebovala

• Příznivé ceny , rychlé dodání

žádná

• rychlé jednání

Super rychlé. Dobře zabaleno.

Perfektni komunikace

• Dobre doporucuji