• Rozumné ceny a kvalitní origo zboží

Skvělý obchod

• Perfektní ceny a přehled
    • Při odeslání zboží z obchodu by stačila menší zpráva , že zboží je na cestě.

Mohu pouze doporučit.

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

po odeslání zboží chodí automaticky informační e-mail.
    Je možné , že dorazil do spamu.

• Přehlednost Webových stránek
    • Přijatelné ceny
    • Možnost osobního vyzvednutí na odběrných místech Zásilkovna , Heuréka Point a Uloženka.
    • Delší dodací lhůty

V obchodě nakupuji pouze Elektronické cigarety a jejich současti.

Vše v pořádku,komunikace perfektní.Nemám co vytknout.

• nemožnost nakoupit v kamenném obchodě.byly zrušeny

ok

Jsem spokojená jelikož vše přišlo rychle a v pořádku.

• rychlé dodání,příznivá cena.
    • objednala jsem naušnice z chir.oceli kruhy,přišli oválky,přesto,že v nabídce mají jasně u tohoto produktu kruhy.

neobjednávala jsem poprvé a určitě ne naposled,jen by si měli v nabídce udělat pořádek,aby přišlo přesně to zboží,které si zákazník objedná.

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

Náušnice jsou 100% stejné jaké byly objednány , ze zobrazené fotky je patrné , že se o kruh nejedná , bohužel výrobce má v popisu kruh , za tuto chybu se omlouváme.Možnost výměny zboží je 14 dní , lze to vyřešit touto cestou v případě nespokojenosti.
    S pozdravem Grandsperky.cz

• žádné nejsou
    • Doprava , přehled , komunikace , celkový přístup , po objednání zboží zboží vůbec nejpříjde

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

Zákazníkovi bylo telefonicky sděleno , kdy bude zboží odesláno , poté byl ještě zaslán informační e-mail o odeslání , načež bohužel zákazník udělil negativní komentář s tím , že jsme nic neposlali . Ještě jsme prověřovali , zda nenastal problém ze strany České pošty , dle jejich informací byla zásilka po nezastižení umístěna na pobočce ČP od 18.6.2014. Nevíme , kde se stala chyba , pravděpodobně by bylo rozumnější , aby nás zákazník informoval o tom , že stále nic neobdržel a mohli bychom tento problém vyřešit tak , aby obě strany byly spokojené.Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti i když si nejsme vědomi žádné chyby.

• nemá

pohodlné, rychlé

• velký výběr
    • kvalitní věci
    • velmi dobrá cena
    • nemá

Přívěsek k náramku socha svobody jsem nemohla nikde sehnat, až v tomto obchodě.
    Díky ochotnému a profesionálnímu jednání mám přívěsek již doma. Doporučuji tento obchod, má velký výběr krásných a poměrně levných věcí.

• nejlepší cena daného zboží
    • -

• levné šperky
    • komunikace
    • i když grand šperky píší dodací lhůtu 2 dny, zásilka mi přišla za 7 dní
    • na stránkách psali, že náramek, který jsem objednala je z chirurgické oceli, ale ve skutečnosti je z nerezu
    • při objednávání jsem zadala, platba převodem, přišel mi mail s potvrzením objednávky, ale údaje o tom kam mám peníze poslat mi nic nepřišlo a po kontaktu se správcem mi bylo řečeno, že to byla asi chyba

Tento obchod, bych úplně nezavrhovala, když už si něco objednáte tam čekejte delší dobu než píší na stránkách a zadejte si dobírku. Ale komunikaci musím pochválit, u většině kontaktů na internetových obchodech, telefony ani nezvedají. Tady se mi pán omluvil a nakonec vše dobře dopadlo.

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

Dobrý den, dodací lhůta byla bohužel delší z důvodu nedodržení dodávky výrobcem a prodlevou v převodu peněz , za tuhle prodlevu se omlouváme.Náramek je dle výrobce z chirurgické oceli třídy 316L což je nerezová ocel , tudíž nerozumíme kde je v tomto případě problém.E-mailový automat zasílá platební údaje s určitým zpožděním , pokud nedorazil je možné , že se někde stala chyba ( dorazil do spamu a podobně ) , nicméně pro rychlou platbu lze použít platební brány Gopay , kde platba proběhne okamžitě.
    S pozdravem team Grandsperky.cz

Dostupnost ve dnech uvedená na webu neodpovídá, to byl také důvod zrušení objednávky.
    Ještě teď /25.12.2013/ tam mají napsáno 4.dny, a mě do mailu psali že zboží bude až koncem ledna.

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

Dobrý den, v nabídce našeho e-shopu je cca 15 000 produktů od více než 40-ti značek a tudíž není možné , obzvlášťě před Vánoci , zajistit 100% přesnou dostupnost jednotlivých produktů - bohužel ani samotní dodavatelé/výrobci , tuto informaci neaktualizují tak často , jak by bylo potřeba.Ještě tentýž den , jsme zákazníka informovali o nedostupnosti s možností vybrat jiný produkt - domníváme se , jelikož se jednalo o piercing v ceně 149Kč , že v případě nutnosti mít tuto objednávku do Vánoc , by bylo možné vybrat jiný typ .Následně proběhla mailová komunikace ohledně pozdějšího dodání ( v lednu ) , nicméně nakonec byla objednávka stornována ze strany zákazníka.Litujeme , že jsme nemohli zákazníkovi vyhovět ale bohužel nebylo to v našich silách.S pozdravem team Grandsperky.cz

• Nekomunikuje se zákazníkem!!

Nedoporučuji, špatna komunikace.

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

vzhledem k informaci ve Vaší objednávce: " pouze při dodání do Vánoc " by Vám měl dorazit mail ohledně nedostupnosti a následném stornu objednávky.
    Pokud se tak nestalo , tak se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti.
    S pozdravem team Grandstyl.cz

• Ochota, rychlost, spolehlivost a nizke postovne

Vrele doporucuji