Dobrý obchod, dobré ceny. Informace o expedici a stavu zásilky trochu vázly, ale jinak vše přišlo v avizovanou dobu. Doporučuji.

• nabídka obchodu

dobrý obchod-doporučuji

• S výjimkou ceny (v mém případě irelevantní) si nejsem vědom žádných
    • Přístup k zákazníkovi

Zboží objednáno, k osobnímu odběru. Výzva k osobnímu odběru. Dostavil jsem se na příslušnou adresu v 15:00 (tj. uprostřed provozní doby 12:00-18:00), nikde nikdo. Telefonát, informace "My sme museli vodjet. Vrátíme se asi za hodinu". Ani slovo omluvy. Nikdy více.

Reakce obchodu GlobalKolo

Dobrý den, pane Rosa, objednávka č. 86853 byla uskutečněna na toto jméno. Zboží bylo řádně objednáno a způsob předání bylo zvoleno osobní odběr. Jak na našich stránkách uvádíme je u tohoto způsobu odběru nutno se předem domluvit na čase vyzvednutí objednávky. Je to z důvodu, že je občas potřeba být i mimo obchod v dílně nebo u dodavatelů. Bohužel v daný moment byl kolega v obchodě sám a musel odjet. Ke slovu omluvy se nedostal zřejmě z toho důvodu, že jste by nepříjemný a poslal ho do patřičných míst i s objednaným zbožím, které si tam měl ještě strčit a otočit s ním. V případě, že si potřebuje zákazník zboží vyzvednout, a my nemůžeme zde být, je zde nonstop vrátnice, na které je možno si zboží vyzvednout. není tedy důvod, proč by jsme vám zboží nechtěli vydat. Bohužel jste kolegu nekontaktoval, jak je na stránkách uvedeno, a proto nedošlo k předání zboží. Nyní i do sms, které posíláme ohledně vyzvednutí zboží uvádíme, že je třeba se telefonicky na předání zboží domluvit. Děkujeme za podmět.