• Spolehlivost

• Nejnižší cena (Millefiori aroma oleje)
    • Komunikace e-shopu
    • Slevový kód na další nákup - přiložen v balíku
    • Dlouhá doba dodání u zboží skladem zaplaceného předem

Obchod uvádí zboží skladem a dodání do 2-3 dnů od zaplacení (dneska už taková klasika) nicméně mnou objednané zboží (Millefiori aroma oleje 4ks) ze 7.11. uváděli skladem, zaplatil jsem předem kartou a zboží mi dorazilo dnes 23.11., když bych na zboží nespěchal(dárek k narozeninám) tak je mi to asi jedno protože na druhou stranu měli nejlepší cenu na trhu, ale když bych věděl, že dorazí za dva týdny objednám jinde a o pár kaček dráž.

Na můj informativní e-mail odpověděli tentýž den a ještě mi i volali (s tím, že se někde něco popletlo mezi sklady - podle mě prostě objednali od distributora protože to není jejich primární zboží)

• Skvělý servis - prodejce mi vše dokonale vysvětlil a zasvětil mě do základů grilování :)
    • Parádní výběr masa na gril
    • Ohromný výběr doplňků a koření

Reakce obchodu Grilcentrum.cz

Díky za pochvalu, rádi Vás v naší prodejně znovu uvidíme.

• raději bez komentáře!

• rychlý, spolehlivý servis a perfektní komunikace.

Vše naprosto perfektní.

Rychlé a vstřícné jednání při přesměrování objednávky z Modřanské prodejny do Vysočan.

Žádná komunikace, dlouhá doba dodání i přes zaplacení předem.

• Kompletní nabídka grilů WEBER včetně bohatého příslušenství
    • Bohužel se neposlali email ani zprávu, že objednávku je k vyzvednutí

Bez problému - rychlé vyřízení, možnost osobního odběru.

• Velký výběr, rychlá dodavka

Jsem velmi spokojen s dodávkou i zbozim

• Hodně věcí skladem, podrobné info k produktům

• rychlost a přesnost

Objednávka splněna včas a přesně

• sortiment, ceny a rychlé dodání

• V blízkosti MHD

Doporučuji, rychlé jednání i vzorná ochota prodavačky

Po dohodě s obchodem jsme objednávku zrušili, ale s tím, že se přijedeme osobně podívat.

• Nákup před 9dny na grilcentrum.cz, ihned zaplaceno, do dnešního dne žádná reakce na mnou odeslaný email, ohledně stavu objednávky. Uvádějí 2-3pracovní dny od zaplacení. Zboží mají uvedeno skladem, tak nevím kde je problém, ale do dnešního dne není na ceste na mou adresu.

Tovar mi bol doručený nekompletný. V tovare mi chýbala mi jedna položka a pri reklamácii obchod chcel aby som si ešte niečo objednal zem mi ju tam pribalí, Tým pádom by som mal zasa platiť dopravu, co nebola lacná položka. A ešte som mal jednu položku zamenenú.

• ryxlost, presnost, ustretovost

velmi spokojny, weber ako taky best kvalita, ale predrazeny :( ale ak uz je doma, potom je to naozaj pohoda... mam Q2000, plny polrost, pizza 36cm kamen, rotigril a fantasticke spiz ihly... ako celok je to absulutna bomba ;)