• Evidentní vánoční podraz. Telefony bez DPH. Provozovatel zapíná jen před Vánoci. Nekupovat

• Skvělé ceny.
    • Rychlé vyřízení a doručení.

Vždy jsem poněkud skeptický k malým e-shopům, se kterými nemám zkušenost a které nabízejí zboží za hodně zajímavé ceny.
    H-market jsem si trochu prolustroval a poté tu k velké spokojeně nakoupil.
    Jsem dalším z těch kteří mohou obchod doporučit.

• Nejlepší ceny
    • Prodejce velmi příjemný a ochotný
    • Možnost osobního odběru
    • CZ distribuce

Nejnižší ceny a hlavně CZ distribuce.
    Kupován S 21 fe 5g,po domluvě s pánem osobní vyzvednutí,faktura samozřejmostí.
    Velmi příjemný a ochotný prodejce.
    100% doporučuji.

• komunikace a ochota

Zaujala mě nízká cena. Po komunikaci s prodejcem, kdy jsem si ověřil záruku a CZ distribuci, jsem si zboží objednal a osobně vyzvedl. Telefon Samsung S21 FE 5G byl nový a v originálně zapečetěné krabičce. Komunikace i ochota obchodu byla za mě v naprostém v pořádku.

• Rychlá domluva
    • Zboží opravdu skladem
    • Skvělá cena

Po telefonu pohodová a rychlá domluva. Zboží dodáno dle dohody a v pořádku.

• Bezkonkurenční cena
    • Perfektní komunikace

Doporučuji!!
    Cena byla až téměř podezřelá, ale vše proběhlo tak jak má bez nejmenších výhrad. Prodejce velmi solidní a ochotný.
    Maximální spokojenost.

• Spokojenost
    • Kvalita

Doporučuji!

• české telefony
    • poptávaný model byl opravdu skladem
    • individuální možnost dopravy
    • super cena
    • malý výběr
    • žádné příslušenství

Vše proběhlo jak mělo a dle představ, obchod doporučuji. Velmi solidní jednání a velká ochota. Jsem velmi spokojen.

• Skutečně oficiální česká distribuce
    • zboží bylo opravdu skladem
    • telefon dorazil druhý den
    • nedošla fa v balení, ale elektronicky do 2dnů
    • to co telefonicky bylo potvrzeno, bylo i dodáno
    • s e-shopem jsem velmi spokojený

bohužel strašně malý sortiment zboží a žádné příslušenství
    dlouho jsem se do eshopu nemohl dovolat

• Ochota
    • Levne ceny
    • Eshop pouze s mobily, nelze dokoupit navic prislusenstvi.

Jsem mile prekvapena :) Paradni pristup, super ceny..

• CZ distribuce!
    • Skvělá komunikace
    • Rychlost doručení
    • Pravdivé informace
    • Žádné

Kupoval jsem si iPhone 7 a byl fakt nový a CZ distribuce. Doporučuji!

• výborná komunikace
    • dobře zabalené zboží
    • profesionalita
    • spolehlivost
    • individuální přístup
    • CZ distribuce

S panem Havelkou je radost komunikovat, je pečlivý a spolehlivý a rádi se k němu budeme vracet. Nebojte se i přes nízkou cenu, opravdu jde o českou distribuci. Zboží přišlo perfektně zabalené. Vřele *D*O*P*O*R*U*Č*U*J*I*

• rychlost dodání
    • komunikace s obchodem

Koupili jsme telefon Samsung Galaxy A5 2017. Rozhodovala velmi zajímavá cena ,ale hlavně velmi dobré recenze od ostatních nakupujících. Komunikace s obchodem velmi dobrá. Potřebovala jsem telefon doručit rychle ( byl to dárek k narozeninám ) a to se díky panu Havelkovi podařilo. Doručení přes ČP - bez problémů . Obchod doporučuji .

