• Rychle doručení
    • Po přihlášení a registraci mi to nabídlo stejně výrobky za vyšší cenu.

• Celkem drahe zboží,kupony na 15% nešlo uplatnit na zboží od mamadomishy takze kupon k nicemu. Doprava zdarma az nad 2000kc nema snad zadny eshop nuti vas tak kupovat kraviny

Reakce obchodu Grizly

v případě potíží s dárkovým kuponem nebo se slevovým poukazem nás neváhejte kontaktovat na zákaznické lince na čísle: 725 473 077, rádi vám poradíme a pomůžeme.

Tereza z Grizly

• 5.12. objednáno a zaplaceno, 8.12. info o tom, že zboží míří na výdejní místo. Pauza a v pondělí 11.12. přišla výzva, že mám poslední možnost vyzvednutí. Vím, že je náročné období, ale žádná SMS s informací, že je připraveno k vyzvednutí, mi nedorazila. Osobně jsem vyzvedávala ve skladu Grizly.
    • Před touto objednávkou jsem provedla ještě jednu objednávku s dodáním na vaši prodejnu v Omeze. Přijela jsem si zboží vyzvednout a ještě si chtěla dokoupit 1ks zboží s akční cenou, kterou jste avizovali v eshopu. Bylo mi sděleno, že cena na eshopu je jiná, než v kamenné prodejně ačkoli jste jedna "rodina" (chápu, náklady spojené s nájmem v Omeze a prodávající). Škoda, že zákazník, aby si tedy dopřál výhodnější cenu za zboží, které nabízíte, musel tvořit objednávku v eshopu a zároveň čučel na zboží v regálu za vyšší cenu. A následně se znovu trmácel do prodejny nebo do skladu. Což mi přijde jako u podnikové prodejny škoda, zvlášť když si pro zboží jede zákazník sám a ještě dopředu ho zaplatí. A ještě jedna drobnost, zboží objednané na prodejnu bylo připravené k odběru bleskově, oproti zvolenému odběru v centrálním skladu, to trvalo od 5.12. - 11.12. (neboť jsem neobdržela upozornění, že je připraveno).

• Vysoká cena

Rychlé vyřízení objednávky

• obrovské množství produktů
    • hodně rychle/často se tam houpou ceny

kdyby byly ceny stabilnější působilo by to celkově důvěryhodněji.

• zajímavý sortiment, velký výběr
    • vyšší ceny

• dobrý sortiment
    • při reklamaci ceny nereagují

Při posledním nákupu se mi stalo, že po přidání zboží do košíku se mi načetla vyšší cena, než byla uvedena u zboží. Nevšiml jsem si toho a když jsem zpětně to chtěl řešit, tak nereagují.

• Ořechy přišly s téměř prošlou minimální trvanlivostí.
    • Ceny neodpovídají kvalitě.

• široký sortiment
    • vyšší ceny než u jiného shopu
    • obtěžující reklama - spam - každý den chodí email - ZRUŠENO
    • nizká kvalita produktů - viz. text

na tomto shopu jsem kupoval před rokem Ty samé produkty, když porovnám kvalitu produktů, tak ta šla razantně dolů, asi chtějí šetřit a nakupují jinde. Někdy i polovina jader v balení rozlámaná :( v semínkách jsou i semínka nedozrálé

• Velký výběr, výhodná balení, zajímavé akce
    • Vyšší cena