• možnost osobního vyzvednutí

• VÍBONÁ KOMUNIKACE

Reakce obchodu Grip-Baterie

Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme Vám spokojenosti se zakoupeným zbožím. S pozdravem Grip-baterie.cz

• Dobrá domluva, zboží měli rychleji než bylo na webu.

Reakce obchodu Grip-Baterie

Velký výběr zboží,přijatelné ceny,rychlost dodání zboží,maximální spokojenost

Reakce obchodu Grip-Baterie

Dobré ceny a rychlá dodávka.

• Nákup zdomova
    • Nevím

Rychlé dodání žboží,dobrá cena.

• výhodné ceny

doporučuji ostatním

• Rychlá dodací lhůta

Reakce obchodu Grip-Baterie

Blesková rychlost dodání.Byl to první nákup v tomhle obchodě.Zboží v pořádku přesně,jak jsem chtěl.Určitě doporučuju :-)

Reakce obchodu Grip-Baterie

Nechce se mi ani věřit, že v marasmu české současnoti něco funguje tak rychle a promptně. Neuvěřitelné, ale takovou mám s touto firmou osobní zkušenost. Držím palce.

Reakce obchodu Grip-Baterie

Děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jsme získali Vaší důvěryhodnost. Hezký den Vám přejeme, s pozdravem, Grip-baterie.cz.

• rychlost a dobré ceny

Doporučuji.

• Hlavně cenové a rychlé

Cenově super a rychlé

• Cena a rychlost.

Reakce obchodu Grip-Baterie

• Pohodlný nákup z domova a rychlá dodací lhůta.
    • Neznám

Reakce obchodu Grip-Baterie

• Velmi rychlé dodání - objednali jsme v neděli s tím, že zboží bude až k dostání ve středu a ve středu už jsme ho měli doma:)

Reakce obchodu Grip-Baterie

• Perfektní domluva, zboží nebylo na skladě, jakmile dorazilo, ihned posílali...

Naprostá spokojenost, perfektní domluva. Doporučuji...

• Dobrá cena
    • zboží skladem
    • Zatím o žádných nevím

Zboží na skladě,dobrá komunikace,rychlé vyřízení objednávky.určitě všem doporučuji!

Reakce obchodu Grip-Baterie

Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme Vám spokojenosti se zakoupeným zbožím a těšíme se na další Vaše nákupy. S pozdravem Grip-baterie.cz

• Rychle jednani, doprava

• rychlost sortiment