• obchod bez problémů

objednané zboží dorazilo, neměli jsme problém

vše v pořádku

• -v nabídce je zbytečně zboží, které se už dávno nevyrábí
    • -nulová komunikace se zákazníkem
    • -příšerná dodací lhůta u zboží uvedeného skladem

Objednala jsem zde podruhé, poprvé loni vše v pořádku, nyní od 17.4.2015 nemám ani zboží (vše uvedeno skladem) ani slovo vyjádření, co se děje s mou objednávkou (dotaz z 28.4.2015). Vtipné je, že žádost o vyplnění dotazníku přišla úplně nejdřív. Obchod nedoporučuji, na zboží už jsem rezignovala, ještě štěstí, že jsem neplatila nic předem.

• Za 14 dní jsem nedostal objednané zboží určené k vánocům a je 23.12 večer tak dárek vnoučatům nebude.

Reakce obchodu grafoservis-shop.cz

Bohužel i toto je obraz dnešní doby. Bezohledné lhaní a pošpiňování a jestli kritika, tak na Českou poštu.

Pán objedná, za pár dní zaplatí, zboží je odesláno, pán není zastižen, ale za vše může ten zlý eshop ???

Jestli tedy dárek vnoučatům nebude, jak pán píše, tak leda jeho zaviněním, že není schopen se dohodnout se svým doručovatelem, kdy bude doma a nebo si zajít na poštu, když nebyl zastižen.

23.12.2014 Doručování zásilky.
    22.12.2014 Příprava zásilky pro opakované doručení.
    19.12.2014 SMS zpráva adresátovi - neúspěšný pokus o doručení a uložení zásilky.
    19.12.2014 Uložení zásilky - adresát nezastižen.
    19.12.2014 SMS zpráva adresátovi - termín doručení zásilky.
    19.12.2014 Doručování zásilky v rámci odpoledního doručování.
    19.12.2014 Příprava zásilky k doručení.
    18.12.2014 Přeprava zásilky k dodací poště.
    18.12.2014 Výstup zásilky z SPU.
    18.12.2014 Vstup zásilky na SPU.
    17.12.2014 Podání zásilky.

• Strasna komunikace...z potvrzovacich emailu se nic nedovite.uvedeny mobil na webu je nefunkcni a na maily nikdo neodpovida a kdyz jsem je kontaktovala primo pres jejich web,ze chci vedet kdy odeslou objednavku,tak mi ji obratem zrusili a napsali ze vraci penize...cert vi zda se jich nekdy dockam!nejhorsi zkusenost...objednala jsem 30.listopadu a do 13.12. Zbozi nebyli schopni odeslat!
    • Tomuto shopu se vyhnete obloukem!

Nejhorsi eshop jaky jsem kdy vyzkousela!

• Rychlé dodání zboží.

Nákup byl naprosto v pořádku, vyřízen velmi rychle. Byla jsem spokojená.

• zbozi z dovozu voni dele
    • postovne ponekud drahe

dobry nakup

• Špatná zpětná vazba na objednavatele.Zákazník se nedozví jestli bylo zboží předáno doručovací službě.

Dne 25.3 jsem udělal objenávku pod č.4110003148 dozvěděl jsem se zě zboží není skladem, ale nic víc. Protože jsem potřeboval autíčko jako dárek poslal jsem mail aby bylo posláno nějaké podobné.Toto zůstalo bez odpovědi a tak jsem 1.4 objednal ještě jedno pod č.obj.4110003150 u kterého bylo, že skladem je.Do dneška nevím jestli je zboží na poště, prostě "objednávka se vyřizuje". Mám zkušenosti z různými internetovými obchody, ale tenhle je zdaleka nejhorší.

Doporučuji, spolehlivost a rychlost dodání, skvělá komunikace.Jsem spokojená s výrobkem, přesně jak bylo na obrázku

Spongebob je si podobný jako v pohádce a je šitý ne lepený jako u ostatních firem. Jen mi přišel z jedné strany lehce rozpáraný což se dá napravit ale určitě doporučuji

Reakce obchodu grafoservis-shop.cz

velice se Vám omlouváme, je možné, že k poškození došlo při přepravě. Jen je škoda, že jste nás nekontaktovala a o problému se dozvídáme až zde. Mohli jsme problém vyřešit k Vaší spokojenosti.
    Děkujeme Vám za Vaší přízeň a ještě jednou se Vám velice omlouváme.

team Grafoservis

Bezproblémový nákup.Doporučuji.

kvalitní
    rychlí
    super komunikace

• Zboží mi přijelo dvakrát (PPL, Česká pošta) :-)

• Nabízí zboží,které jsme nikde jinde nemohli sehnat

I jinde nedostupné zboží za dobré ceny,rychlé jednání a promtní doručení zásilky

Doporučuji, zboží bylo okamžitě doručeno

• tovar ktorý nikde inde som nenašla
    • neviem

len doporučujem