• výborné ceny cz/sk distribucí
    • výborná komunikace
    • rychlost dodání
    • snad jen škoda menšího sortimentu

Musím se s Vámi podělit o nákup v tomto obchodě. Mnozí obchodníci by si měli vzít příklad .
    Dlouho jsem hledal telefon Samsung Galaxy S7 edge CZ/SK distribuce za přijatelnou cenu až jsem náhodou narazil na tento obchod. Přečetl jsem si recenze na něj a rozhodl se, že telefon od nich objednám.Jelikož jsem od přírody trošku nedůvěřivý, tak jsem vzal telefon a kolem 15té hodiny v pátek volal jsem panu Havelkovi. Už jsem byl překvapen super přístupem jaky měl, když jsem žádal o zaslání IMEI telefonu kvůli ověření jestli to není šedý dovoz.Bez problémů mi zaslal IMEI obratem.Dohodli jsem se, že až si to ověřím, tak ať zavolám zpět a že mi ho může hned poslat.Telefon jsem měl na Samsungu ověřený během 5ti minut a tak jsem volal zpět panu Havelkovi,který přislíbil, že ho ještě dnes pošle.Asi po hodině přišlo potvrzení o podání zásilky s číslem na on-line sledování. Jelikož jsem z malého města, tak jsem počítal s dodáním až v pondělí.Jaké bylo překvapení, když mi dnes(sobotu) ráno volali z pošty, že mě vezou baliček(pan Havelka to poslal expresně). Kolem půl jedenácté zazvonil pošťák se zásilkou. Zabalené to bylo parádně...telefon v original krabičce,nerozdělaný obalený bublinkovou folii, která spolu s telefonem vložena do o něco větší kartonové krabičky a řádně vše zalepeno. Po rozbaleni vše v pořádku,IMEI souhlasil s tím poslaným, telefon krasnej.....no prostě paráda.

A třešnička na dortu? Kolem jedenácté hodiny mi píše pan Havelka, jestli vše dorazilo v pořádku a že mi přeje Ať mi telefon dlouho dobře slouží.

Co dodat? Vřele Vám všem doporučuji nákup v tomto obchodě a ještě jednou...děkuji pane Havelka.Bylo mi potěšením s Vámi obchodovat.Takový přistup jsem ještě nezažil za mě nakupováni na internetu

• Neni co

Vše dopadlo tak jak jsme se domluvili. Výborná komunikace. Doporučuji.

• Velmi dobrá cena
    • originální cz zboží se zárukou
    • rychlé jednání

Nákup mobilního telefonu Samsung galaxy s 7 edge,byl naprosto bezproblémový,obětavý přístup,rychlost dodání a hlavně příznivá cena.Všem,kteří váhají,kde zakoupit tento telefon,doporučuji zakoupit zde.Těším se na další nákup.

• Serioznost, rychlost dodání, pravdivost informací a vynikající cena.
    • Žádné

Ve čtvrtek jsem objednal S7 Edge, v pátek byl odeslán, v pondělí byl na poště a dnes jsem ho vyzvedl a popravdě s malou dušičkou v těle volal na Samsung, zda pochází opravdu z deklarované CZ/SK distribuce. A ano, pochází! Cena tedy úžasná, dodání bleskové a informace pravdivé. Mimochodem, okamžitě po objednání se stav na webových stránkách obchodu změnil na "momentálně není na skladě" což svědčí o velké serioznosti obchodu, neboť z praxe vím, že často si s tím prodejci nelámou hlavu a nabízí hlava nehlava.
    A nenechte se odradit poněkud netypickou nabídkou e-shopu. Nabízí jen omezený počet typů výrobků, ovšem za unikátní ceny.

• Neuvěřitelně ochotný a vstřícný prodejce, nejlepší cena za CZ/SK verzi telefonu, možnost ověření IMEI u Samsungu před koupí, nadstandardní komunikace prodejce se zákazníkem, telefon opravdu skladem, jeden den objednání druhý den doručení

V tomto obchodě jsem si koupil Samsung S7 Edge. Zpočátku jsem měl trochu obavy. Cena byla výrazně nižší než v jiných obchodech a obchod sám je spíše menší a málo známý. Obavy se začaly rozplývat po prvním telefonátu s prodejcem. Vše mi bylo detailně vysvětleno. Následně mi bylo zasláno IMEI k ověření. Zavolal jsem na info linku Samsungu, kde mi bylo potvrzeno, že se jedná o CZ/SK distribuci, kterou mohu v případě poruchy odeslat do oficiálního servisu Samsungu. Po dalším tel. hovoru s prodejcem v kterém jsem byl ujištěn, že telefon bude doručen následující den, jsem telefon objednal. Následovala zpráva o odeslání zásilky. Večer mi přišel email se sledovacím číslem zásilky a s prosbou o zaslání informace o doručení zásilky. Druhý den byl telefon opravdu doručen. Byl zcela nový, originálně zabalený s veškerým příslušenstvím. Telefon funguje jak má a jsem moc spokojený.
    Vím, že tento obchod může na první pohled vzbuzovat nedůvěru, ale dejte mu šanci a věřím, že budete stejně spokojeni jako já.