• Obchod slibuje knihy zdarma (z nabídky) v hodnotě objednávky, bohužel toto není možné. Lze objednat pouze omezené množství.

Knihy přišly pomačkané, špinavé ořízky, přitom balení bylo v pořádku. Dříve jsem ráda občas nakoupila, po téhle zkušenosti už ne.

Katastrofalni doprava a zabaleni. Rozbaleny balik fakt nechcete...

• Bohužel velmi dlouhá doba dodání. Čekala jsem měsíc, než zboží dorazilo. :(

Nic nepřišlo

• Vybraná kniha je skvělá, bohužel “obsluha” při vyzvednutí strašná.

• Špatná domluva

Objednané zboží nedorazilo a už mi knihu prosím neposílejte.
    Již jsem ji zakoupila v kamenném obchodě.

• firma není ani schopna mě informovat o tom, že knihu stále nemá na skladě.

je to neseriózní jednání

• Slibovani terminu, nedodrzeni terminu ani dlouho po te. Cekani pres mesic. V jinych prodejnach kniha skladem.

• Po 8 dnech furt nic nepřišlo

Reakce obchodu Grada.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale měli jsme, bohužel, od 3. ledna do včerejšího dne inventuru a nebylo tak možné ze skladu expedovat zboží. Objednávky začínají odcházet dnes, takže věřím, že Vám kniha dorazí již velmi brzy.

• Odmítli mi zrušit objednávku, nevrátili mi peníze, nekomunikují, co je tohle za obchod? Určitě nedoporučuji!!

Zboží jsem objednala již 21.12. k osobnímu odběru, abych vše urychlila a dosud nedorazilo potvrzení o možnosti vyzvednutí zásilky. Pokud tato služba není možná, bylo by dobré zákazníky varovat o nemožnosti vyzvednutí , mohla jsem zvolit jiný způsob doručení.

• zboží nebylo ano po 12 dnech doručeno. Do obchodu se nedá dovolat.
  • Po připsání platby na účet se nic nedělo až po mém emailu se začali o mou objednávku zajímat.Že měli mé peníze na svém účtě jim zřejmě stačilo

• Nemají to, co inzerují k dodání

Objednal jsem si knihu Automobily: jména, značky a znaky a k ní další 2, aby byla doprava zdarma. Po 3 týdnech dorazily ostatní knihy a ta hlavní nikoliv. Když jsem začal přímo u Grada.cz zjišťovat proč, bylo mi sděleno, že kniha už není a nebude. Mám tedy pouze 2 knihy, které jsem vlastně ani moc nechtěl. A před odesláním mě na tuto skutečnost nikdo neupozornil.

• Nevím, knihu ještě nemám. Dodací lhůta je 30 dní. Dost dlouho.

Pro nedostupnost jednoho titulu z objednávky byla avizovaná doba dodání do 30 dnů. Uplynulo více jak 30 dnů a žádná dodávka zboží, žádná komunikace ze strany obchodu !

• Objednávala jsem 16/10, dnes je 23/10, objednávka nedorazila a obchod se neozval

Při minulých nákupech jsem ocenila ceny, servis, výběr a možnost vybrat si knihy zdarma k nákupu. Teď jsem zklamaná :-(

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.